Page 2 of 391 FirstFirst 12341252102 ... LastLast
Results 16 to 30 of 5857

Thread: Армия от платени тролове брани БСП в мрежата

  1. #16

    Default

    Защо да русофил?А да съм не ли нормално в момента да съм такъв?
    Фондовете за оран лъч на надежда ли е?Култирите които се засаждат какви са и след прибирането им къде отиват?На сергията на лидъл или???
    Да в момента искам много силно,както и още поне 40 милиона човека,Путин да помогне,което няма да стане предвид опасноста от третаа световна воина.Категорично заявявам че Украйна никога не е била блато на Русия,но да власт имащите са ни доили доста години.Влизането на Украйна ше е пакубно за дъжавата.Чудно ми е как не виждате кой стои зад конфликтите по света,даже и тук на верска основа.Или сте с капаци на очите и тапи в ушите,или няколко милиарда човека гледат филми на Спилбърг.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  2. #17

    Default

    За съжаление Украйна не може да бъде независима, въпреки, че една велика държава.
    Никой няма да допусне това - нито ЕС и Щатите, нито Русия.
    Жалкото е, че украинците се избиват помежду си.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  3. #18
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Като се абстрахирам от всички "за" и "против" присъединяването на Украйна към EC да попитам:

    След като е възникнал такъв сериозен конфликт, след като някои смятат, че президентът е тиранин, след като украинци стрелят срещу украинци и държавата се оказва на прага на гражданска война, не е ли редно точно в този момент да се проведе просто един референдум и така да стане ясно, какво иска народът?

    Само така ще може да се докаже дали Кличко е п**ка или президентът е "захапал кокала".


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #19
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Абе що всички скачат срещу Русия не мога да разбера.Каквото били било, вече е история.За комунизма се сещата а не обелвате дума за робството в щатите и расизма.И те са от близкото миналоЗа хитлеризма - край, било каковто било, а че Германия като не може да превземе Русия се стреми към богатствата им подруг начин ни го зоболязваме удобно скрито под думите демокрация и пазарна икономика.И те са от близкото минало.ЕС ни се кара за корупцията и олигарсите в същото време Меркел приветства освобождаването на Ходорковски.Щото парите им влизаха в касичките на западните им партньори.Путин иска съюзническа държава до границите си.Нещо лошо ли има в това.Каква по точно искате да е Русия или просто по инерция си приказвате.Да аз искам Русия да стане световна сила.Какво ми е общото със американците че да викам за тях.Нали така ще има конкуренция в глобален план.

    п.п.Между Путин и Янукович има разлика и дано украинците поемат по правилния път.
    Last edited by dimitar_vd62; 21-02-2014 at 12:28.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #20

    Default

    Изобщо няма да учудя, ако Великите Сили си поделят Украйна, чрез нейното разделяне.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  6. #21
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    това което си написал мислиш ли че е вярно?
    подчертаното от мен в твоя коментар ми е доста трудно да го осмисля.Би ли ми го обяснил малко по така като на украинец че ми доидоха малко повечко емоциите и ми е трудно да мисля.
    как така Украйна е в блатото на Русия?Как така са ни омотали 70 г.?
    Ти наясно ли си какава е държавата Украйна,Русия?
    Наясно ли си кои е путката кличко и кой стои зад него?
    Знаеш ли въобще кои е Путин,каква му е целта,каква е целта еврейските американчета.меркел коя е и какво общо има с Украйна...що неината семка не скачаше за Сирия.
    Ти защо не беше против еврейските американчета в Сирия,Ирак,Египет и още половината планета?
    Ти помагаш ли на гладните деца в африканските държави както помагат еврейските слуги от израел,америка,германия и т.н.Що българите не приемате сирииците с отворени обятия.Ти защо не подслониш семейства в твоя дом?Ти живял ли си в Украйна,имаш ли роднини там или като половин България имаш познати дето си чатите по скайпа всяка вечер?
    Ти сега искаш да ми кажеш че 15 годишен автомобил без мито е страшния плюс на ес?боклука които се яде от лидъл,била,кауфланд те задоволява,здравословен е за твоите деца?Всъщност имаш ли деца?Ти това ли ми казваш че е по добре родината ми да влезне в ес за да ядат боклуци,да източат ресурсите й,да правитизират всичко,да няма селско стопанство? да живеят на кредит от скапаните еврейски банки,да им купуват земята без пари,да им построят нови турски магистрали с евро?да вдигат възрастта за пенсия до гроб?
    да взимат 100 евро пенсия и 300 евро заплата???
    да имат горива от 2 евро за литър,да имат скъп ток като в България?да имат хляб от трици за 60 цента,да имат литър вода за 1 евро?Русия да им спре газта и да го купуват от посредници от ес?да си ипотекират жилищата за да живеят?
    Неееееееееее ти може би искаш да кажеш че вече ще могат да пътуват свободно из европата.
    Знаеш ли...смених си гражданството за българско щото не исках да седя 3 години казарма в Донецк.майка ми като гледам не е умряла да пътува из европата,не може щото е украински гражданин така и не я разбрах що не взе българско гражданство да си пътува свободно...що ли щото заплатката и е 300 евро и може само билетче да си купи.баба ми и тя дойде в България тя път глупачката 25 години работила в кремиковци за софийско гражданство и аха да го вземе и те го махнали.и тя вече е изкуфяла даже почти не говори български ама и тя нещо няма желание да пътува с пенсия от 100 евро даже не може да събере пари за билет до Донецк че иска там да я погребеме.
    Та какво излиза от цялата работа?ес е върха на щастието скоро в България пенсиите и заплатите ще са по германски
    Путин е тиранин и трябва да умре а всички заблудени украинци на бесилото щото не искат ес.

    забравих да си допълнч мисълта,гледам че си възрастен човек,поне така си написал.кажи ми честно като мъж,защо пише такива глупости?от както стават демонстрациите в Украйна си говоря с много хора,даже днес един ми писа че русннаци украинци без значение били враг на България?!?!?!
    да направиме едно уточнение,важно при това,не съм комунист,не им симпатизирам,от тях само сме страдали както вие така и ние украинците даже на мен лично ми смениха името не насилствено.просто ми казаха че ако искам зелено паспортче да си избирам имената.Даскалката по руски ми обясняваше че нямало украинци и украинска писменост а имало само руски и ми праскаше двойките.редовно висях по педагогическите стаички да ми наливат акъл че ако искам да съм нормален младеж трябвало да съм руснак а не украинец.Ама да те питам пак нали правиш разлика между луканов лилов и всички задкулисни играчи и Путин?А разлика между обикновените хора и тези по върховете на властта и тези скрити зад тях?
    Чел ли си или слушал ли си какво каза президента на Украйна?Защо отказва влизането в ес?
    И така на татък и така нататък...
    благодаря за вниманието в допълнение: не спазвам правопис в момента наркотици и алкохол не употребявам!
    Обидно е всъщност.
    Сам показваш защо русофилията в Украйна е навредила, а опитваш да изкараш същата в България полезна.
    Последните 25 години България (както и Украйна) се управлява от същите съветски мекерета или наследниците им, но за резултата от това според теб са виновни ЕС, САЩ, евреите и марсианците.
    Сам казваш, че управляващите (с благословията на Путин в Украйна и България) са съсипали държавите, после искаш същия Путин да помогне (с какво бре, с ново завладяване и съветски ботуш, избиване или изселване на интелигенцията, концлагери и вишки по границите?).
    Говориш за земеделие, а не си даваш сметка, че (поне в България) убийството му започва 70 те години със самоцелната урбанизация.
    Говориш за търговски вериги но си нямаш на идея какво представляваше червената (поне някога) Фантастико преди конкуренцията.
    Говориш за коли, а си нямаш на идея защо никой не иска да умира с 60 км. в Лада.

    Изобщо купчина пропаганда в стил Бареков и разкрачени двойни стандарти.
    Обидно е.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  7. #22

    Default

    Да смениш дилъра ли и аз не знам.
    Какъв си мислех че съм пък то се оказа съвсем друго.Ще изтичкам при жена ми да и кажа че не ме познавала....
    Какъв бареков какви двойни стандарти те гонят.Бил съм управител и в метро и във фантастико в зората на демокрацията,знам много добре на кой са и как са отворили магазините си.
    На 70% от българите все друг им е виновен в частност руснаците.
    Колкото и да чета никъде не съм написал Путин да е съсупал които и да е.о
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  8. #23
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Значи ако ЕС иска да стъпи в Украйна и да използва ресурсите и, не е агресор, ако обаче Русия иска да го направи говорим за съветски ботуш.Щото сега ерп-тата и концесиите на златните ни залежи се екплоатират и изтичат зад граница от чужди фирми, и понеже Путин искоа да задържи ресурсите в границите си значи е комунист.Само щото ние позволихме да съсипят държавата ни искаме и с Русия да е същото и тръбим за комунизъм и съветски чепици.Е на Путин демокрацията е по различна от западната, пък и кой е казал че тя е еталон, и ако това доведе до ред в държавата естествено че няма да ни хареса, ние самите не искаме законност а далавера.Имате ли някакви наблюдения от Русия .Я да видим какво е направил Путин за Русия.https://infobalkani.wordpress.com/20...нтът-путин-за/
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  9. #24
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Не мога да разбера, какво ревете срещу чуждите търговски вериги.
    Че те само в България ли са? В Австрия няма ли ги? Или и там са балъци като нас, та са ги допуснали?
    На някого да са му опряли пистолет в главата и да са го накарали да ходи да пазарува в Лидъл?

    Ами така ще е - като не можа българска фирма да направи такава верига - какво толкова се искаше? Някакво хай-тек ноу хау, или космически инвестиции? Не, просто една добра организация на каквато ние не сме способни.
    По същия този механизъм сега турци, гърци, поляци, испанци, и какви ли още не, ни заливат с тяхната селскоктопанска продукция, защото нас ни мързи.

    Тъй е тя, колеги. Във вселената вакуум не се допуска, ако разбирате за какво говоря.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  10. #25
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    В Украйна нещата не са толкова прости, колкото се опитват да ги изкарат. Там има ресурси и апетитите към тях са големи. От една страна е Русия, от друга ЕС, Щатите си имат техните желания, има разбира се и местни претенции за влияние.
    Проблемът е, че народа в Украйна не е единен. И няма как да е. Погледнато исторически в почти всеки един момент от своето съществуване Украйна(която статут на държава е имала много малко време) винаги е била подвластна на някой от съседите си. Няма как хората от западна Украйна, от района на Лвов примерно да са на същото мнение като хората от източната част на страната.
    Все пак едните са били в границите на Австро-Унгарската империя и са живели като бели хора(освен ако не искали да са руси), а на другите - тези в руската империя, им е било забранено даже да говорят на украински. След разпада на двете империи възникват няколко украински държави. И за добро или лошо Сталин е направил тая държава такава, каквато я познаваме сега.
    Ще видим какво ще стане...
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  11. #26
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    По същия този механизъм сега турци, гърци, поляци, испанци, и какви ли още не, ни заливат с тяхната селскоктопанска продукция, защото нас ни мързи.
    Не мьрзельт на народа уби селското стопанство. Безумната политика и липсата на дьржавност го направи.

    Да попитам русофилите - някой ще ми отговори ли - защо само на дьржавите под руско влияние не им се получават нещата? И преди ,и сега?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  12. #27
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Не мьрзельт на народа уби селското стопанство. Безумната политика и липсата на дьржавност го направи.
    Като отида в едно село и видя, че хората не ядат хляб и се ясодват за това, ако не им го докарат в хоремага, та изпитвам смесени чувства.

    И в този случай ли е виновна политиката?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #28
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Да смениш дилъра ли и аз не знам.
    Какъв си мислех че съм пък то се оказа съвсем друго.Ще изтичкам при жена ми да и кажа че не ме познавала....
    Какъв бареков какви двойни стандарти те гонят.Бил съм управител и в метро и във фантастико в зората на демокрацията,знам много добре на кой са и как са отворили магазините си.
    На 70% от българите все друг им е виновен в частност руснаците.
    Колкото и да чета никъде не съм написал Путин да е съсупал които и да е.о
    Теб какъв си не те знам, това което си написал коментирам.
    Аз управител може да не съм бил, ама разликите в това което съм виждал и получавал във Фантастико преди другите вериги и след това не ми пречи да я видя.
    Къде видя да споменавам руснаци изобщо, че не вдявам?
    Управници от съветската школа лазещи за одобрението на Москва съсипват държава, но ЕС, САЩ и гнилия империализъм са виновни - това какво общо има с руснаците да кажеш?
    И не се ли изтърка още по времето на соца оправдаването с гнилия капитализъм?
    А с какво би помогнал Путин (и защо Путин, от кога Путин е Русия, нов култ към личността ли развиваме) в случая?

    И ако все още не вдяваш, русофилията (както всяка друга - сложи която щеш държава на филията) е вредна когато е водещ мотив в управлението на друга държава освен Русия... в конкретния случай в България.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  14. #29
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post

    И в този случай ли е виновна политиката?
    Абсолютно! Това имагинерно село едва ли е с население над 250 души(опимистично погледнато). Хората в трудоспособна вьзраст са заети целодневно(примерно 50 -100 души). Кой и как да се занимава с местна хлебопекарна?
    Инак самосиндикално, хората си пекат погачи и всякакви сладки, сладкиши и т.н.т.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #30
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post

    Да попитам русофилите - някой ще ми отговори ли - защо само на дьржавите под руско влияние не им се получават нещата? И преди ,и сега?
    Аз пък да попитам, държавите от Латинска Америка,от Близкия Изток, от Карибския Регион и те ли бяха под руско влияние и при тях как се получават нещата. Защо след 25 години прозападно влияние в България нещата стават все по-зле и бедността се увеличава.

    ---------- Post added at 13:56 ---------- Previous post was at 13:48 ----------

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Значи ако ЕС иска да стъпи в Украйна и да използва ресурсите и, не е агресор, ако обаче Русия иска да го направи говорим за съветски ботуш.Щото сега ерп-тата и концесиите на златните ни залежи се екплоатират и изтичат зад граница от чужди фирми, и понеже Путин искоа да задържи ресурсите в границите си значи е комунист.Само щото ние позволихме да съсипят държавата ни искаме и с Русия да е същото и тръбим за комунизъм и съветски чепици.Я да видим какво е направил Путин за Русия.https://infobalkani.wordpress.com/20...нтът-путин-за/
    Много правилно за Путин и Русия. На някой не му изнася да има силна и благоденстваща Русия. Аз сегашните конфликти в различните райони на света ги виждам като продължение на колониалните войни. Разрушаваме един регион или страна и после идваме чрез разни посредници да си наложим нашият ред на управление да използваме евтини ресурси и евтина работна ръка.
    В Украйна нещата се развиват по същия сценарий като в Египет, Либия и Сирия. Дано само да не завършат по същия начин.
    Last edited by pavlin; 21-02-2014 at 17:00.

Page 2 of 391 FirstFirst 12341252102 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •