Results 1 to 3 of 3

Thread: Проблем с плафончетата на вратите на 164 Super

  1. #1
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default Проблем с плафончетата на вратите на 164 Super

    Проблема е следния: затварям вратата, всички плафони гаснат - тези които светят в краката, централния, задните и т.н., включително тези на задните врати, но на предните продължават да си светят. Принудих се да ги изключа от буксите за да не пада акумулатора, а е готина екстра да свети на земята като отвориш вратата. Като извадя релето, което пише че е за плафоните пак така - всички гаснат, без тези на предните врати. Има един предпазител, като го извадя се изключват, но не знам дали не спира и още нещо. В редки случай си изгасват след затваряне на вратата, както трябва да бъде. Някой ако знае от къде може да е проблема нека сподели, не ми се иска да преправям ел.инсталацията като пусна кабели от плафона. Мразя побългаряванията.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  2. #2
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Бутона на плафона да не прави номера ?
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  3. #3
    Запален алфист Член на клуба Чавдар's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Банкя
    Posts
    159

    Default

    При мен светят задните при отворен багажник, а предните при отворен капак ...... може да е заминал бутона на предния капак или просто да окъсява някъде (само идея)
    Alfa Romeo 164 2.0 TS Super

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •