Page 1 of 391 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 15 of 5857

Thread: Армия от платени тролове брани БСП в мрежата

  1. #1
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default Армия от платени тролове брани БСП в мрежата

    http://economic.bg/news/28126/1/1/Ar...-internet.html
    Има ли и тук такива, определено да, така си мисля
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  2. #2
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Ето от къде идват троловете. Официален договор с доказателства. А сега пускат някакви фишеци чр видиш ли другите и БСП използвали тролове.

    http://m.btvnews.bg/gallery/bulgaria...nalistite.html

  3. #3
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by pavlin View Post
    Ето от къде идват троловете. Официален договор с доказателства. А сега пускат някакви фишеци чр видиш ли другите и БСП използвали тролове.

    http://m.btvnews.bg/gallery/bulgaria...nalistite.html
    Ти най-добре можеш да ни кажеш откъде идват.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #4
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Интересно, че тия тролове се отчитали на другаря Антон Кутев, плюят по ДСБ, а според Павлин пък ДСБ им плащало,
    тоест др. Кутев е аген на ДСБ. Това е според Павлин.
    В сайта Бивол, посочен по горе има достатъчно информация, плюс и препратки към мрежата, (в случая фейсбук)
    Забъркана е Илиан Йотова, коят пък им плащала за да "я обичат" в мрежата.
    http://www.razkritia.com/266780/hakn...olovete-video/
    А цялостаната дейност на въпросната фирма Leadway Media Solutions е насочена да манипулира общественото мнение по форуми и социални мрежи в полза на управляващите.
    Last edited by fred; 18-02-2014 at 21:52.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  5. #5
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Добро утро!

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  6. #6
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Много отдавна имам съмнения, че Пацата е БСП трол. По-скоро отдавна нямам съмнения, щото то е очевидно.

  7. #7
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Председателят на ДСБ Радан Кънев стана първият политик, който публично показа договор от август 2011 г., с който партията му, тогава оглавявана от Иван Костов, си е плащала за коментари в интернет.

    Повече какво да коментираме.

    ---------- Post added at 19:15 ---------- Previous post was at 19:14 ----------

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Много отдавна имам съмнения, че Пацата е БСП трол. По-скоро отдавна нямам съмнения, щото то е очевидно.
    Ако не беше толкова слабоумен можеше и да избегнеш проблема със съмненията.
    Last edited by pavlin; 18-02-2014 at 22:17.

  8. #8
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by pavlin View Post
    Председателят на ДСБ Радан Кънев стана първият политик, който публично показа договор от август 2011 г., с който партията му, тогава оглавявана от Иван Костов, си е плащала за коментари в интернет.

    Повече какво да коментираме.[COLOR="Silver"]
    .
    Коментираме, защо БСП отрича, сега.Кутев си трае, Йотова тоже..., а ДСБ призна за Прошков, спор няма.Явно, това е идея на самия Прошко, който после избяга при Кунева, а ясно е, че договорът е подписан от този, който представлява партията.


    ---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:25 ----------

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Много отдавна имам съмнения, че Пацата е БСП трол. По-скоро отдавна нямам съмнения, щото то е очевидно.
    Да, помня, че това казваше, дали е така, ще се разбере
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  9. #9
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Оооо тримата келеши пак си пригласят в хор...къде е оня пловдивския ?
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  10. #10
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Я всички си разтъркайте очите и прогледнете. Всички се замерят с едни и същи лайна, само дето ние сме между тях и познайте кой ги яде.
    Нито сте им на парите, нито на PR агенциите, че да се включвате в лайномета.
    Събирайте информация от всякъде и си я обмисляйте със собствените глави.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by Crusader View Post
    Оооо тримата келеши пак си пригласят в хор...къде е оня пловдивския ?
    От къде изпълзя? Я кажи сега, Белене ще го строят или няма да го строят? Джипката върви ли?
    Lexus IS200

  12. #12
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Белене е фиксация на азбукарчетата. Другите другарчета ни уестингхаузват със 7-и в Козлудуй. На ГРОБ и реставраторите вятър им вее в ушите и ще ни возят на зелен кон.
    Ай наздраве
    Пиянството на един народ.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  13. #13
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Ами гледайте как Украйна е потънала в блатото на Русия.Така са я омотали 70 години съветска власт, тук сламаге и икономическата и зависимост, та няма мърдане.
    Много ясно, че голяма мощнжост, ядрена, трябва да бъде независима от Русия, ако не искаме да зависим от нея за всичко.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Ами гледайте как Украйна е потънала в блатото на Русия.Така са я омотали 70 години съветска власт, тук сламаге и икономическата и зависимост, та няма мърдане.
    Много ясно, че голяма мощнжост, ядрена, трябва да бъде независима от Русия, ако не искаме да зависим от нея за всичко.
    това което си написал мислиш ли че е вярно?
    подчертаното от мен в твоя коментар ми е доста трудно да го осмисля.Би ли ми го обяснил малко по така като на украинец че ми доидоха малко повечко емоциите и ми е трудно да мисля.
    как така Украйна е в блатото на Русия?Как така са ни омотали 70 г.?
    Ти наясно ли си какава е държавата Украйна,Русия?
    Наясно ли си кои е путката кличко и кой стои зад него?
    Знаеш ли въобще кои е Путин,каква му е целта,каква е целта еврейските американчета.меркел коя е и какво общо има с Украйна...що неината семка не скачаше за Сирия.
    Ти защо не беше против еврейските американчета в Сирия,Ирак,Египет и още половината планета?
    Ти помагаш ли на гладните деца в африканските държави както помагат еврейските слуги от израел,америка,германия и т.н.Що българите не приемате сирииците с отворени обятия.Ти защо не подслониш семейства в твоя дом?Ти живял ли си в Украйна,имаш ли роднини там или като половин България имаш познати дето си чатите по скайпа всяка вечер?
    Ти сега искаш да ми кажеш че 15 годишен автомобил без мито е страшния плюс на ес?боклука които се яде от лидъл,била,кауфланд те задоволява,здравословен е за твоите деца?Всъщност имаш ли деца?Ти това ли ми казваш че е по добре родината ми да влезне в ес за да ядат боклуци,да източат ресурсите й,да правитизират всичко,да няма селско стопанство? да живеят на кредит от скапаните еврейски банки,да им купуват земята без пари,да им построят нови турски магистрали с евро?да вдигат възрастта за пенсия до гроб?
    да взимат 100 евро пенсия и 300 евро заплата???
    да имат горива от 2 евро за литър,да имат скъп ток като в България?да имат хляб от трици за 60 цента,да имат литър вода за 1 евро?Русия да им спре газта и да го купуват от посредници от ес?да си ипотекират жилищата за да живеят?
    Неееееееееее ти може би искаш да кажеш че вече ще могат да пътуват свободно из европата.
    Знаеш ли...смених си гражданството за българско щото не исках да седя 3 години казарма в Донецк.майка ми като гледам не е умряла да пътува из европата,не може щото е украински гражданин така и не я разбрах що не взе българско гражданство да си пътува свободно...що ли щото заплатката и е 300 евро и може само билетче да си купи.баба ми и тя дойде в България тя път глупачката 25 години работила в кремиковци за софийско гражданство и аха да го вземе и те го махнали.и тя вече е изкуфяла даже почти не говори български ама и тя нещо няма желание да пътува с пенсия от 100 евро даже не може да събере пари за билет до Донецк че иска там да я погребеме.
    Та какво излиза от цялата работа?ес е върха на щастието скоро в България пенсиите и заплатите ще са по германски
    Путин е тиранин и трябва да умре а всички заблудени украинци на бесилото щото не искат ес.

    забравих да си допълнч мисълта,гледам че си възрастен човек,поне така си написал.кажи ми честно като мъж,защо пише такива глупости?от както стават демонстрациите в Украйна си говоря с много хора,даже днес един ми писа че русннаци украинци без значение били враг на България?!?!?!
    да направиме едно уточнение,важно при това,не съм комунист,не им симпатизирам,от тях само сме страдали както вие така и ние украинците даже на мен лично ми смениха името не насилствено.просто ми казаха че ако искам зелено паспортче да си избирам имената.Даскалката по руски ми обясняваше че нямало украинци и украинска писменост а имало само руски и ми праскаше двойките.редовно висях по педагогическите стаички да ми наливат акъл че ако искам да съм нормален младеж трябвало да съм руснак а не украинец.Ама да те питам пак нали правиш разлика между луканов лилов и всички задкулисни играчи и Путин?А разлика между обикновените хора и тези по върховете на властта и тези скрити зад тях?
    Чел ли си или слушал ли си какво каза президента на Украйна?Защо отказва влизането в ес?
    И така на татък и така нататък...
    благодаря за вниманието в допълнение: не спазвам правопис в момента наркотици и алкохол не употребявам!
    Last edited by Linkestis; 21-02-2014 at 03:45.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  15. #15
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    В последно време е модерно да се задават вьпроси явно.
    Да се пробвам и аз.
    Кое от това което сте подчертали в поста на Фреди не е вярно, след като в уточнението си, сам го признавате?
    Тьрсите си виновен ли? Ама понеже сте русофил, не трябва да е Русия виновния? Хайде да ми обясните - как на целият западен блок, не са им виновни американските еврейчета и си живеят добре, а на тия които бяха и са под руско влияние все някой им пречи(предимно ЕС и евреите)?

    За разбитото селско стопанство у нас ЕС няма никаква вина. Даже напротив - благодарение на сьюза сега започва да се пооправя полужението.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

Page 1 of 391 1231151101 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •