Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 231

Thread: Писта Серес 4-6.04.2014 - Alfisti Greece (alfisti.gr) 2014

  1. #1

    Default Писта Серес 4-6.04.2014 - Alfisti Greece (alfisti.gr) 2014

    Ето датата (90%). Останалото зависи от нас... като има подробности ще пиша.
    Last edited by ne0; 06-12-2013 at 19:26.

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  2. #2
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    СУпер новина!! 90% ще карам с ФИАТ-а
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  3. #3

    Default

    Баси мамата - то не остана бе........юбре-е-е-е.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    Запален алфист hamel1's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    51
    Posts
    269

    Default

    Добре ,че е април.
    АЛФА РОМЕО 166 2,4 JTD ' 99
    LANCIA THESIS 2.4 JTD ' 03

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    90% ще карам с ФИАТ-а
    Федералки?
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #6
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Имам 4 федералки и се оглеждам за 4 пълни слика 17ки АКо имаш нещо излишно за продаване свиркай
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  7. #7

    Default

    А, не......бъзикам се просто......купето без сликове поне отпред ще е много по тегаво от алфата за каране......затва.....а федерала става........но за да поразучиш колата и пистата в началото.....и дотам.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #8
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Така е Но като се има предвид, че това ще е първото ми излизане на писта с тази кола, то със сигурност първите 2 дни ще се учим как се кара с 220 коня на предно и коренно различна платформа (като окачване и стоене на пътя) от 147/156, с която бях доста свикнал. Целта ми е да дам малко по-добро време от това на 147-цата. Тоест да вляза с напълно стрийт кола в 1:39 1:38... Ще видим дали това е възможно, защото съдейки по отзивите - голям смях пада като кажа на някой, че ще карам с купето на Серес
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    с напълно стрийт кола в 1:39 1:38... Ще видим дали това е възможно, защото съдейки по отзивите - голям смях пада като кажа на някой, че ще карам с купето на Серес
    4 федерала на подходящо налягане и нормално каране ще са достатъчни за времена под 1.40, ако се заиграеш с предното и задно toe(отзад моста трябва да се пипне иначе не става), възможно най - дебелите фланци само отзад, не особенно твърди пружини и тва са още едни приблизително 2 сек надолу.......
    То верно че пред клавиатурата лесно се казва, но....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  10. #10
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Вярно си е супер новината!
    Началото на април е доста по-добре от началото на март, макар тази година, да хванахме супер време за каране.
    А за Серес и моя маломощен автомобил 15 или 17 цола сликове, ще е по-подходящ?


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by Furious 155 View Post
    Вярно си е супер новината!
    Началото на април е доста по-добре от началото на март, макар тази година, да хванахме супер време за каране.
    А за Серес и моя маломощен автомобил 15 или 17 цола сликове, ще е по-подходящ?
    Нема значение, ти ще си на Кубертеновия принцип и без това.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  12. #12

    Default

    17 ки имам бая, мишелини и не са без пари

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  13. #13
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Ауууууп!

    Ако си ценово конкурентен на тия, където се предлагат в ибей (втора ръка) - думай на ЛС, ама гледай да не ма прибииш с цена Тамън ще си спестя шиБинга...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Ауууууп!

    Ако си ценово конкурентен на тия, където се предлагат в ибей (втора ръка) - думай на ЛС, ама гледай да не ма прибииш с цена Тамън ще си спестя шиБинга...
    има и по-лошо... на размера за теб съм монополист

    т.е. 200 / 610
    Last edited by ne0; 08-12-2013 at 19:07.

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  15. #15

    Default

    Ще помоля, който смята да участва да пише. Трябва ми информацията от отрганизационна гледна точка.

    Мерси.

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 1 of 16 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •