Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: лагер предна главина

  1. #31
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    Лагер главината е монтирана,мисля че беше на "Мапко", но не мога да го твърдя по неже не съм я виждал, защото отиде директно при човек, който я достави в последствие в Германия.Излзлезе ми 90 лева.След смяната в сервиз, проблема е изчезнал и сега всичко е наред,като пренебрегнем факта че дъщеря ми си купи оня ден една мазда3 и сега алфата си чака съдбата.

  2. #32
    започва да се пристрастява KOSTURO's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Sofia,Malinova Dolina
    Posts
    41

    Default 166

    На всички 166-ци са еднакви лагерите?!
    http://vbox7.com/play:c39916f9 Може и да не умреш богат, но дали ще умреш пич зависи само от теб http://www.youtube.com/watch?v=AtJIAb6q7FE

  3. #33

    Default

    Аз не разбрах, може ли да се смени само лагера, или си върви лагер-главина? Някаква оферта на по-нормална цена, може и на ЛС.

  4. #34
    Болен алфист Tasho's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    1,035

    Default

    Quote Originally Posted by KOSTURO View Post
    На всички 166-ци са еднакви лагерите?!
    Аз смених моя с такъв втора употреба - заедно с целия шенкел и колегата, който ми го прати каза, че е от дизелова 166.
    Алфа...всичко друго е компромис!
    http://www.youtube.com/watch?v=Pb1bhrof2PQ
    Алфа Ромео 166 2.0 T.S. -99 - бившата
    Алфа Ромео 166 2.4 JTD face - 2004 - настояща

  5. #35

    Default

    Оправих се, благодаря много за помощта...

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Оправих се, благодаря много за помощта...
    Споко, и аз питах, питах, пък като никой не ме отрази след 90 прочитания на темата, вече не питам...

  7. #37

    Default

    Здравейте колеги.Скоро не съм писал във форума, но имам същия проблем.От известно време имах адски вой в колата, особенно на дълъг път.След много прослушване от мен и мои колеги, решихме ,че е заден десен лагер.Успях да го сменя и сега отзад нищо не се чува слава богу.Този лагел се оказа доста скъп.С големи уговорки го намерих за 120лв. на фирма MOOG.За съжаление обаче чувам същите шумове отпред, като че ли от дясно.Отпред отдясно на полуоската има един ''висящ'' лагер.Питането ми е дали някой го е сменял и имали смисъл да се сменя, защото така и ли иначе се разглобява полуоската.Ще бъда благодарен на всякакви съвети. А относно притягането на тези лагери,те се притягат доста сериозно, особенно на предната ос.Има значение за притягането само на конусни лагери. На доста автомобили с такива лагери са направени задните главини.
    На нашите коли отзат са съчмени лагери.
    Благодаря на всички предварително.
    Last edited by omega21; 01-06-2014 at 18:56.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •