Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Къде е ПИН-15 ?

  1. #16
    Запален алфист snaiperisto's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Sofia
    Age
    50
    Posts
    227

    Default

    Добре колеги , мерси , ще я закарам в някои от сервизите около мен , имам таман два "форумни" наблизо , но не ми се наливаха огромни цифри в тази кола...ама жената я хареса и иска да и я направя да я шофира. То и предницата е ебаси тоталната щета , та ще ми излезе през носа. Ама жените толко им разбират главите , като я вида такава екстравагантна на визия...а не че не съм и купил Мерцедес 230 коня-автомат , ама грозен бил , приличал на хладилник щото е бял...та така.

  2. #17
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by snaiperisto View Post
    Добре колеги , мерси , ще я закарам в някои от сервизите около мен , имам таман два "форумни" наблизо , но не ми се наливаха огромни цифри в тази кола...ама жената я хареса и иска да и я направя да я шофира. То и предницата е ебаси тоталната щета , та ще ми излезе през носа. Ама жените толко им разбират главите , като я вида такава екстравагантна на визия...а не че не съм и купил Мерцедес 230 коня-автомат , ама грозен бил , приличал на хладилник щото е бял...та така.
    Успех, колега, с колата!
    Пòздрави на съпругата ти! В добрия смисъл, разбира се. Явно дамата има нюх и усет към естетиката. Да си призная - и на мен не ми харесват Мерцедесите, ако ще и да са 300 коня. И бели, и черни - все си приличат на хладилници и са точно толкова скучни. Като хладилници!


    пп По темата - нямам газ и не ми клатят оборотите. Нито в движение, нито на място. Пин 15 не съм рязал. Дебитомера ми е на 60000 км, Бош, стъпков мотор не съм сменял, ор'гиналния е. Свещи НЖК, всички въздуховоди са здрави. CF2, два литра бензин. И както каза един колега преди време: "Двойката си е двойка ..."

  3. #18
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Колко пъти е обсъждано това, че 1.8-цата в почти всичките си версии на софтуера има проблем с управлението на празния ход. Това е оправено в най-новата версия. За нея обаче екземплярите с 2 датчика за температура се нуждаят от малка корекция в инсталацията към ЕКУ-то.

    С тази корекция в комбинация с най-новия софтуер оборотите заспиват!
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  4. #19
    Запален алфист snaiperisto's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Sofia
    Age
    50
    Posts
    227

    Default

    Е ако това е решението на проблема, то къде и кои може да го направи и на каква цена евентуално?

  5. #20
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Погледни върху ЕКУ-то има два 10 цифрени номера и ми ги напиши на лично. Ще ти кажа тогава какво ще се направи.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  6. #21
    Запален алфист snaiperisto's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Sofia
    Age
    50
    Posts
    227

    Default

    Ок , това ще стане най-рано във вторник , че съм дал колата на един да се вози малко.

  7. #22
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Абе ей, кола и жена не се дават бе.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  8. #23
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Абе ей, кола и жена не се дават бе.
    Спамер!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •