Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 86 of 86

Thread: Снимки за в КАТ

  1. #76

    Default

    моста на Илиенци тунела знаеш го,камион кара ламарина и листа стърчи и е обозначена с табели композицията извън габаритен товар и има червени парцали и тн,човек кара ЖУК и си протяга ръката в моста лятото да се протегне да се разхлади и на излизане от моста човеку му нема левата ръка отрезана е от ламарината,поне се ми търсиш закони и какво пишело у законо кажи ми какво пише у законо сега за тия кой е крив кой е прав,какви лиготии бе човек това са реални случай.

  2. #77
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Отдавна не съм пътувал с влак, ама едно време имаше табели които указваха да не се показвате през прозорците, точно от такива съобръжения.Не му ли идва на акъла на тоя в жука че нечие огледало или друго превозно средство може да го осакати.Преди години през прохода на Шипка застигам една Шкода мадара, включил шофера на първа балканска, отворил вратата, стъпил с единия крак на стъпенката и се подпрял на отворения джам.С две думи освен десния крак и дясната ръка дефакто си беше извън камиона.Е някой ако го сплеска кой ще е виновен.Ся някой ще каже де пише в правилника че не мога да карам с протегната ръка през прозореца.На ганьо това не можеш му го наби в главата, другите имат чувство ако не за отговорност поне за самосъхранение.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #78

    Default

    ако е на светло тоя лист ламарина блести и ще го види а от завоя в тунела не го вижда щото седи като косъм вижда каросерията на камиона срещу него ама не и ламарината тя като легне е тънка,кажи кой е виновен като товара е обезопасен че не е имало крушки по ръба на ламарината ли и аз не знам или светлина в тунела че питаме Жорко да каже какво пише у закону.

  4. #79
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    ако е на светло тоя лист ламарина блести и ще го види а от завоя в тунела не го вижда щото седи като косъм вижда каросерията на камиона срещу него ама не и ламарината тя като легне е тънка,кажи кой е виновен като товара е обезопасен че не е имало крушки по ръба на ламарината ли и аз не знам или светлина в тунела че питаме Жорко да каже какво пише у закону.
    Ти си този с дипломите, аз назубрих листовките за изпита...

  5. #80

    Default

    трактора къде карах курсове на него миналата година преди аз да се кача на него сгази момче го остави на полигона на място пред очите на 25 човека,полигона е равен и е обезопасен с ров ако тръгне некоя машина да падне в рова да изгасне те хората са се сетили.учителя отишъл до базата за минути и ги оставил и казал никой да не пипа трактора забранил им,добре ама едно момче хване та запали пусковия на ЮМЗ то без да провери на скорост ли е и на разменени ръчки,и трактора запали и тръгне и момчето се изплаши да не му се кара инструктора и хукне да гони трактора и се спъне на степенката на качване и падне и задната гума го размаже на място,имаш 16 години ама инструктора отговаря за тебе и ти не носиш отговорност какво ти каже той това правиш кога е до тебе в движение, да си бебе да те земе на ръце да си куче да те върже да не мърдаш,а закону какво казва,още едно военни се возят в камион и блъскат дете мой познат мъж на 50 години сега и му размазват 2 та крака с ЗИЛ като е на 14 години кара моторче Карпати и се е влачил с 2 патрави крака години наред после става барета и е охрана на Живков,капитана казва карай а зад волана е старшина и изпълнява,да ама на делото капитана вика той кара не аз а старшината той ми каза да карам да не спирам щото те и не спират даже,примери колко искаш за ред и закон.

    ---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

    Quote Originally Posted by jorko View Post
    Ти си този с дипломите, аз назубрих листовките за изпита...
    епа аз не съм дребнав нема да даваме на една диплома да застава между нас да ти дам една моя сложи си я на стената с твоя снимка па като ти дойдат гости кажи че си ти.

  6. #81
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    трактора къде карах курсове на него миналата година преди аз да се кача на него сгази момче го остави на полигона на място пред очите на 25 човека,полигона е равен и е обезопасен с ров ако тръгне некоя машина да падне в рова да изгасне те хората са се сетили.учителя отишъл до базата за минути и ги оставил и казал никой да не пипа трактора забранил им,добре ама едно момче хване та запали пусковия на ЮМЗ то без да провери на скорост ли е и на разменени ръчки,и трактора запали и тръгне и момчето се изплаши да не му се кара инструктора и хукне да гони трактора и се спъне на степенката на качване и падне и задната гума го размаже на място,имаш 16 години кама инструктора отговаря за тебе и ти не носиш отговорност какво ти каже той това правиш кога е до тебе в движение, да си бебе да те земе на ръце да си куче да те върже да не мърдаш,а закону какво казва,още едно военни се возят в камион и блъскат дете мой познат мъж на 50 години сега и му размазват 2 та крака с ЗИЛ като е на 14 години кара моторче Карпати и се е влачил с 2 патрави крака години наред после става барета и е охрана на Живков,капитана казва карай а зад волана е старшина и изпълнява,да ама на делото капитана вика той кара не аз а старшината той ми каза да карам да не спирам щото те и не спират даже,примери колко искаш за ред и закон.

    ---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:55 ----------



    епа аз не съм дребнав нема да даваме на една диплома да застава между нас да ти дам една моя сложи си я на стената с твоя снимка па като ти дойдат гости кажи че си ти.
    намеси още десетина закона в напъните ти, ефекта е никакъв...

  7. #82

    Default

    закона е врата у поле,важи за тоя къде го знае.

  8. #83
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    закона е врата у поле,важи за тоя къде го знае.
    Браво!

  9. #84

    Default

    мъдро нали?типично по шопски

  10. #85

    Default

    ето сега една снимка не е много похвално за МВР ама щом може да ни снимат можеме и ние да ги снимаме нали?

    http://www.youtube.com/watch?v=3H-cF...ature=youtu.be
    Last edited by RUNNING WILD; 29-01-2014 at 10:59.

  11. #86

    Default

    те още едно от днес къде не знам има ли го в закона,можеш ли да се мааш на сред пато и ората да те чекат да правиш задръстване?това е от Герена от днеска

    http://www.youtube.com/watch?v=jC3fc...ature=youtu.be

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •