Page 100 of 391 FirstFirst ... 50909899100101102110150200 ... LastLast
Results 1,486 to 1,500 of 5857

Thread: Армия от платени тролове брани БСП в мрежата

  1. #1486
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Защо в минало време? Сега различно ли е?
    Не сега е същото
    Колкото за други внушения, за нашата територия за щастие (или нещастие за някои) България е член на ЕС и НАТО, както и всичките и съседи.Така че, нещата стоят различно.
    Иначе в човешката природа е някой да цепи отнякъде и да ходи (присъединява другаде) или да бъде уж самостоятелен.Такива идеи имат и в Испания и във Великобритания, а и другаде-но в крайна сметка реални резултати от това няма, а и няма и да има.
    Last edited by fred; 13-04-2014 at 21:27.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  2. #1487
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Цяла източна и южна Украйна са руснаци. Останалата малка група чисти украинци вече се усещат за кого бие камбаната.
    Въпрос на време е или Русия да навлезе и защити своите сънародници, или Украйна сама да се разцепи и към ЕС да се присъединят само няколко католически окръга.
    Останалото са брътвежи.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #1488
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Ами че са руснаци съм съгласен, да.Но това не значи че са граждани на Русия.Не знам от какво ги защитава Русия?Сега не говорим, че винаги може да се организира нещо, за да има повод.Но там няма никакви репресии към руснаци, айде сега да сме честни.Но като цяло съм съгласен с теб, че нещата отиват на там, което обаче не значи, че е правилно. Русия използва силната икономическата зависимост върху бившите републики.
    Затова направих сравнение с Югославия, нещата там бяха съвсем различни, а и Косово не се присъедини към Албания.
    Иначе в миналото по подобни причини и Хитлер присъедини Австрия към Германия, по-късно и Чехия, а СССР пък взе половин Полша, само да напомня.Затова винаги съм слагал знак на равенство между комунизма и фашизма.
    Last edited by fred; 13-04-2014 at 22:05.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  4. #1489
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    А Франция като анексира части от Германия каква беше. А Англия....
    Чърчил е извършил повече престъпления от Хитлер, ама виж, че никой не го съди. А точно англичаните би трябвало да го обесят!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  5. #1490

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Цяла източна и южна Украйна са руснаци. Останалата малка група чисти украинци вече се усещат за кого бие камбаната.
    Въпрос на време е или Русия да навлезе и защити своите сънародници, или Украйна сама да се разцепи и към ЕС да се присъединят само няколко католически окръга.
    Останалото са брътвежи.
    Едва ли ще навлезе с армията, освен ако няма наистина масови стрелби по хората. По скоро целта е друга, да притиснат колкото се може повече самоназначилото се правителство преди преговорите следващата седмица.
    Турчинов преди малко в обръщение е заявил, че ще разгледат въпроса с разширението на правомощията на регионите, но за сега не може и дума да става за федеративна държава. Мисля, че хората от Югоизточна Украйна а и Русия няма да се съгласят на нищо по малко от федеративно управление.
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  6. #1491
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    А Франция като анексира части от Германия каква беше. А Англия....
    Чърчил е извършил повече престъпления от Хитлер, ама виж, че никой не го съди. А точно англичаните би трябвало да го обесят!
    За кои точно престъпления на Чърчил говориш?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #1492
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    То излезе че Хитлер е бил прав
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  8. #1493

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    За кои точно престъпления на Чърчил говориш?
    Интересно четиво...
    предлагам го на Руски, защото предполагам ще е по лесно за четене
    Пък и едва ли англичаните биха публикували нещо подобно
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  9. #1494
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Може ли някой да ми обясни какъв е този панически страх на запада от референдуми?!?!? Нали сме демокрацията в най чистата й форма....
    И още един въпрос към "демократите" от нашият форум. Каква е разликата между протестиращите в Киев и тези в Донецк ??? Защо едните са мирни протестиращи с автомати а другите са сепаратисти???
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  10. #1495
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Протестиращите в Киев нямат сепаратистки искания. Тези в Донецк имат.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #1496
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Протестиращите в Киев нямат сепаратистки искания. Тези в Донецк имат.
    Като например??? Да се проведе референдум за федерализация ?
    И на мен ми се струва прекалено сепаратистско това ....
    Протестиращите в Киев направиха въоръжен преврат тези искат референдум.... Прав си да , сепаратисти са....
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  12. #1497
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Като например??? Да се проведе референдум за федерализация ?
    И на мен ми се струва прекалено сепаратистско това ....
    Протестиращите в Киев направиха въоръжен преврат тези искат референдум.... Прав си да , сепаратисти са....
    Не съм юрист, но мисля, че след като Донецка област няма статут на автономна република, не съществува и основание да се проведе такъв референдум само в тази област.
    Би могъл да се проведе референдум за федерализация или за каквото и да било друго в рамките на цяла Украйна.
    Но тогава резултатът едва ли ще е удовлетворяващ за жителите на въпросната област.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #1498
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Не съм юрист, но мисля, че след като Донецка област няма статут на автономна република, не съществува и основание да се проведе такъв референдум само в тази област.
    Би могъл да се проведе референдум за федерализация или за каквото и да било друго в рамките на цяла Украйна.
    Но тогава резултатът едва ли ще е удовлетворяващ за жителите на въпросната област.
    Ами да го проведат из цяла Украина и да се успокоят нещата колко още хора трябва да умрат?!?! и то нали се сещаш че най активните са тийнчета с промити мозъци и от едната и от другата страна, просто не е честно за американските амбиции да се избиват толкова млади хора, които тепърва трябва да се определят в живота. Само че май не са сигурни, защото в момента се подава информация все едно само в 3-4 града има хора против сегашната власт "рускоговорящи" , а истината е че са в Цялата Украина и един референдум може да покаже истината не смяташ ли ? В Киев колко протестиращи е имало?!? Мисля че най голямата цифра която съм чул е 100к , а сега ги сравни с 45 милиона...
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  14. #1499
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Нали затова говорих по-нагоре, че сега властта в Украйна първо трябва да се легитимира, като проведе избори и после евентуален референдум по важните въпроси.

    В противен случай сепаратистите с основание питат, защо трябва да спазват закона и да се подчиняват на едни хора, които са се домогнали до управлението с незаконни средства.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #1500

    Default

    А Франция като анексира части от Германия каква беше. А Англия....
    Чърчил е извършил повече престъпления от Хитлер, ама виж, че никой не го съди. А точно англичаните би трябвало да го обесят!
    Честно казано в тази тема не участват много нормални хора ...

Page 100 of 391 FirstFirst ... 50909899100101102110150200 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •