Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33

Thread: Желая регистрацията ми тук да бъде изтрита!!!

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default Желая регистрацията ми тук да бъде изтрита!!!

    След като от 2007 година членувам в този форум вече ми дойде твърде много!

    Желая да помоля някой модератор или президента на клуба да изтире по мое желание регистрацията ми тук и всички мнения БЛАГОДАРЯ!

    Успех на всички!
    EX 156 1.6 TS

  2. #2
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Не се излагай, колега! Двама-трима глупаци е.аха майката на форума, бутайте ги в игнор-а и си свиркайте като мен! Да напускат тия дето живеят за да дразнят а не ние!

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  3. #3
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by DJraceman View Post
    След като от 2007 година членувам в този форум вече ми дойде твърде много!

    Желая да помоля някой модератор или президента на клуба да изтире по мое желание регистрацията ми тук и всички мнения БЛАГОДАРЯ!

    Успех на всички!
    За да си стигнал до тоя извод и да го желаеш публично а не на лично съобщение към някой модератор значи има причина. И в случая искаш да я споделиш с нас щом е публично отказването ти!

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  4. #4
    Запален алфист GammaRay's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    50
    Posts
    446

    Default

    Колега Pininfarina, вярвам се досещаш защо. Това е единствения форум в който цари надменното държане от страна на модератори и други "велики" членове на така наречения клуб и "майстори". В този форум, никой знаещ, няма да ти даде решение на проблема който търсиш. Най-много да останеш силно разочарован и обиден, както вероятно е колегата. Разбира се, не слагам всички под един знаменател, но е добре всеки да осмисли държанието си във форума. Ся някой ако реши да ме заплашва, да знаете, че ми е през уя - просто това е моето мнение . Поздрави на всички.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V SW

  5. #5
    започва да се пристрастява pilota's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Пловдив
    Posts
    90

    Default

    Напълно съм съгласен с колегата GammaRay и аз останах изключително разочарован лятото , след като почнах моя проект на алфата ми , имаше колеги които коментираха и се смееха над това което правя с колата и казаха че няма да стане нищо и че не ги разбирам нещата и си казах че няма да пиша нищо и да споделям кое как съм направил . Разочарован бях и от отношението на един модератор с който имахме спречквания и тоя мамин синковец се оплака и ме блокирахте ..... Някои вече опряха до мен да им правя брони ... Не забравяйте колелото се върти ...

  6. #6
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Колеги, всичко това, което ви дразни съм го изпитал на гърба си.
    За мен също е необяснимо това, че тук има хора които много се нервират от това, когато някой колега най-добронамерено се опитва да помогне на друг.

    Но независимо от всичко това, все пак смисълът на този форум се състои в добронамерената взаимопомощ и безкористния обмен на информация.

    Това последното, слава Богу все пак е присъщо и водещо.

    Така, че помислете върху това, когато усетите, че ви писва от простотии.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by GammaRay View Post
    ...Това е единствения форум в който цари надменното държане от страна на модератори и други "велики" членове на така наречения клуб и "майстори". В този форум, никой знаещ, няма да ти даде решение на проблема който търсиш. Най-много да останеш силно разочарован и обиден, както вероятно е колегата...
    Не е единствения, вЕрвай ми, абсолютно всеки форум с техническа насоченост е малко или повече нещо подобно...
    Не знам за какво питате човека от какво се е натоварил, аз му видях последните три мнения само и напълно го разбрах (а не съм влизал тук да чета от почти година)...

    @DJraceman: От мен успех, дано това, че си се натоварил не ти попречи да си останеш фен и ценител на марката, защото тя не се изчерпва с един форум, пълен с полуграмотни, вярващи в себе си пичове...

  8. #8
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Не е единствения, вЕрвай ми, абсолютно всеки форум с техническа насоченост е малко или повече нещо подобно...
    Не знам за какво питате човека от какво се е натоварил, аз му видях последните три мнения само и напълно го разбрах (а не съм влизал тук да чета от почти година)...

    @DJraceman: От мен успех, дано това, че си се натоварил не ти попречи да си останеш фен и ценител на марката, защото тя не се изчерпва с един форум, пълен с полуграмотни, вярващи в себе си пичове...
    И аз зачетох постовете на колегата и мненията ни съвпадат.....

    Не мисля ,че трябва да си триеш регистрацията няма никакъв смисъл от това.Просто не обръщаш внимание, подминаваш с усмивка и вдигната глава всичко което те дразни, не се товариш и толкова.
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

  9. #9
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    Този форум смело и устремено си замира заради едни дет се мислят за мъжаги и се правят на отворени а са мишоци и не само когато се регистрирах във форума не много отдавна но все пак минаха няколко годинки тук имаше колегиалност човечност и разбиране а сега само разбирачи със самочувствие без покритие......
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  10. #10
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by DJraceman View Post
    След като от 2007 година членувам в този форум вече ми дойде твърде много!

    Желая да помоля някой модератор или президента на клуба да изтире по мое желание регистрацията ми тук и всички мнения БЛАГОДАРЯ!

    Успех на всички!
    Колега нямам представа ,дали е възможно,ма трее да има тази опция.Но за да не чакаш модераторите и да губиш време,аз мога да съм ти от помощ,а именно прати ми на лични паролата на твоя профил,и аз ще я сменя ,няма да ти казвам новата,и ти автоматично ставаш гост на форума
    Няма да имаш вече ник,с една дума,понеже няма да можеш да влезеш повече в форума.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  11. #11
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Колега нямам представа ,дали е възможно,ма трее да има тази опция.Но за да не чакаш модераторите и да губиш време,аз мога да съм ти от помощ,а именно прати ми на лични паролата на твоя профил,и аз ще я сменя ,няма да ти казвам новата,и ти автоматично ставаш гост на форума
    Няма да имаш вече ник,с една дума,понеже няма да можеш да влезеш повече в форума.
    Само да уточня, че това не работи по простата причина, че форумния профил е вързан с мейл, на който при поискване връща парола.
    Може би трябва да ти предостави цялата си онлайн самоличност?
    А да започвам ли с възможностите за злоупотреби които дават подобни изпълнения?

    Не правете това вкъщи!!!
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  12. #12

    Default

    Нямах намерение да се намесвам (тъй като така или инак нямам правомощия да удовлетворя молбата на автора на темата), но забелязвам, че и тук започнаха коментари по адрес на модераторите (и техните реакции), да не говорим пък за "позитивните" идеи, с които DJraceman ще има щастието да се сдобие, четейки по-горе.

    Така или инак, не възнамерявам повече да се занимавам с всезнаещите кой колко и какво може в този форум.

    Към DJraceman:

    Не съм сигурна дали това, което искаш, е възможно.
    Доколкото знам е в пълно противоречие с политиката на форума (от неговото съдаване, макар да не мога да се закълна за последното).

    Съветът ми е да пишеш на Grigor или valjo и да поставиш въпроса, който те вълнува. Не мога да се ангажирам със срок, в който ще реагират, но това е начинът да получиш най-достоверен отговор.

    п.п. И моля те, послушай съвета на morfius.

  13. #13
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by morfius View Post
    Само да уточня, че това не работи по простата причина, че форумния профил е вързан с мейл, на който при поискване връща парола.
    Може би трябва да ти предостави цялата си онлайн самоличност?
    А да започвам ли с възможностите за злоупотреби които дават подобни изпълнения?

    Не правете това вкъщи!!!
    Прав си колега ,за това няма спор.

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Нямах намерение да се намесвам (тъй като така или инак нямам правомощия да удовлетворя молбата на автора на темата), но забелязвам, че и тук започнаха коментари по адрес на модераторите (и техните реакции), да не говорим пък за "позитивните" идеи, с които DJraceman ще има щастието да се сдобие, четейки по-горе.

    Така или инак, не възнамерявам повече да се занимавам с всезнаещите кой колко и какво може в този форум.

    Към DJraceman:

    Не съм сигурна дали това, което искаш, е възможно.
    Доколкото знам е в пълно противоречие с политиката на форума (от неговото съдаване, макар да не мога да се закълна за последното).

    Съветът ми е да пишеш на Grigor или valjo и да поставиш въпроса, който те вълнува. Не мога да се ангажирам със срок, в който ще реагират, но това е начинът да получиш най-достоверен отговор.

    п.п. И моля те, послушай съвета на morfius.
    Колежке ти не знаеш ,ма щом жена ми имаше ник във този форум,и вече го няма ,без тя да е поискала това,то тогава още по лесно ,щом момчето го иска.

    Кажи сега дали греша.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  14. #14
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Не е единствения, вЕрвай ми, абсолютно всеки форум с техническа насоченост е малко или повече нещо подобно...
    Не знам за какво питате човека от какво се е натоварил, аз му видях последните три мнения само и напълно го разбрах (а не съм влизал тук да чета от почти година)...

    @DJraceman: От мен успех, дано това, че си се натоварил не ти попречи да си останеш фен и ценител на марката, защото тя не се изчерпва с един форум, пълен с полуграмотни, вярващи в себе си пичове...
    Споко,сигурен съм че Иво ще си остане дълго фен на марката,смея да твърдя че го познавам.Все пак е един от малкото хора тук,който даде 70 000 + лв. за нова 159............................

    П.С.Иво/DJraceman/,аз уважавам решението ти брат.Точно поради същата причина,аз се отказвам да пиша по технически въпроси,защото все на някой съм виновен,все мойта било еди кво си,другото било еди кво си............................писна ми.Оттук нататък аз ставам четец във форума........................

    П.С.Малко хора се замислят,защо по дяволите знаещи хора спряха да пишат в клоаката.................говоря за Еньо,Бобо и т.н.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  15. #15

    Default

    Вие пък в какъв филм се вкарахте, не мога да разбера. Човекът иска да го изтрият, но го прави толкова публично, че започвам да се съмнявам в мотивите му. В крайна сметка, като не влизаш в сайта, какво ти пречи да си регистриран. Какво толкова лошо има. Просто не вдявам. То течението тук е доста бързо и ако не влезеш да речем половин година, никой няма да знае, че съществуваш. И отново на въпроса - къде е проблема, че трябва да си чешем езиците.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •