Results 1 to 4 of 4

Thread: Окачване на Алфа 156

  1. #1

    Default Окачване на Алфа 156

    Здравейте Колеги. Нов съм в форума за сметка на това семейството ми притежава Алфа Ромео 156 от 7 години . Искам да ви попитам редовно се прави предница не издържа и година. Дойде ли зима започва да скърца, а когато мина през легнал полицай рано сутрин имам чувството, че ще падне предницата на земята няма такъв звук просто . Предницата е правена с оригинални части по 180лв и нагоре плащаме на парче и нищо минават няколко месеца и пак същото. Искам да ви попитам има ли вариант това да се оправи да речем спортно окачване ми е хрумвало въпреки, че ще стане още по твърдо возенето и т.н. Тампоните скърцат доста освен някакъв вариант с тях. Моля споделете опита си сигурен съм, че и вие сте срещали проблеми от подобно естество. Благодаря ви

  2. #2
    Запален алфист sole_moe's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Pleven
    Posts
    162

    Default

    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...highlight=atec
    тука може да оделиш време за размисли и страсти и да четеш
    156 SW 1.9JTD 110ph

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    77

    Default

    Най вероятно са тампоните на предната стабилизираща щанга,има теми за тях и правилния им монтаж...
    Добре дошъл BTW

  4. #4
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by deathlord View Post
    Здравейте Колеги. Нов съм в форума за сметка на това семейството ми притежава Алфа Ромео 156 от 7 години . Искам да ви попитам редовно се прави предница не издържа и година. Дойде ли зима започва да скърца, а когато мина през легнал полицай рано сутрин имам чувството, че ще падне предницата на земята няма такъв звук просто . Предницата е правена с оригинални части по 180лв и нагоре плащаме на парче и нищо минават няколко месеца и пак същото. Искам да ви попитам има ли вариант това да се оправи да речем спортно окачване ми е хрумвало въпреки, че ще стане още по твърдо возенето и т.н. Тампоните скърцат доста освен някакъв вариант с тях. Моля споделете опита си сигурен съм, че и вие сте срещали проблеми от подобно естество. Благодаря ви
    За стаб.щангата чети тука http://clubalfaromeo.com/forum/showt...t=82001&page=2
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •