View Poll Results: За коя политическа сила бихте гласували на изборите за евродепутати 2014

Voters
68. You may not vote on this poll
  • ГЕРБ

    14 20.59%
  • БСП

    2 2.94%
  • ДПС

    1 1.47%
  • Реформаторски блок

    16 23.53%
  • АТАКА

    1 1.47%
  • НФСБ

    2 2.94%
  • АБВ

    2 2.94%
  • България без цензура

    4 5.88%
  • Не съм решил

    13 19.12%
  • Няма да гласувам

    13 19.12%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 73

Thread: За коя политическа сила бихте гласували на изборите за евродепутати 2014

  1. #16
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Много ми е интересно кой е гласувал за "България без цензура".
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  2. #17
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by DerMeister View Post
    Много ми е интересно кой е гласувал за "България без цензура".
    В България кухи лейки бол

  3. #18
    започва да се пристрастява NPP's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Козлодуй
    Posts
    92

    Default :)

    На мен пък ми е интересно как такова недоразумение като Кунева е на първо място Аз лично за по-долна предателка и продажна овца не мога да се сетя,колкото и да се напъвам
    Alfa Romeo GTV 1.8TS eX
    Alfa Romeo 146 1.6 boxer eX
    Lancia Kappa 2.0 eX

  4. #19
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by NPP View Post
    На мен пък ми е интересно как такова недоразумение като Кунева е на първо място Аз лично за по-долна предателка и продажна овца не мога да се сетя,колкото и да се напъвам
    Отчаяни напъни на кризата на средната възраст да изглежда свежа кифла.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #20

    Default

    За "Глас Народен" ще гласувам аз.
    Lexus IS200

  6. #21
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    За "Глас Народен" ще гласувам аз.
    Да, има пропуск но не мога да го поправя.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  7. #22
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by NPP View Post
    На мен пък ми е интересно как такова недоразумение като Кунева е на първо място Аз лично за по-долна предателка и продажна овца не мога да се сетя,колкото и да се напъвам
    Някои хора ще гласуват за РБ въпреки Кунева, а не заради нея. Идеална партия няма и никога няма да има.

  8. #23
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Някои хора ще гласуват за РБ въпреки Кунева, а не заради нея. Идеална партия няма и никога няма да има.
    Е защо за Кунева? То там са Касим Дал и Корман Исмаилов, носители на Ойроценностите. Знам, че те привличат "демократичните" души към Реставраторите.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  9. #24
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Е защо за Кунева? То там са Касим Дал и Корман Исмаилов, носители на Ойроценностите. Знам, че те привличат "демократичните" души към Реставраторите.
    Знаеш много добре защо са там. Една турска партия - винаги фактор във властта. Много турски партии...
    РБ просто поощрява този процес. Нищо повече.

  10. #25
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Знаеш много добре защо са там. Една турска партия - винаги фактор във властта. Много турски партии...
    РБ просто поощрява този процес. Нищо повече.
    Ако намекваш за ДПС, в момента те са другата наистина българска партия освен Атака. Кой е вярвал, че ще доживеем подобно нещо.
    Чехльо, Тиквоний, СерГей и сие да ни плашат с отцепване на Кърджали, а Местан да говори за единството на България и свещенните и и неприкосновенни граници. Ако не бях атеист щях да се кръстя и с двете....
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Е защо за Кунева? То там са Касим Дал и Корман Исмаилов, носители на Ойроценностите. Знам, че те привличат "демократичните" души към Реставраторите.
    Ето тук си много прав! Аз затова все още се колебая.
    Società Anonima Italiana Darracq

  12. #27
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Ако намекваш за ДПС, в момента те са другата наистина българска партия освен Атака. Кой е вярвал, че ще доживеем подобно нещо.
    Чехльо, Тиквоний, СерГей и сие да ни плашат с отцепване на Кърджали, а Местан да говори за единството на България и свещенните и и неприкосновенни граници. Ако не бях атеист щях да се кръстя и с двете....
    ДПС е българска, ама не партия , а фирма. По-точно група от фирми.
    Кой какво говори слабо ме интересува. Важното е кой какво прави. Местан преди на назначи Пеевски за шеф на държавната агенция за национална сигурност, пак говореше много сладко. Предложението да се изучава турски в училищата задължително си беше обаче съвсем реално. Кое му е българското на това предложение. Понеже турчетата не щат да учат турски, а нещо полезно и дай да им го наложим насила да не се помислят за българи случайно.
    Атака води анти-българска политика. Волен първо беше член на СДС и главен редактор на вестник Демокрация. Познай колко обичаше Русия тогава. После стана фашист, издаде кафява книга, ходеха всички от Атака в черно и с кубинки, издигаха откровено фашистки и нацистки лозунги.
    Сега от фашист стана пръв комунист и говори само за Русия и за национализация. През цялото обаче време целта на Сидер е една и луксозен живот. Нали знаеш с какви пари беше създадена тази партия.

  13. #28
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    ДПС е българска, ама не партия , а фирма. По-точно група от фирми.
    Кой какво говори слабо ме интересува. Важното е кой какво прави. Местан преди на назначи Пеевски за шеф на държавната агенция за национална сигурност, пак говореше много сладко. Предложението да се изучава турски в училищата задължително си беше обаче съвсем реално. Кое му е българското на това предложение. Понеже турчетата не щат да учат турски, а нещо полезно и дай да им го наложим насила да не се помислят за българи случайно.
    Атака води анти-българска политика. Волен първо беше член на СДС и главен редактор на вестник Демокрация. Познай колко обичаше Русия тогава. После стана фашист, издаде кафява книга, ходеха всички от Атака в черно и с кубинки, издигаха откровено фашистки и нацистки лозунги.
    Сега от фашист стана пръв комунист и говори само за Русия и за национализация. През цялото обаче време целта на Сидер е една и луксозен живот. Нали знаеш с какви пари беше създадена тази партия.
    Прекрасно знам кой, кой е, включително и останалите измекяри, но тъй като няма такъв, който да защитава интересите ми, ще гласувам за този, дето най-бърка игрите. В момента искам "Европа на нациите" и за това така мисля да гласувам. Боли ме дедовия за домораслия "екшън" с елементи на комедия СерГей vs Тиквоний.
    Колкото до Пеевски, аз бях навитак да е шеф на ДАНС. Знаеш ли как гони преебан ортак? Язък, че се размина цирка.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  14. #29
    Старши алфист Walker's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София - Младост
    Age
    38
    Posts
    529

    Default

    И аз ще съм за "Глас народен".
    --Alfa Romeo 147 1.9JTD -- Keep walking! --

  15. #30
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by Walker View Post
    И аз ще съм за "Глас народен".
    Светльо и компания са ми симпатични, но не ми вършат работа в Европа. Ще чакам за следващите парламентарни избори да видя какво ще предложат.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •