Results 1 to 6 of 6

Thread: Първо ми гепиха акумулатора, а сега и това...

  1. #1

    Default Първо ми гепиха акумулатора, а сега и това...

    Здравейте, колеги имам доста неприятен проблем.Акумулатора ми го откраднаха, не ми е зор, защото и без това вече беше за смяна, но от това ми дойде още по-голям проблем.Сега ми изисква някакъв код бордовия компютър и без него нищо не работи.Мога само да карам, без музика, без радио, без ел.... Тоя код не го зная, пробвах с 4 четворки, както прочетох вече тук във форума, но не е този, пробвах още няколко кода от рода на 1234 и т.н., но пак удрям на камък.
    Някой тук може ли да ми помогне да си намеря майстор в Шумен, който да ми оправи проблема без да ми одере кожата?

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Shumen
    Posts
    89

    Default

    До Военна болница ЦБА-то има един радио техник,пробвай там.Занимава се с такива работи кодове ,елове.Ще ти свърши работа за 20 30 кинта предполагам

  3. #3

    Default

    Каква марка ти е аудиото.
    И ми кажи серийният номер.
    Last edited by RomeoJTD; 04-03-2014 at 20:30.
    Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4 JTD 2001 150 HP Berlina

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by RomeoJTD View Post
    Каква марка ти е аудиото.
    Бекер/сименс
    Ама с генераторите из интернета шанса да го хванеш със серийният номер предполагам знаеш какъв е.Ако пък и неговия е препрограмиран някога е .....абсолютна греда.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  5. #5

    Default

    Нека ми каже серийния номер пък ще видиме ще го подкараме ли.
    Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4 JTD 2001 150 HP Berlina

  6. #6

    Default

    Днес я закарах в сервиза до склада на Чернев.Намира се до т.нар. опитно поле, ако се сещаш.Казаха, че такива проблеми трудно се оправят, но ще видим и ако до събота не оправят проблема ще се възползвам от твоя човек.Защото на мен ми казаха 100лв., но като гледах из форума, толкова вземат и в София.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •