Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23

Thread: Кандидат-депутатска листа - ПП Глас Народен

  1. #1
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default Кандидат-депутатска листа - ПП Глас Народен

    Здравейте съфорумници Алфисти,

    Пиша ви с молба за даване на едно здраво Алфистко рамо за избор на кандидат-депутатска листа от ПП Глас Народен.
    С политика не съм се занимавал никога (щото винаги съм си мислел, че е мръсна работа), но ми писна от измекяри и гьонсурати преструващи се на политици. Та затова реших, че е време да се покажат и читави хора, та белким замяза на нещо от нашата Родина.

    http://www.glasnaroden.bg/bg/

    https://www.facebook.com/glasnaroden...f46102bbd159d4

    Как става гласуването - във ФЕЙСБУК се харесва страницата на ПП Глас Народен, после се влиза в листата с кандидати, моят профил се намира на 5-та страница - ВЛАДИМИР МИТЕВ. Влиза се в профила и се натиска со страшна сила бутона "ГЛАСУВАЙ". После се праща на приятели през девет кръчми в десета и това е!

    Поздрави на всички искащи да направят нещо за България,

    Владо Митев
    Last edited by VLADius; 08-02-2014 at 22:42.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  2. #2
    Запален алфист ivo_63's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ruse
    Posts
    487

    Default

    дай 1 линк да видим тая партия каква програма има - как да те подкрепя ей така ???!!!
    това на Св. Витков ли е партията ?
    да си организирате концерти и да не се занимавате с политика ви препоръчвам горещо и си карайте алфите
    Last edited by ivo_63; 08-02-2014 at 22:18.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105+++ EX
    Peugeout 2.2 HDI 133+++
    Alfa 159 +++ next

  3. #3
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by VLADius View Post
    Здравейте съфорумници Алфисти,

    Пиша ви с молба за даване на едно здраво Алфистко рамо за избор на кандидат-депутатска листа от ПП Глас Народен.
    С политика не съм се занимавал никога (щото винаги съм си мислел, че е мръсна работа), но ми писна от измекяри и гьонсурати преструващи се на политици. Та затова реших, че е време да се покажат и читави хора, та белким замяза на нещо от нашата Родина.

    Как става гласуването - във ФЕЙСБУК се харесва страницата на ПП Глас Народен, после се влиза в листата с кандидати, моят профил се намира на 5-та страница - ВЛАДИМИР МИТЕВ. Влиза се в профила и се натиска со страшна сила бутона "ГЛАСУВАЙ". После се праща на приятели през девет кръчми в десета и това е!

    Поздрави на всички искащи да направят нещо за България,

    Владо Митев
    ПП Глас народен не прави нищо друго освен да разцепва вота на хората, гласуващи против мафията ДПСБСП. Като искаш да помогнеш, намери си партия от вече съществуващите. В противен случай, ти играеш в полза на БСП и ДПС.

  4. #4
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by ivo_63 View Post
    дай 1 линк да видим тая партия каква програма има - как да те подкрепя ей така ???!!!
    това на Св. Витков ли е партията ?
    да си организирате концерти и да не се занимавате с политика ви препоръчвам горещо и си карайте алфите
    Благодаря за забележката, Иво!
    Да - председател е Светльо Витков.

    ---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:44 ----------

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    ПП Глас народен не прави нищо друго освен да разцепва вота на хората, гласуващи против мафията ДПСБСП. Като искаш да помогнеш, намери си партия от вече съществуващите. В противен случай, ти играеш в полза на БСП и ДПС.
    Ако мислиш, че само ДПС-БСП са мафията - си се излъгал жестоко. Кажи кой не е мафията? Но го докажи, или спри дотук! Не искам да разпалвам политически спорове.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  5. #5
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by VLADius View Post
    Благодаря за забележката, Иво!
    Да - председател е Светльо Витков.

    ---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:44 ----------



    Ако мислиш, че само ДПС-БСП са мафията - си се излъгал жестоко. Кажи кой не е мафията? Но го докажи, или спри дотук! Не искам да разпалвам политически спорове.
    Политико-икономическата мафия в България е структура, създадена с цел да краде ресурсите на държавата. Тя има строга йерархична структура, използва проверени корупционни методи, контролира медии, спуска опорни точки, създава псевдо опозиционни партийки, купува гласове, купува дори прокуратурата. Никоя друга партия освен ДПСБСП не разполага с такъв ефективен механизъм за тотална корупция.
    В другите по-големи партии като Герб и РБ със сигурност има корупция, но е спорадична. Не е организирана и спусната отгоре. В СДС навремето изгониха десетки хора по подозрения за връзки с мафията. Един от изгонените беше днешния премиер. От Герб също имаше изгонени по подозрения за нагласени конкурси. Единият беше дясната ръка на Бойко Борисов когато беше кмет.

  6. #6
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Политико-икономическата мафия в България е структура, създадена с цел да краде ресурсите на държавата. Тя има строга йерархична структура, използва проверени корупционни методи, контролира медии, спуска опорни точки, създава псевдо опозиционни партийки, купува гласове, купува дори прокуратурата. Никоя друга партия освен ДПСБСП не разполага с такъв ефективен механизъм за тотална корупция.
    В другите по-големи партии като Герб и РБ със сигурност има корупция, но е спорадична. Не е организирана и спусната отгоре. В СДС навремето изгониха десетки хора по подозрения за връзки с мафията. Един от изгонените беше днешния премиер. От Герб също имаше изгонени по подозрения за нагласени конкурси. Единият беше дясната ръка на Бойко Борисов когато беше кмет.
    Толкова си заблуден, че даже няма смисъл да ти се отговаря.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  7. #7
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Относно политико-икономическата мафия си адски прав за съжаление. Но няколкото изгонени от някъде си все още не доказва, че те са читави. Може да са бушончета в системата. Както и да е - аз не правя разлика между едните и другите.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  8. #8
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Едно време гениалният Ботев се провикна: "Кажи ми, кажи, бедни народе, кой те в таз робска люлка люлее?"

    Г-н Митев, аз съм човек без партия и религия.Не съм свикнал да ме принуждават какво да харесвам и какво не.Малко нелепо ми се струва да ме задължават да харесам страницата на партията ви.Доверието ми се заслужава, не се подарява.Направете нещо първо в така обичаната от всички партии България и после се изкачете по стълбицата до европарламента.Извинете но това с кастинга е просто смешно.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  9. #9
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Едно време гениалният Ботев се провикна: "Кажи ми, кажи, бедни народе, кой те в таз робска люлка люлее?"

    Г-н Митев, аз съм човек без партия и религия.Не съм свикнал да ме принуждават какво да харесвам и какво не.Малко нелепо ми се струва да ме задължават да харесам страницата на партията ви.Доверието ми се заслужава, не се подарява.Направете нещо първо в така обичаната от всички партии България и после се изкачете по стълбицата до европарламента.Извинете но това с кастинга е просто смешно.
    Идеята с кастинга не е лоша. Относно харесването на страницата - ми и аз не съм съгласен на 100%.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  10. #10
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Ако някой се престраши да гласува за мен - има още два дни. Срока е до 13.02.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  11. #11
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Нищо лично, но никога няма да подкрепя хора, които не познавам, публични личности изявени в години и ситуации, обществени позиции и т.н.
    Нямало такива, ами има утвърдени партии-да ходят там, а ако няма може да основат и рабоят в някаква партия.
    В цял свят големите политици са се издигали по този начин.
    Last edited by fred; 13-02-2014 at 21:18.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  12. #12
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    fred, нищо лично, ама почти нищо не разбрах от поста ти (с изключение на началото, за което принципно почти съм съгласен с теб). Би ли обяснил по-простичко.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  13. #13
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Искам да кажа, че гласувам за хора, които имат утвърдени доказани позиции в обществото, това викам
    Тоест гласувам за хора, които от които знам какво да очаквам и няма да съм изненадан.А идеята в останалата част от горния пост ми беше, че е време хората да се борят за идеите си в утвърдени партии, защото и това е гаранция за горното.Партията поставя рамките в които се изявява един инидивид.
    Предвид, че в дясно обаче партиите са малко и са нови, нещата там наистина са по-трудни.
    Last edited by fred; 16-02-2014 at 17:37.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  14. #14
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Искам да кажа, че гласувам за хора, които имат утвърдени доказани позиции в обществото, това викам
    Тоест гласувам за хора, които от които знам какво да очаквам и няма да съм изненадан.А идеята в останалата част от горния пост ми беше, че е време хората да се борят за идеите си в утвърдени партии, защото и това е гаранция за горното.Партията поставя рамките в които се изявява един инидивид.
    Предвид, че в дясно обаче партиите са малко и са нови, нещата там наистина са по-трудни.
    Какво значи доказани позиции в обществото - да е известен мошеник ли? Хубаво е да гласуваш за някого, когото познаваш, но това не винаги е възможно. Да се бориш за идеите си в утвърдени партии (например в БСП, ДПС, ГЕРБ, СДС, Атака и още мноооого други подобни) ми изглежда налудничаво и екстремно тъпо (освен ако идеите на хората в тях не съвпадат с изцяло материалните и меко казано грабителски интереси на тези партии). А иначе партийните рамки наистина е трудно да се разтеглят спрямо всеки член, но всеки може да разтегли по-малко, така че да има поне малък ефект. Вдясно нещата са трудни, защото в така нареченото ляво нещата са добре нагласени с народна пара - а пък знаеш, че вкарваш толкова голове, колкото противника ти позволи...
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  15. #15
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    С това съм съгласен, за дясното бих добавил, че липсват и традиции-но под познаване имам предвид, че този, който се кандидатира трябва да се докаже, като позиция, поведение и т.н.Трудно е, но пък от друга страна не може (аз поне) да се гласува само на база обещания, това имам предвид.
    А който е непознат, трябва да се погрижи, да бъде познат, колкото и да е трудно.Но е по-лесно, отколкото оправянето на държавата.Партията може да бъде променена, това зависи от хората в нея.Тук не вкарвам ДПС и АТака, рожби на ДС и БСП.
    Last edited by fred; 20-02-2014 at 20:23.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •