Page 12 of 391 FirstFirst ... 210111213142262112 ... LastLast
Results 166 to 180 of 5857

Thread: Армия от платени тролове брани БСП в мрежата

  1. #166
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by fade View Post
    Аз пък не съм съгласен, не би трябвало избран след законно признати избори президент (независимо добър или лош) да бъде свалян с коктейли молотов от разни екстремисти, на които дали щото така им кефнало или пък щото някой им платил... От къде на къде тези хора се идентифицират със суверена?
    Според вас какво би се случило ако нещо подобно се случи във Вашингтон, да палят обществени сгради и да рушат държавна собственост, да не говорим за коктейли молотов. Помните ли протестите в Мадрид или пък Лондон. Там бой с възглавници ли им организираха?
    В истински демократичните държави, управляващите си подават оставките дори за най-малкия гаф. Никой там не казва "аз съм законно избран" и затова ще си правя каквото си искам. Това го знаят и децата. Какво има толкова да се умува по тоя въпрос.
    Янукович можеше да избегне кръвопролитията и тогава можеше дори да спечели изборите. Сега пак ще има избори, но той със сигурност няма да ги спечели. Щото го търсят да го съдят. Даже и в Източната рускоговоряща част пак го търсят да го съдят като отговорен за жертвите.
    Подобни въпроси като членството в ЕС се решават с избори. Не се решават еднолично дори и от "законно избран" калъф.

  2. #167
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    В истински демократичните държави, управляващите си подават оставките дори за най-малкия гаф. Никой там не казва "аз съм законно избран" и затова ще си правя каквото си искам. Това го знаят и децата. Какво има толкова да се умува по тоя въпрос.
    Янукович можеше да избегне кръвопролитията и тогава можеше дори да спечели изборите. Сега пак ще има избори, но той със сигурност няма да ги спечели. Щото го търсят да го съдят. Даже и в Източната рускоговоряща част пак го търсят да го съдят като отговорен за жертвите.
    Подобни въпроси като членството в ЕС се решават с избори. Не се решават еднолично дори и от "законно избран" калъф.
    Да ти напомня ли колко демонстранти са избити в "истинските демократични страни" ??? Изобщо не им дават да шават ......
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  3. #168
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Ми ето избирайте.
    Картинки.
    Истината все повече е в технологиите. В този смисъл американците са доста напред и това са си фактите.
    Къде е ГАЗ къде са американците.
    И това от линка не са картинки, а реален модел. Вече има поне 2 в София. Електромобил, който минава до 500 км. и бие на драг БМВ М3. Още малко и ще ги стигнем.

    ---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Да ти напомня ли колко демонстранти са избити в "истинските демократични страни" ??? Изобщо не им дават да шават ......
    Това кога. Преди 50-60 години?!

  4. #169
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Какво значение има кога , нали говорим за демократи и като се поровиш ще видиш че не е било преди 50-60 години...... Освен това , пробвай да хвърлиш "молотов" по американски полицай да видиш какво ще стане...... как мислиш че ще реагира американската полиция примерно на ето това - http://www.youtube.com/watch?v=uGOrSw4GhiY
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  5. #170
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Ми ако ги оставят на мира може и да се развият.Пък и какво толкова се притесняваме от Русия нали вече сме под противоракетния чадър, цели 4 кораба ни пазят.Не от Русия казаха.Как искате да ги стигнат американците за има няма 20 години.На територията на сащ водина ли е война.Колко американци загинаха.Ослушваха се до последно да видят ще падне ли Москва или не.И чак като се обърна войната айде юруш на плячката.Какво предлагате, Путин да каже абе я заповядайте грабете, приватизирайте и да ви е сладко.Какво против имате таз държава да си тръгне по пътя.Кат слушам там безработицата не е като в ЕС.И за какво да се кланям на тая измислена даржава САЩ.Кви са тия славяни ли македонци ли сърби ли.История имат ли.Ако ги върнеш оттам отдето са дошли и индианци няма да останат.Ся просто завиждаме че си отстояват националните интереси а не сакато нас да се дупят на Доган.Тамън току що казаха че Русия се отказва от Украйна.-ЕС и САЩ са готови да помогнат.Чудно ми какво ще стане ако в Куба стане като в Украйна, под носа на САЩ.

    ---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Какво значение има кога , нали говорим за демократи и като се поровиш ще видиш че не е било преди 50-60 години...... Освен това , пробвай да хвърлиш "молотов" по американски полицай да видиш какво ще стане...... как мислиш че ще реагира американската полиция примерно на ето това - http://www.youtube.com/watch?v=uGOrSw4GhiY
    Това е друга работа, да не ти е Русия.Същия въпрос можеш да зададеш на всеки който си паркира колата на тротоара, дали ще го направи в Германия примерно.Нас просто ни е страх от ред, свикнали сме на анархия и слободия, щото така се чувстваме някои, ама тука в БГ.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  6. #171
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Ето го , носещият "демокрация"
    Attached Images Attached Images
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  7. #172
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Този откачалник добре че не го избраха за президент.

  8. #173
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Опитвайки да си изясня ситуацията, ще ви запитам нещо.
    След края на Втората Световна та до сега, Бьлгария под чие влияние е? Колко мандата управлението беше на прозападно настроените СДС, и колко на проруските БСП и подгласници? Харесва ли ви "картинката" тук?
    Добре, политиката на Русия може и да е добра за Русия.
    Политиката на Бьлгария ме интересува.
    Попитах за дьржава под руско влияние, която е по развита от сходна такава, която е член на ЕС - мьлчание.
    Вместо това валят линкове, колко била велика Русия и колко лоши САЩ. Така да е, мен обаче това не ме касае пряко. Искам в прав текст да ми кажете - защо да избираме политика за сближаване с Русия, след като това никога не е било в наша полза и няма тенденция някога да бьде.
    Само защото са славяни ли!?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  9. #174
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Опитвайки да си изясня ситуацията, ще ви запитам нещо.
    След края на Втората Световна та до сега, Бьлгария под чие влияние е? Колко мандата управлението беше на прозападно настроените СДС, и колко на проруските БСП и подгласници? Харесва ли ви "картинката" тук?
    Добре, политиката на Русия може и да е добра за Русия.
    Политиката на Бьлгария ме интересува.
    Попитах за дьржава под руско влияние, която е по развита от сходна такава, която е член на ЕС - мьлчание.
    Вместо това валят линкове, колко била велика Русия и колко лоши САЩ. Така да е, мен обаче това не ме касае пряко. Искам в прав текст да ми кажете - защо да избираме политика за сближаване с Русия, след като това никога не е било в наша полза и няма тенденция някога да бьде.
    Само защото са славяни ли!?
    Тоест ти не виждаш никаква полза от добри отношения с държавата която с едно движение на кранчето може да те разори?!?! Не виждаш полза от държава , която държи почти всичките ресурси на нашия континент?!?!!? Но виждаш смисъл от членството ни в ЕС, които разграбиха всичко, разориха земеделието, разрязаха за скрап заводите, спряха енергетиката , изкупиха за стотинки всичко що годе използваемо, единственото което може обикновения българин е да е прислуга на господата от запада, да им чисти кенефите , да им бере ягодите , за да може испанците да почиват по 5 часа на обедна почивка.
    Опровергай поне нещо написано горе.....
    Може би тука във форума има 3-4 по богати които си мислят че всички живеят като тях....ама за съжаление не е така.....
    Може ли да продадеш златна мина за 2 млн , да искаш 2 процента от добитото но да нямаш право да провериш колко се добива .... малоумщина
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  10. #175
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Тоест ти не виждаш никаква полза от добри отношения с държавата която с едно движение на кранчето може да те разори?!?! Не виждаш полза от държава , която държи почти всичките ресурси на нашия континент?!?!!? Но виждаш смисъл от членството ни в ЕС, които разграбиха всичко, разориха земеделието, разрязаха за скрап заводите, спряха енергетиката , изкупиха за стотинки всичко що годе използваемо, единственото което може обикновения българин е да е прислуга на господата от запада, да им чисти кенефите , да им бере ягодите , за да може испанците да почиват по 5 часа на обедна почивка.
    Опровергай поне нещо написано горе.....
    Може би тука във форума има 3-4 по богати които си мислят че всички живеят като тях....ама за съжаление не е така.....
    Може ли да продадеш златна мина за 2 млн , да искаш 2 процента от добитото но да нямаш право да провериш колко се добива .... малоумщина
    Искам да няма дьржава, която с едно завьртане на кранчето, да може да ме разори. Искам с тая дьржава да имаме нормални ИКОНОМИЧЕСКИ отношения. А не използвайки монопола който НАШЕТО правителство и осигурява, да ни продава горива на цени по високи от тия ,на далеч по богати страни. Искам да не ни набутват с 20 тина млрд за нещо от което нямаме нужда.
    За да те опровергая евентуално, трябва да посочиш факт някакьв. Инак трябва и аз да говоря общи приказки.
    За да не става това - избери си нещо от това което си изброил,посочи факти и едно по едно ще ги "разчепкваме".
    Но ти напомням - никой не отговори на значително по простият ми вьпрос - дьржава под Руско влияние, чийто население живее по добре от страна в ЕС.
    Мисля че е редно да получа отговор, все пак трябва да знаем кьде искаме да отидем.
    Ако посочиш 2, може да ме броиш за Русофил. Може да сьм идиот, но и аз искам да живея по добре, и то тук.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  11. #176
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Опитвайки да си изясня ситуацията, ще ви запитам нещо.
    След края на Втората Световна та до сега, Бьлгария под чие влияние е? Колко мандата управлението беше на прозападно настроените СДС, и колко на проруските БСП и подгласници? Харесва ли ви "картинката" тук?
    Добре, политиката на Русия може и да е добра за Русия.
    Политиката на Бьлгария ме интересува.
    Попитах за дьржава под руско влияние, която е по развита от сходна такава, която е член на ЕС - мьлчание.
    Вместо това валят линкове, колко била велика Русия и колко лоши САЩ. Така да е, мен обаче това не ме касае пряко. Искам в прав текст да ми кажете - защо да избираме политика за сближаване с Русия, след като това никога не е било в наша полза и няма тенденция някога да бьде.
    Само защото са славяни ли!?
    Всички правителства от 1990г. до сега с изключение може би на Жан Виденов и до някъде Тройната коалиция бяха прозападни и водеха политика на отдалечаване и влошаване на отношенията с Русия, унищожаването на руските пазари, членство в НАТО и ЕС.
    Ето и още интересни неща от Украйна:

    http://m.youtube.com/watch?v=QkAXXtXIdE8

  12. #177
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    ,
    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Искам да няма дьржава, която с едно завьртане на кранчето, да може да ме разори. Искам с тая дьржава да имаме нормални ИКОНОМИЧЕСКИ отношения. А не използвайки монопола който НАШЕТО правителство и осигурява, да ни продава горива на цени по високи от тия ,на далеч по богати страни. Искам да не ни набутват с 20 тина млрд за нещо от което нямаме нужда.
    За да те опровергая евентуално, трябва да посочиш факт някакьв. Инак трябва и аз да говоря общи приказки.
    За да не става това - избери си нещо от това което си изброил,посочи факти и едно по едно ще ги "разчепкваме".
    Но ти напомням - никой не отговори на значително по простият ми вьпрос - дьржава под Руско влияние, чийто население живее по добре от страна в ЕС.
    Мисля че е редно да получа отговор, все пак трябва да знаем кьде искаме да отидем.
    Ако посочиш 2, може да ме броиш за Русофил. Може да сьм идиот, но и аз искам да живея по добре, и то тук.
    Те пък сигурно искат да не ги предават при всяка възможност.... и поне малко уважение към тях . Комунизма го няма от 25 години но образа на лошия руснак активно се поддържа от CNN BBC и тем подобни.. Нашите медии са отдавна продадени и излъчват каквото им се нареди....поне аз не чух нито едно мнение което да се разминава от общия поток на информация....Така, кое е това правителство което ще премести ресурсите на Русия извън нея и ще ти осигури конкуренция ? Нали не говорим само за нефт и газ ....
    Тука има двама трима колеги , които като не ти харесва нещо и го кажеш почват да прехвърлят всичко на русия и комунизма (пак повтарям, които го няма от 25 години) и почват да вадят рисунки няк'ви схеми бвп, мвп глупости , а да погледнат около тях какво се случва не искат, на картинка изглежда че сме много напред, а в същност ако се огледаш ще видиш че децата масово се гледат от бабите и дядовците , щото родителите им чистят кенефи някъде в Германия или Англия или берат ягоди, понеже у нас вече няма смисъл да се отглежда нещо , защото няма пазар за него, или изкупните цените са направени така че едвам да оцеляваш - защо мислиш че са на протест тия фермери постоянно?!?!?!? Малкия бизнес е унищожен, ако в началото на "демокрацията" можеше да си отвориш магазинче или павилионче и да си изкарваш хляба, то сега навсякъде са немските и френски хипермаркети срещу които ти естествено нямаш шанс. Малоумщината продължава с разпродаването и разграбването на енергетиката и договорите , задължаващи нас да купуваме нашият ток само че вече от господарите по нереално завишените цени, и тука не мисля че е решение на някой наш политик, това са нареждания от Брюксел. Мога да продължа до безкрай така и ще ме обявят за комунист защото изказвам по различно мнение, между другото едно от основните понятия в демокрацията , което обаче е забравено.
    А по твоя въпрос не се сещам за държава която в момента е под зависимост от Русия...ако говориш за Казахстан то те са на светлинни години от нас , ако говориш за Беларус , то пак не мисля че живота на белорусина е по тежък от нашия, а че живее в чиста , подредена държава и яде натурални продукти произведени в неговата държава, то това е факт.
    Между другото не те разбрах за какви доказателства говориш, и ти ли искаш схеми и социологически изследвания ?!?!?! Които се поръчват на западни "независими" организации. Мога да ти намеря картинки с стрелки нагоре надолу и схеми , мога и да ти нарисувам и да твърдя че това е факт...... Въпроса не е в това, въпросът е че имаме много по голяма изгода да сме приятели с тях , отколкото врагове и да им оскверняваме паметниците при всеки удобен случай .

    Просто наистина не знам с коя държава да сравня БГ която е под влиянието на Русия и е горе долу с нашите размери и възможности.
    Last edited by Orm; 25-02-2014 at 09:05.
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  13. #178

    Default

    Айдееее готово.Каквото изядоха комунистите преди протестите,сега ще го направят шибаните еврейчета,а миризливия женски полов орган кличко,заедно с недоразвитото женско изчадие тимушенко ще оглозгат кокала на моята родина.Мръсни измекяри.
    Трябва да им се избие родата до 50-то коляно!!!

    Европейският съюз е готов да помогне на Украйна в този труден за страната период и да подпише с нея споразумение за асоцииране, заяви днес председателят на Европейския съвет Херман Ван Ромпой, цитиран от ИТАР-ТАСС.

    При взимане на политически решения в Украйна трябва да се вземат предвид стремежите на народа и тези решения да бъдат насочени към съхраняване териториалната цялост на страната, заяви в Ню Йорк генералният секретар на ООН Бан Ки-мун. Той призова всички заинтересовани страни "да се придържат към ключовите принципи на демокрацията и правата на човека, и по този начин да създадат благоприятни условия за произвеждане на честни и свободни избори".

    Руският президент Владимир Путин е обсъдил по телефона с белоруския си колега Александър Лукашенко положението в Украйна, съобщи пресслужбата на Кремъл, цитирана от ИТАР-ТАСС. Не се съобщават подробности за беседата.

    Френският президент Франсоа Оланд е настоял пред руския си колега Владимир Путин за необходимостта от мирен преход в Украйна и за това колко е важно да се запази териториалната цялост на страната, съобщи Франс прес.

    В телефонен разговор с Путин, Оланд е подчертал, че "очакваното формиране на широко коалиционно правителство трябва да позволи да бъдат организирани президентски избори и то да се захване с необходимите реформи" в Украйна, се казва в комюнике на Елисейския дворец.

    Вторият човек в йерархията на Държавния департамент на САЩ Уилям Бърнс /тоя изрод чии ще го дърви там неговата мама мръсна/ е очакван утре в Украйна, за да подкрепи новите власти и усилията за политическо и икономическо стабилизиране на бившата съветска република, предаде Франс прес, като се позова на комюнике на американското външно министерство. Бърнс ще има среща с украински ръководители, включително с новия председател на парламента и изпълняващ длъжността президент Олександър Турчинов, с бизнес лидери и представители на гражданското общество. Заместник-държавният секретар на САЩ ще бъде в Украйна утре и вдругиден. Бърнс ще стане най-високопоставеният представител на Съединените щати, посетил бившата съветска република през последните седмици.

    Поредната мръсна кифла:
    Върховният представител на Европейския съюз за външната политика и сигурността Катрин Аштън пристигна днес в Украйна. Аштън вече се срещна с Турчинов, предаде ИТАР-ТАСС, като се позова на нейната говорителка Мая Кочиянчич, която не даде повече подробности.

    Британският външен министър Уилям Хейг каза днес, че скоро ще посети Украйна, и предупреди, че страната се нуждае от спешна международна финансова помощ, за да се укрепи страдащата й икономика, предаде Ройтерс. Хейг заминава за Вашингтон, за да обсъди кризата в Украйна с американския държавен секретар Джон Кери и Международния валутен фонд (МВФ). Според британския външен министър най-подходящо е МВФ да предостави финансова подкрепа и съвет на Украйна. "Финансовото състояние на Украйна е доста тежко и без външна помощ може да е невъзможно да бъде поддържано", заяви Хейг пред британския парламент.

    Шибаняците от мвф не си губят времето с тоталното заробване на Украйна:

    "Подобна помощ може да бъде бързо предоставена, щом бъде поискана от новото правителство. За това е необходимо да се установи стабилно и легитимно правителство и да се поеме ангажимент за реформите, нужни за постигане на икономическа стабилност. Не може да бъде предоставена международна финансова помощ без условия и яснота, че тя ще бъде правилно използвана", каза той. Според Хейг сваленият украински президент Виктор Янукович "казва, че няма да се оттегли, но е ясно, че властта му вече не е широко приета".

    По думите на британския външен министър евентуалното ново правителство в Украйна би трябвало да бъде сформирано в дух на помирение, който да поддържа единството на страната.

    е не мога да се сдържам само псуването ми остана деба техната мамица деба мръсно долна
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  14. #179
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Ето един анализ, който според мен е много точен, и забележете от коя медия е:https://alterinformation.wordpress.c...1/90532025383/
    или и те са платени тролове
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  15. #180

    Default

    http://www.youtube.com/watch?v=ewtuzxOLTLo

    Тоя е луд!Тоя е мръсен комунист!Разстреляй те го!Какво глупости говори?
    Да живей ес!Ненормалник!
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

Page 12 of 391 FirstFirst ... 210111213142262112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •