Results 1 to 2 of 2

Thread: 159 214 bhp 2.4 турбо маркуч или дето се вика Turbo Hose

  1. #1

    Default 159 214 bhp 2.4 турбо маркуч или дето се вика Turbo Hose

    Здравейте, колеги.

    Последните 2 седмици нещо колата не ми вървеше и ме минаваха някакви умрели БМВ-та и Аудита.

    Казвам си - ебаси, на 52 000 километра ми е колата, смених
    на 42 000 агренажният ремък, маслото, филтрите все в Ауто Италия София съм сменял - сигурно е от нафтата или е време за смяна на маслото.

    Та, отидох в Понеделника да ми сменят маслото, филтрите, въздушният филтър - абе, както си му е реда.
    Смениха го, отидох следобяда и ме пита примчика - абе, колата супер, много гледана и запазена, ама върви ли ?
    Викам - абе върви, ама на 200 км/час трудно набира.
    Той вика - аха, защото имаше грешка в компютъра от дебитомера, свалихме го, тествахме го - окей е. Може, вика, да е разхлабен маркуч или спукан маркуч. Покарай я, 1-2 дена виж - как е и ако не върви, дай я да я видим.

    Казвам му - луд ли си, за какво ми е колата да я карам със съмнение за грешка, я оставям ви я вижте как е и ми кажете.

    Вика - добре.

    Обажда ми се днеска във Вторника - спукан маркуч на изходния от интеркуулера. Отивам до Ауто Италия.
    Абе може да я караш, ама няма да ти върви - дай тука капаро и ще ти поръчаче маркуча. Супер, ама чакане 15 работни дена.

    Добре си казвам. Няма да стане така.

    Та, поръчах го маркуча заедно със цялата част днеска.

    Ето това поръчах - http://ricambi.alfisti.net/product_i...4-JTD-20V.html

    Въпроса ми е - може ли да се намери само долният маркуч, който да е ОРИГИНАЛНИЯТ ?

    Благодаря.

    P.s. : Специално да кажа, че главният автомонтьор на Ауто Италия София е голям пич и разбирач и си личи, че е ФЕН на марката

  2. #2

    Default

    това което си поръчал си е повече от оригинално
    156 2.4JTD 136+ PS

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •