Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: Ламбо врати,Вертикални врати,90 градуса

  1. #31

    Default

    Престани с провокациите и квалификациите!
    Наказанието не ти ли дойде добре?
    Не искам да задълбавам в безпочвени спорове,темата е разчистена,недей да спамиш,тук обсъждаме ламбо врати,евентуално и снимки ще прикачаме,ще правим каквото сметнем за добре,теб не те касае,темата е за ламбо врати,само и единствено!

  2. #32
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Нас ни касае само заради това да не излезе прякор циганско ферари на ГТВ заради такива като теб.
    Линка дето даде Живе е истински пример, а гледам, че на теб доста ти е допаднало. Няма лошо! Поздрави!
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  3. #33
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Нито те квалифицирам нито нищо ! Опитвам се да вникна защо човек би искал такова нещо на ГТВ
    И за инфо ако си се заглеждал в началото на коша на ГТВ-то..то то е малко по различно от на калибра например. Което налага много работа и промени. Именно за това даденото изчадие (мое мнение) не е с 90 градусуви а такива които седят странно
    Ето обсъдихме ламбо дорс-а доволен ?
    Last edited by thecleaner; 21-02-2014 at 21:07.

  4. #34
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    В други ден ще монтирам 360 градусови врати ,очаквайте снимки! Да обясня само на хейтърите ,че като натиснеш бутона и вратата минава през 3 фази ,първо се отваря нормално като всеки друг автомобил ,после следва едно повдигащо движение което завърта вратата на 90 градуса ,а след това ако ти е голямо шкембето и достъпа до купето е ограничен ,можеш да ги вдигнеш на горе като на мерцедес с гълф уингс..... отделно вградена кафеварка ,мели ,отделя и вари кафе или чай по избор на шофьора! На моя сенник има инструкции къде точно да си заклещиш пластмасовата чашка ,та да не се разлее по време на движение....Освен това по време на екстремно спиране вратите служат като активен аеродинамичен елемент и прибавят около 2 тона натиск върху автомобила ,та спестявам от накладки и дискове! За съжаление мястото за пасажери е силно ограничено ,но миналата зима прелетях разстоянитето от БГ до Индия за по малко от 200 лева ,благодарение на турбонаторите във вратите и два допълнителни преди последното гърне... Спестих около 150 лева чисти след рейса до индия ,че ми и остана да я разходя из града!!! Всички в града много ми се радват ,но аз съм кисел гъзар и не им обръщам внимание! Могат само да си мечтаят и те да имат Ламбо доорс на техните ЮМЗ-та...
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  5. #35

    Default

    Ваште коли са цигански ферарита,с фолио по стъклата ,лепенки,знаменца,имена,боядисани конзоли,джанти 5 по 100 с ет 40.5,сд усб от метро и с усилвател тъндър и туба тъндър в багажника,спойлерчета за "красота" и брони и прагове самоделки имитиращи къп лимитид пакети.Не аз карам с 15-ки с гуми 195/65/15 и тасове през зимата и не пускам теми за това,не си слагам китайски диоди на габаритите и нямам китайски ксенон.
    Нямам и фолио на задния стоп,като някои от вас и прозрече във фолиото на задното стъкло за 3-тия стоп.Не съм си сложил и диоди като включа на задна,пропуснах и окото на Мохамед на скоростния лост и броеница на огледалото,не си сложих и рейсингови стелки от кауфланд и алуминиеви педали с друга топка на скоростния лост.Двигатела ми не плюе масло,аз наистина го карам със Селениа 20к,с антифриза нямам проблем,с бензина също,акумулатора 100 ампер часа си пали и на минус 20 и не ми дават ток с кабелчета като се подпират на газовата в багажника и не съм махнал резервната въпреки,че карам с рънфлат 18-ки

    Сега добиехте ли представа как изглежда едно "уважаващо" себе си циганско ферари и кои карат такива
    Ламбо Вратите няма да ви загрозят колите за скрап.
    Не може да си ги позволите просто и завиждате.
    Как да си ги позволите-пантите струват около 700 долара по интернет с 200-300 долара доставка,толкова ви струват колите и няма кой да ги купи,отворете мобиле.бг,после отворете и мобиле.де,като стигнете на колите,които струват по 4-5-6 евро,прескочите тази ,за която е дал линка колега(защото не ви харесва,6800евро не са много за вас,просто не ви харесва,вие сте над тия неща) и ще видите кой какво кара,после се върнете на 1-вите страници и ще видите вашите за по 1000 евро и по-малко.

    И знаете ли какво?Аз също не харесвам колата от линка,харесват ми само вратите и джантите,но уважавам решението и труда на собственика,а вкуса си е личен избор,там нямате коментар Нямате и 6800евро да си я купите и още малко да я върнете в стандартен вид,щом толкова ви скандализира...

  6. #36
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Хем първо плюеш и съдиш кои коли какви са, хем после уважаваш труда на хората и личният им избор. А това, че караш с рънфлат и на всичко отгоре с резервна гума говори още повече за интелегентноста ти. Кой с какво масло и кви джанти кара си е негова работа, а и не вярвам някой да го интересува в темата ти за ламбо врати с кво масло караш и какъв акумолатор имаш. Ще се радваме да ти видим уникално не храчещото ти масло Гтв на един от съборите тази година.
    За награда съм качил едно ГТВ на един приятел от Хървацко с 5х100 джанти ЕТ40... търсел човек като теб за съвет за ламбо врати.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails image_url-3-1340477074.jpg  
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  7. #37

    Default

    Пичове тая тема някакви не се получава, мисля че е достатъчно написаното.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •