Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 44

Thread: Умря Yatour-а

  1. #16
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    направи пълен формат на флашката но на уиндоус хп (тоест без отметката quick format).
    това че флашките са един модел, не значи че са еднакви. вътрешно може да са съвсем различни. масово новата електроника дава дефекти след 2 до 5 години заради безоловния припой.
    точка

  2. #17

    Default

    Имам едно питане за този Yatour... виждат ли се имената на песните на дисплея.. Да кажем на 147-цата ? Или ти излиза като Track01-2-3 ?
    Last edited by zombiran; 12-01-2014 at 23:02.

  3. #18
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    направи пълен формат на флашката но на уиндоус хп (тоест без отметката quick format).
    това че флашките са един модел, не значи че са еднакви. вътрешно може да са съвсем различни. масово новата електроника дава дефекти след 2 до 5 години заради безоловния припой.
    И аз това му го казах на Камен 666, ама не ме разбра. Неговия плеър имаше такива спойки на предусилвателя и като го раздрусах в 33-ката и се осра.
    После ги презапоих, защото явно плеъра е мръзнал някъде и го беше хванала "калаената чума".
    Сега няма абсолютно никакви проблеми. Старият имаше проблеми, като пуснех парното и се загряваше.
    Иначе и аз имам наблюдение, че големите фласшки не работят коректно. Тоест съвсем не работят с определени уреди.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #19
    Diesel addicted emzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    1,350

    Default

    Quote Originally Posted by zombiran View Post
    Имам едно питане за този Yatour... виждат ли се имената на песните на дисплея.. Да кажем на 147-цата ? Или ти излиза като Track01-2-3 ?
    Трак 1-2-3

  5. #20
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    направи пълен формат на флашката но на уиндоус хп (тоест без отметката quick format).
    това че флашките са един модел, не значи че са еднакви. вътрешно може да са съвсем различни. масово новата електроника дава дефекти след 2 до 5 години заради безоловния припой.
    И тва съм го направил,без Quick format,не става.Флашката е чисто нова,другата е на година и нещо,на колкото е и Ятура......................както и да е,карам си със старата флашка и си свиркам.

    П.С.Друго нещо ми направи впечатление,върнах си музиката на старата флашка,добавих още едно CD09,боднах я в Ятура,и той копелетията веднага я разпозна,даже без да има нужда както преди да обхождаш всяка папка,за да я разпознае...............бахти китайската техника,всеки път е на различно мнение.................
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  6. #21
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Според мен, тази джаджа трябва да има гаранция 2 години. Отивай да ти я сменят. На мен ми се случи така с един навигатор - в гаранционната карта пишеше - 1 година гаранция, той изпуши след 15 месеца. Съответно ми го подмениха като отидох в магазина.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  7. #22
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    П.С.Друго нещо ми направи впечатление,върнах си музиката на старата флашка,добавих още едно CD09,боднах я в Ятура,и той копелетията веднага я разпозна,даже без да има нужда както преди да обхождаш всяка папка,за да я разпознае...............бахти китайската техника,всеки път е на различно мнение.................
    Че моя винаги си е бил така. Не е необходимо да бродя за да разпознае новите бабки.
    Аз имам пък проблеми с по-дългите песни - над 60 мин. не всеки път тръгват.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  8. #23
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by stelt View Post
    Според мен, тази джаджа трябва да има гаранция 2 години. Отивай да ти я сменят. На мен ми се случи така с един навигатор - в гаранционната карта пишеше - 1 година гаранция, той изпуши след 15 месеца. Съответно ми го подмениха като отидох в магазина.
    Викаш да скокна до Германия да го сменя..................В обявата в Ибей,когато го поръчвах пишеше я година международна гаранция

    ---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:40 ----------

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    Че моя винаги си е бил така. Не е необходимо да бродя за да разпознае новите бабки.
    Аз имам пък проблеми с по-дългите песни - над 60 мин. не всеки път тръгват.
    Е а да,ама моя не,днес даже забелязах,че е подредил песните по азбучен ред,до сега никога не се беше случвало.Дали не започна да работи като хората след повече от 1 година експлоатация.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  9. #24
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Е а да,ама моя не,днес даже забелязах,че е подредил песните по азбучен ред,до сега никога не се беше случвало.Дали не започна да работи като хората след повече от 1 година експлоатация.
    По азбучен ред са, защото копирайки папките от едната на другата флашка, Виндовс ги копира по азбучен ред последователно. Иначе Ятура ги чете по дата/час на запис върху носителя. Един вид копирайки ги, ти си ги сортирал.

    ПП. За сортирането сега намерих и някаква програмка: http://www.ycarlink.com/pd_13014_How...ur-YT-M06-.htm
    Last edited by b_angelov; 15-01-2014 at 09:36.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  10. #25
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    По азбучен ред са, защото копирайки папките от едната на другата флашка, Виндовс ги копира по азбучен ред последователно. Иначе Ятура ги чете по дата/час на запис върху носителя. Един вид копирайки ги, ти си ги сортирал.

    ПП. За сортирането сега намерих и някаква програмка: http://www.ycarlink.com/pd_13014_How...ur-YT-M06-.htm
    Да защото друг път са яко разбъркани.Вчера го откачах отзад от кастфона,защото почиствах управлението на климатика,и разглобявах там.После пак искаше обхождане на всяка папка за да ги разпознае.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  11. #26
    започва да се пристрастява pi4_s_bravo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    софия
    Posts
    63

    Default

    При мен Ятур-а има някаква избирателност към флашките- много ми е претенциозен. До момента тръгна единствено с една PQI 2GB , тези дето не ги иска са Kingston, Toshiba, Maxell и още един-два вида 4 и 8гб. Кажете при вас каква флашка работи със сигурност за да търся такава.

  12. #27
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    С какъв файлов формат са флашките? Вземи една, форматирай я като FAT32, запиши я и пробвай.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #28
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    моят работи с тошиба 4ГБ и кинстоун 8ГБ
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  14. #29
    започва да се пристрастява pi4_s_bravo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    софия
    Posts
    63

    Default

    Пробвах само на FAT , пробвах и на FAT32 .Всичките флашки са форматирани , с папки именувани както трябва но при избиране на Ятур-а показва CD05 track01 ,изминават 19секунди и почва пак отначало, а реално такава папка няма и не вади звук през това време докато уж свири. Утре ще пробвам да купя SD карта 8гб , дано с нея се получи че полудях от въртене на разни флашки.

  15. #30
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    и моят правеше така, проблема беше в имената на папките CD01 CD02 с главни букви
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •