Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Чистачки и пръскалки?Какви?

  1. #16
    започва да се пристрастява bobi_kvo's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    90

    Default

    Quote Originally Posted by procopy View Post
    Тия много ги хвалят. Ще взема да ги взема, вместо да се занимавам с комбинаторика и глупости.
    колега амо поръчваш , дали е възможно да се присъединя към поръчката
    GTV 2.0 TS 16V 1998
    HYUNDAI I20 1.1 CDRi 2013

  2. #17
    започва да се пристрастява Fori's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    80

    Default

    Влизам и аз - при поръчка, за предпочитане е пред "комбинаториката" (y)
    Fun: GTV 3.0 v6 24v
    Ex: GTV 2.0 16v TS

  3. #18
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    и аз съм навит за 3 комплекта да ги наведем ?

  4. #19

    Default

    Нямам нищо против да направим една групова, само да видя колко пари имам в картата тия дни и ще пиша.
    Събирам помощи за 911 GT2

  5. #20

    Default

    Скъпи/качествени безраменни силиконови чистачки+оригиналните маркучи и пръскалки+подходящо лепило=истински ефективни нови и модерни чистачки,освен това безшумни.Всичко друго са глупости,които съм изпробвал през годините.Най-накрая алфата има красиви,ефективни и безшумни чистачки.Успех!

    п.п.С лепило звучи драстично,но само така звучи,няма проблеми при смяната и не се отлепва при много високи скорости,няма покапали лепила и не личат интервенциите.Ако някой има въпроси,бих му помогнал на лично съобщение

  6. #21

    Default

    Колеги, аз съм готов да поръчам. Ще ги изпратя до склада на gabco.org, от там с камион до десетина дни ще са тук. По-удобно ми е, че склада им е до офиса. Вярно, малко повече отнема, ама нямам възможност да се разправям с пощи и простотии през деня. Нали, няма ядове да ги поръчам, а после да ми ги платите, само моля преди да потвърдите, да си дадете ясна преценка дали наистина ги искате, за да не се чудя после какво да правя няколко чифта. Не съм ги пробвал, нямам идея читави ли са, не са ли, всичко, което знам е, че хората по чуждите форуми казват, че това е най-доброто за GTV. Чукнете ми на лично ако искате комплект и примерно в четвъртък-петък ще поръчам.
    Събирам помощи за 911 GT2

  7. #22

    Default

    Колеги, да споделя впечатления от чистачките след няколко месеца употреба. Не знам bobi_kvo какви има след инсталацията, но аз съм фифти-фифти. За чистене - чистят. Малката чистачка малко стърчи и не обира края, ама пишеше, че с нагряване може да се огъне да обира. Нямам особен мерак да го правя. Пръскалките не ми харесват. Не пулверизират струята като оригиналните пръчки. Не че не мият. Мият, ама оригиналните повече ми допадаха. В комплекта имаше и маркучи, но на мен оригиналните си ми бяха здрави и си ползвам тях. Като цяло не са на нивото на фабричните чистачки, но за идиотските условия на държавата ни, където това е нещо мега екзотично, са добро решение.
    Събирам помощи за 911 GT2

  8. #23
    започва да се пристрастява bobi_kvo's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    90

    Default

    Quote Originally Posted by procopy View Post
    Колеги, да споделя впечатления от чистачките след няколко месеца употреба. Не знам bobi_kvo какви има след инсталацията, но аз съм фифти-фифти. За чистене - чистят. Малката чистачка малко стърчи и не обира края, ама пишеше, че с нагряване може да се огъне да обира. Нямам особен мерак да го правя. Пръскалките не ми харесват. Не пулверизират струята като оригиналните пръчки. Не че не мият. Мият, ама оригиналните повече ми допадаха. В комплекта имаше и маркучи, но на мен оригиналните си ми бяха здрави и си ползвам тях. Като цяло не са на нивото на фабричните чистачки, но за идиотските условия на държавата ни, където това е нещо мега екзотично, са добро решение.
    Подкрепям мнението ти , при мен нещата приключиха благодарение на градушката ... такъв бой беше че самите пръскалки се отделиха от рамената .... и минах на варианта със старите чистачки и нови пера .... наистина е проблем със щипките и вече никъде немога да намеря ..... сега съм замислил нещо ...но да стане и тогава ще пиша.
    Поздрави!
    GTV 2.0 TS 16V 1998
    HYUNDAI I20 1.1 CDRi 2013

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •