Results 1 to 15 of 160

Thread: Въпрос за тампони на стабилизиращата щанга

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Въпрос за тампони на стабилизиращата щанга

    Здравейте Колеги,

    Предстои ми смяна на въпросните тампони на стабилизиращатата щанга. Искам да попитам за съвет преди да съм купил каквито и да е.

    Какви да си взема обикновени или полиуретанови? До сега не съм сменял и нямам никаква представа.

    Също така има ли разлика в размерите на тези тампони, всмисъл да има няколко вида за Алфа 156 2.4 JTD 136 с различни размери. И ако да към кои трябва да се насоча.

    Мерси предварително за отговорите,
    Поздрави,
    Without heart we would be mere machines

  2. #2

    Default

    Понякога полиуретана износва метала може и да скърца, аз лично залагам на добрата стара гума
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #3
    Запален алфист Marchoni's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Варна
    Age
    42
    Posts
    228

    Default

    Вчера сменях на мойта. Като почетох доста коментари, реших да сложа ладови поради добрите отзиви. Купих тампоните преди да разглобя, четох че трябва да са от самара. Или съм ги объркал или са ми дали други, щото като разглобих видях че няма как да станат.Щангата ми е 22мм. а тампоните бяха 15мм. От там в магазина, и ми викат цяла щанга. Накрая ми намериха ама им излизало че са за147ца.(пък то окачването си е същото). Само от цената ме заболя 20лв. на брой ама......
    156 2.4 jtd 150hp.+++

  4. #4

    Default

    Има лесен и евтин начин. Взимаш парче велосипеда гума навиваш един оборот на щангата, отгоре слагаш твоя износен тампон и спи града.
    Отрицателните коментари може да си ги спестите. Става перфектно.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #5
    Запален алфист Marchoni's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Варна
    Age
    42
    Posts
    228

    Default

    Мислих такъв вариант, но не се сетих за велосипедна гума. Чудих се за вариант с маркуч.
    156 2.4 jtd 150hp.+++

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Marchoni View Post
    Мислих такъв вариант, но не се сетих за велосипедна гума. Чудих се за вариант с маркуч.
    може да навиеш колкото е необходимо и никога да не де налага да купуваш тампони
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •