Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28

Thread: Наричайте ме колекционера

  1. #16
    статус: Пътуващ pe6kata212's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Нови Искър
    Posts
    712

    Default

    Quote Originally Posted by spetsnaz_147 View Post
    / МОЛЯ КОЙТО ИМА 2 ДВОЙНИ КАРБУРАТОРА НА 40 ММ ДА СЕ СВЪРЖЕ С МЕН /
    .
    Преди година продадох една двойка карбуратори на един съсед с идеята да ги монтира на една Лада, но нещата не се получиха и той се отказа.Към момента карбураторите му стоят в едно кашонче на масата и ги продава,но им търси парите на които му ги дадох, а т.е. 200лв.
    Кофтито е, че е човек на възраст и няма да успея, да го преборя, да свали от цената.
    Ако имаш интерес звънни ми и ще се разберем.

    Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24

  2. #17
    Запален алфист Michelinov's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    София
    Age
    32
    Posts
    131

    Default

    Аз имам карбуратори , делорто след ревизия, пак са дупчени но ако им смениш камерките няма да са дупчени , а аз имам камерки. Ако се интересуваш , пиши на лично. Имам и гумените глупости които ги държат , мисля че бяха здрави , но трябва да проверя.
    . It's not what you drive. It's what drives you.

    75 Turbo -- Miata MX-5 -- Omega Dual Ram Automatic

  3. #18
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Пичове късмат днес Весо разглоби карбураторите и всичко което беше преебано е отстранено , качихме ги наляхме бензин и не пали пак .
    Огледа системата майстора и установи че входа и изхода на горивните маркучи при помпата са сменени сложи ги Вегата и о чудо вече съм и на бензин иска сега регулаж , и това ще стане тия дни .
    Благодаря на Пешката напазарувах си вместо карбуратори рейка комплект с маркучи , казанче и т.н. и тия дни ще ми ги прати за да мина на хидравлична рейка сега обаче ми отвори работа и курмилния прът ще се смени заради изпадането на ключа независимо дали съм или не съм в движение , както и лек луфт който ме дразни .
    При палене малко беше тегава на студено , но е в миналото оказа се не стартера , а предварението което беше дадено на колата .
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  4. #19
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Проблемче бях си пазарил курмилен прът с контактния ключ от нета ама нещо аман от пед..ли
    Продавал ги в комплект с ерйката , волана , лошчетата ... а новата цена е като на цената на голф 3 .
    Та ако някой има за продан пръта с контактния ключ да ми звънне или пише .
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  5. #20
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    с тооооо кУрмилен прът а аа не я втасаш
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  6. #21
    75TwinSpark 75TwinSpark's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    523

    Default

    Кой е Колекционера
    75 TwinSpark -син- ex, 75ts зелен
    75 ТУИНСКРАП-сив, 75 2.5 V6 черен
    75 2.5 V6 Milano Argento-червен,75 2.5v6 сив.164 3.0 12v
    75 3.0 V6 24V-червен, + 75TwinSpark-бял,164 3.0 24v

  7. #22
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Днес си получих рейката в комплект с помпа , казанче маркучи , карета ... от Пешката за което му благодаря и след празниците се надявам вече да съм с хидравлика .
    Отстраних проблем според мен за това пича е продал колата щото и ме ме изнерви , при закупуването на колата са направили грешката за изхвърлят масите от купето и двигателя и към акомулатора и за капак с кабел за външна инсталация на 220 волта 3 по 2,5 квадрата , което води до слаба маса , а на двигателя я няма изобщо каквото " мине " през тампоните .
    Вече е 6 пали на газ на 2 зъб
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  8. #23

    Default

    На живо изглежда наистина добре, чак на мен ми се прииска да имам такава...

  9. #24
    Запален алфист Член на клуба dellltata's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    софия
    Age
    51
    Posts
    483

    Default

    колата с бат венци я знаем от как си отиде от горубляне преми време.достатъчно запазена е за каране и купето и е благородно..цаката е дасе кара тая кола ..
    идеята е дане се разглоби че после няма събиране с години.с кеф да я караш и постягаш по малко.
    и браво на вегата че се върна в отборът
    75 2.0 т.с 146HP ланча делта 1.6 16 103 HP
    kavasaki zzr-600 100 жребеца
    147 1.9 JTD 115 HP тел.0899 80 80 54

  10. #25
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by dellltata View Post
    колата с бат венци я знаем от как си отиде от горубляне преми време.достатъчно запазена е за каране и купето и е благородно..цаката е дасе кара тая кола ..
    идеята е дане се разглоби че после няма събиране с години.с кеф да я караш и постягаш по малко.
    и браво на вегата че се върна в отборът

    Колата се ползва като служебна ежедневка така че се покарва .
    Иначе отдолу има малко за изкърпване ама то е за напролет оставено , смених малко проблемни части , а други са за по топло време оставени че кори в тоя студ не ми се пипат .
    Рейка комплект хидравлична следва да и кача да е жив и здрав Пешката ,че ми я даде и то целия необходим комплект .
    Вегата ми уреди 2 двойни карбуратора направо със системата с вилиците и филтърната кутия ама нямам капак та ако някой има капака да се обади , благодаря предварително .
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  11. #26
    Силно зарибен - облъчен Da_Fuse's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    873

    Default

    Имам бре... само трябва да го издиря в мазето... или пък на тавана беше...
    Аlfa 75 - 1.8 Turbo 155hp '87
    Lancia Dedra 2.0 Turbo Integrale 180hp '92

    България от векове за векове - НАД ВСИЧКО!

  12. #27
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Смени ми Вегата карбураторите , Пешката ми прати капак за въздушната кутия и съм вече и на бензин .
    Благодаря на Da_Fuse иначе ама всичко вече е наред !
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  13. #28
    Запален алфист Член на клуба dellltata's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    софия
    Age
    51
    Posts
    483

    Default

    давате ли газ ?? ко свата с твоят проект първия??
    75 2.0 т.с 146HP ланча делта 1.6 16 103 HP
    kavasaki zzr-600 100 жребеца
    147 1.9 JTD 115 HP тел.0899 80 80 54

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •