Results 1 to 4 of 4

Thread: Препоръчайте добър сервиз за диагностика на предница в Габрово

  1. #1

    Default Препоръчайте добър сервиз за диагностика на предница в Габрово

    Здравейте, колеги може ли да ми препоръчате добър сервиз за да ми диагностицират предницата на Алфа 156 в Габрово, понеже ходих в един такъв сервиз смениха ми доста работи по предницата а колата продължава да си потропва, а монтьорът гледа и ми казва че неможе да намери проблема от къде е.

    И вече ми писна да ходя и да сменям разни работи на сляпо доверие а после проблема да си продължава да го има..

    Мерси предварително на отзовалите се.
    Without heart we would be mere machines

  2. #2
    BMW Killer ivailo rachev's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Paris,France
    Age
    35
    Posts
    741

    Default

    Здравей,обяснявам къде да отидеш.От гарата продължаваш посока колелото по главния,на следващата пешеходна пътека завиваш на дясно(на ъгъла има зеленчуков магазин),продължаваш 20-тина метра навътре и на ъгъла има сервиз,по принцип там пълнят климатици и правят стенд.Отиваш там и търсиш Павел по прякор пожарната и му казваш,че аз съм те пратил(алфиста от Ауто Хит) и му обясняваш проблема.Той ще го отстрани.Той си има на представа от италианки и главно Алфа Ромео и с него обменяме опит относно Алфите.
    Fiat Bravo 1.6 16V 97" ex ex...My first italian beast
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 95" 150+++hp ex... Bye my come dream...
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S. 99" with head from Quadrifoglio Verde ex.
    Alfa Romeo 155 2.0 8V SUPER 94"

  3. #3

    Default

    Мерси, колега
    Without heart we would be mere machines

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    62

    Default

    Quote Originally Posted by kudev View Post
    Мерси, колега
    Ако някой още има номера на този човек , ще съм много благодарен. Утре ще правя оглед там и ми се иска някой специалист по италианките да и хвърли поглед.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •