Page 102 of 391 FirstFirst ... 25292100101102103104112152202 ... LastLast
Results 1,516 to 1,530 of 5857

Thread: Армия от платени тролове брани БСП в мрежата

  1. #1516
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by fade View Post
    Тва с опорните точки и троловете вече беше обсъдено в началото на темата мисля. Мисля че и е ясно от къде е тръгнала тази тенденция за платен съпорт на имиджа в интернет, или и това ще го отречете?
    Откъде е тръгнала - от Костов сигурно, всички злини произлизат от него.Въпросът е докъде е стигнало
    Но доколкото помня, ако е случаят с оня малумник Прошков, се касае за реклама преди избори, а не за постоянно поведение.
    Но всъщност целенасочената пропаганда тръгва много по отдавна в миналото.А връх на нейните постижения са общества като комунизма и фашизма.
    Quote Originally Posted by fade View Post
    Нито пия, нито пуша, също и хапчета не гълтам, магистралки не опъвам...
    Няма с какво да ми изкушиш!

    Изобщо

    "Не човек а желязо... тихо просъска агента фашист
    не... комунист"

    както е казал класика!

    Мдааа, лошо лошо
    Last edited by fred; 14-04-2014 at 20:29.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  2. #1517

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Откъде е тръгнала - от Костов сигурно, всички злини произлизат от него....


    А връх на нейните постижения са общества като комунизма и фашизма.
    Е тука ме изгубихте колега!

    A и мисля, че Костов изобщо не е десен.
    И не само аз така... слушайте д-р Михайлов

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Мдааа, лошо лошо
    Кой е от всички изброени "грехове"?
    Last edited by fade; 14-04-2014 at 21:13.
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  3. #1518
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Опорните точки са по линия на Позитано обикновено.
    Иваче - и ние го местим.
    Лично аз не харесвам подобни начини на обсъждане, но понеже видях по-горе таЪви, го пообсъдих с колегата Блу.
    Та предлагам да караме по сериозно..
    Желязна логика, също като онази за демокрацията съпроводена с бомби и оръжия от правилното място.

  4. #1519

    Default

    Quote Originally Posted by pavlin View Post
    Желязна логика, също като онази за демокрацията съпроводена с бомби и оръжия от правилното място.
    Че нали Йезуитизма е продукт на западната цивилизация и католицизма
    На мен лично повече ми харесва думата... лицемерие.
    И за да не се почувства нещо колегата fred пак пренебрегнат, да счита, че този отговор се отнася и за него. И не Ви прави чест колега, да си поправяте постовете след като вече веднъж сте ги пуснал и някой Ви е отговорил на тях! Подличко ми се види това за човек дето прокламира да е носител на етичност и възвишени ценности.
    Но от друга страна, като се разгледат през последните има няма 100 години делата на приносителите в глобален мащаб, на ценностната система която защитавате... нормално е като, че ли поведението Ви и всъщност не би трябвало да съм учуден!
    Както е казал шефа:
    "По делата ще ги познаете!"
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  5. #1520
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Много интересна новина. Украинските бойни машини изпратени в Югоизточна Украйна се връщат развивайки руски знамена.

  6. #1521

    Default

    А Вие очаквали ли сте нещо друго да се случи колега?

    Лавров, "Воскресный вечер" с Владимир Соловьев

    Искрено се посмях на някой моменти!
    И разбира се набрах опорни точки!
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  7. #1522
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Ами да, всички обичат Русия и искат да се присъединят към нея. Само гадните империалисти мътят водата. В случая като махнем останалия свят, визирам Европа в тази категория.

    ---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:56 ----------

    Quote Originally Posted by fade View Post
    Е тука ме изгубихте колега!

    A и мисля, че Костов изобщо не е десен.
    И не само аз така... слушайте д-р Михайлов


    Кой е от всички изброени "грехове"?
    Той д-р Михайлов според мен е за доктор, от неговия тип.А ляво и дясно у нас е твърде объркано, по скоро оплетено като прояви, но едва ли това точно има значение.

    ---------- Post added at 23:58 ---------- Previous post was at 23:57 ----------

    Quote Originally Posted by pavlin View Post
    Желязна логика, също като онази за демокрацията съпроводена с бомби и оръжия от правилното място.
    Определено руснаците действат без оръжия и бомби, така е.Со кротце и со благо .
    Last edited by fred; 16-04-2014 at 21:01.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  8. #1523

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post

    Той д-р Михайлов според мен е за доктор.А ляво и дясно у нас е твърде объркано, но едва ли това точно има значение.
    Е Чакайте сега колега, нали уж син тинк-танк д-р Михайлов? Почнах да се обърквам нещо!

    Аз откога това го разправям, аз макар и да съм ляв няма никога да гласувам за тия десни бивши номенклатури от БСП... Типично олицитворение на престъпният едър капитал и олигархичните структури в Б-я заедно с ДПС. Гади ми се от тия!

    А че империализма е виновен, за всички беди това не подлежи на съмнение изобщо!
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  9. #1524
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Една не-лоша ретроспекция на подводничарския бизнес по време на студената война:

    http://www.youtube.com/watch?v=IK7nPMcD-DA


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  10. #1525
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    http://novostink.ru/mir/66849-v-ross...e-armenii.html -Май евразийския съюз почва да набира обороти.....
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  11. #1526
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Много са ми интересни репортажите на CNN от Югоизточна Украйна. Вчера един се беше скрил в хотелската си стая и предава от балкона си на тъмно. Няма кураж завалията да излезе и да срещне любовта на украинския народ. Пред вид глупостите които говореше го разбирам напълно. В Киев бяха големи куражлии, нали тяхните хора организираха парада.

  12. #1527

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Една не-лоша ретроспекция на подводничарския бизнес по време на студената война:

    http://www.youtube.com/watch?v=IK7nPMcD-DA
    Хубаво е филмчето, опит за безпристрастност...

    Обаче и тази случка е много интересна... ако и 50% в нея е истина, не знам къде са тръгнали тия хАмериканци и с каква мотивация имат ли реална преценка за "врага" срещу когото се изправят?
    Ама един друг въпрос повече ме тревожи, трябваше ли да превръщаме територията наречена България в мишена заради хитри страхливци живеещи на хиляди км някъде на другият край на света?
    Ах оня дребен вреден ционистки боклук и предател ако го срещна на улицата ще му се изплюя в лицето... пък после ще вляза за дребно хулиганство за някой друг ден в джаза без проблем ако се наложи!
    Last edited by fade; 18-04-2014 at 08:43.
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  13. #1528
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by fade View Post
    Хубаво е филмчето, опит за безпристрастност...

    Обаче и тази случка е много интересна... ако и 50% в нея е истина, не знам къде са тръгнали тия хАмериканци и с каква мотивация имат ли реална преценка за "врага" срещу когото се изправят?
    Ама един друг въпрос повече ме тревожи, трябваше ли да превръщаме територията наречена България в мишена заради хитри страхливци живеещи на хиляди км някъде на другият край на света?
    Ах оня дребен вреден ционистки боклук и предател ако го срещна на улицата ще му се изплюя в лицето... пък после ще вляза за дребно хулиганство за някой друг ден в джаза без проблем ако се наложи!
    Ша ти помогна , Адаш!
    На мен ми се иска и друго да му направя!
    Изгледах неделните страсти с външния министър на Русия. И нали знаеш, че съм си гадняр, взех, че обърнах внимание на това, дето пише отдолу!
    Горките граждани на Крим и Севастопол.
    Хак да им е и референдума и присъединяването им към Русия!
    Тоя изрод Путин им увеличил пенсиите с 25%.
    Ето как се разлага кримското общество!
    Останалото няма какво да го дъвчем.
    Едните искат да карат мерцедеси, ама без да работят, а другите се гордеят с ладичките, дето сами са си купили, със собствен труд.

    Някой обърна ли внимание, че сегашните управляващи на Украйна са съвсем законни фашисти и национални предатели!
    Щом дори Израел не подкрепя САЩ в тоя казус, а вие сте седнали да плачете на чужди гробища!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  14. #1529

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Ша ти помогна , Адаш!
    На мен ми се иска и друго да му направя!
    ...
    Абе то и на мен ми се иска, ама дават по-големи присъди, пък тоя мерзавец не го заслужава! На всичкото отгоре това няма да промени факта, че вече сме таковани... Нали знаеш, болката отминава, ама срама НЕ. Последното важи разбира се, ако не си анално пристрастен.
    Ако си отпусна още малко в тази посока мислите, ми става много любопитно какви хора ни управляват и какви са им присрастяванията...
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  15. #1530
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Колега Fade,

    доколкото разбирам вие сте противник на членството ни в НАТО.

    Ако правилно съм разбрал, то след разпадането на СССР, СИВ и ВД вие имате ли друга идея, която по-добре да гарантира сигурността ни?

    Ако допуснем, че се бяхме приобщили към някакъв източен военен съюз, нямаше ли сега да сме мишена на НАТО ?

    Или си мислите, че без никакви военни съюзи щяхме да сме си най-сигурни?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 102 of 391 FirstFirst ... 25292100101102103104112152202 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •