Results 1 to 5 of 5

Thread: Фарове

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    59

    Default Фарове

    Здравеите колеги искам да попитам имам 156 2.4 жтд но фаровете не светат както трябва биат високо и то яко и искам да попитам някои знаели каде може да ми полират фаровете и да ми ги нагласат да светат както трябва и каква цена е горе доло мерси

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Силистра
    Age
    33
    Posts
    46

    Default

    Пиши от кой град си. И аз имам същия проблем само, че е на 147 1.6 ТС и питам за гр. Русе
    Алфа Ромео 147 ТС 1.6 120 к.с. 2001г. "ГИ-Ловато"

  3. #3
    хаймана starata alfa's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София/London Uk
    Age
    44
    Posts
    587

    Default

    за София има фирма/или човек,несъм сигурен/който идва и ги полира на място/мой колега го прави наскоро /а за реглаж на фаровете би трябвало във всеки пункт за ГТП да го правят иначе съм чувал че в надежда имат хубава техника на хела в хеед 91
    алфа ромео 156 1.8 тс -на части
    алфа ромео 164 2.0тс -на части
    нисан примера п10 1,6 16в хечбек

  4. #4
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by iliqn_24jtd View Post
    Здравеите колеги искам да попитам имам 156 2.4 жтд но фаровете не светат както трябва биат високо и то яко и искам да попитам някои знаели каде може да ми полират фаровете и да ми ги нагласат да светат както трябва и каква цена е горе доло мерси
    Като за начало провери крушките дали са легнали на местата си правилно. Ако не е това, отзад на фара има едни шестограми - единия е за ляво-дясно, другия за горе-долу.

    п.п. Полирането може и сам - вземаш си водна шкурка, паста за полиране - има описано във Форума. Няма да помогне много - повечето пъти трябва да се отвори фара и да се почисти рефлектора - ако не е започнал да се лющи.
    Last edited by rossenvn; 26-11-2013 at 16:44.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    59

    Default

    Мерси много колеги но за полирането мисла да пробвам сам то не е сложно

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •