Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 86

Thread: Снимки за в КАТ

  1. #1
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default Снимки за в КАТ

    Предлагам тука да посваме всякакви цървули!
    Ако никой не им обръща внимание, поне ние да да им се .....


    Мястото е точно пред общината в Сандански!
    Attached Images Attached Images
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  2. #2
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Предлагам тука да посваме всякакви цървули!
    Ако никой не им обръща внимание, поне ние да да им се .....


    Мястото е точно пред общината в Сандански!
    Човекът може да е инвалид II-ра група
    Представяш ли си ако е III-та?
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  3. #3
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Да!
    Мозъчен инвалид е!
    От обичайните заподозрени!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Да!
    Мозъчен инвалид е!
    От обичайните заподозрени!
    А каква е идеята, че инвалидния автомобил е спрял на 2 места едновременно ли?
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  5. #5

    Default

    а някой знае ли могат ли да се пращат снимки в КАТ и къде и някой обръща ли внимание с отговор и становище.

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    Много ясно, че не може..това да не ти е баница...режи па яж...
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by tribaleo View Post
    Много ясно, че не може..това да не ти е баница...режи па яж...
    питам някой който е вещ не питам последна инстанция в форума Трибалео,нали знаеш че си зловещо некомпетентен в всяка ситуация и включването ти буди негативизъм в потребителите на форума.

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    Хубаво е, че си тук и пращиш от компетенция
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v

  9. #9

    Default

    нали знаеш какво е КАТ-контузии и аркади на трибалео,айде самопочисти се че си се разлял извън тоалетната чиния.

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    И не само от компетенция, а и от тъпи лафчета пращиш...Къци би ти завидял между другото много ми се иска, като зловещо некомпетентен да видя как ще ти се изсмеят в КАТ, когато отидеш със снимка от апаратчето....или пък би било интересно да сканираш официалния отговор, който ще ти изпратят при положение, че изпратиш доноса си в писмен вид
    Last edited by tribaleo; 20-01-2014 at 18:59.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v

  11. #11

    Default

    Къци не знам ама сина му Асен се е хилил с мене що ти кой можеш да забавляваш?,ако снимам клип или снимка как кола блъска пешеходец и го пратя дали ще ми се изсмеят и дали ще има смислен писмен отговор и входящ номер на писмото ми ти как мислиш?ами може да ме гледаш скоро ако стане и в Господари на Ефира за една улица точно защото Столичен Инспекторат ги домързя а обещаха още на 8.10 1013,всъщност какво ти обяснявам ти си хеликоптер за тебе не важат правилата за движение ти спираш на дърветата,изживей си тиинеджърството и забавлявай околните.

  12. #12
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    Не бе просто си има закон и доказателствата за нарушението му трябва да са събрани по надлежния ред...не случайно доста престъпници са на свобода, тъй като полицаите са некадърни и едни доказателства не могат да съберат като хората....ставали сме свидетели на стотици снимки от граждани без да има последствия след това....да не говорим че на телефони предназначени за това (примерно столичен инспекторат) може даже да спрат да ти вдигат ако много настояваш да сигнализираш за нещо...
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v

  13. #13
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    На основата на снимката която си направил може да направят проверка, но сама по себе си тя не може да бъде основание за налагане на наказание. Ако бъркам, който е по-запознат да ме поправи.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v

  14. #14

    Default

    в някой страни видеозаписа не е доказателство в съда,обаче ако ти направят фоторобот и си признаеш вече и записа тежи щом си признаеш,ти направи нещо аз да те снимам и си признай да видиш дали нема да издържи,хората ги снимат с сателити и пресичат клетки на мобилни телефони та снимка ли?като не подлежи на наказание като те снима камера на КАТ и ти пратят снимка що те глобяват или викаш не е верно не съм аз,по твоята логика аз трепам някой взимам една капка кръв и я хвърлям по тебе по дрехите ти хващтат те ти викаш не съм аз да ама кръвта е по тебе оди доказвай че не си ти.

  15. #15
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    Извинявай, а ти знаеш ли в коя страна се намираме? Както казах доказателства се събират по надлежния ред...примера ти с камерата на КАТ е повече от смешен тъй като това е камера на КАТ проверена...с документи и тъй нататък...а не снимката от апарата на Пешо от Надежда, дори не знам за какво говоря с теб..аз какво ти казвам ти какво ми казваш..казах ти със снимката която ти си направил в нашата държава (намираме се в България ако не ти е ясно) може единствено да се образува проверка...сама по себе си тя не може да бъде основание за наказание....ако искаш пробвай..е на снимката ми от потписа съм паркирал на улицата а жълтата маркировка изрично го забранява....е ще ти кажа номера на колата ми...да те видиме до къде ще стигнеш..ти жестоко компетентния
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •