Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30

Thread: Новата Alfa Romeo Giulia

  1. #1
    nickgaidarov
    Guest

    Default Новата Alfa Romeo Giulia

    ...

    .
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 01:22.

  2. #2

    Default

    "Дела трябват, а не думи", тези мъдри слова не могат да бъдат по-актуални за бъдещето на Алфа. Така като днес Маркионе чертае големи планове, утре ще излезе и ще каже, че тия планове се отменят до второ нареждане, който номер вече стана толкова банален,че се учудвам че има алфист които да му вярва и на една дума.
    Alfa Romeo 155 2.0 16V Super

  3. #3
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default

    Реално колегата е прав, какво щяло да се случи в 2015 и дали ще се случи са само пожелателни изказвания.Високопарни мечти изказани от трибуна за съжаление не са реалност, алфа нямат модели дори и в средният клас какво остава за луксозния, просто за пореден път марката залязва............а все се надявах след успеха на 156 да се съвземе.Истината е ,че поне според мен към момента няма алфа с която да заменя 159 ката с кеф, всичко италианско би било компромис.Мито е дребосък а жужа ......ми малка ми е и нещо не ми харесва дизайна, да излезе новото мазерати грибли и куатропорте с дизелов двигател/ карах гриблито- нема такъв кеф/ ама малко не ми е по джоба за съжаление.Жалката истина е ,че и ланча и фият не предлагат някаква алтернатива.Карах недуразумението на ланча на база на краислер мисля беше 300 .............. ми то хубаво ама тръпката я няма а тесиса беше типично италиански...............тъжна и жалка работа.Като чета насам натам из форума все повече хора сменят италианките със скучни германци................то честно казано и аз заглеждам все повече и повече баварците 5,6 и 7 ма серия........
    Last edited by alex052; 06-04-2014 at 17:06.
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    rousse
    Posts
    30

    Default и те така

    Доста пъти вече отлагат премиерата на Джулия.Да не се окаже накрая не актуална още на представянето.Конкуренцията като гледам не си поплюва.

  5. #5

    Default

    По скоро вие станахте банални с това че постоянно ревете а дори не сте потенциални купувачи докато модела не стане на 500к километра или 15 години.
    Кола не се прави за 2 дни , нормално да е предвидена за еди кога си , и както казва колегата пуснал поста това звучи много по реално от просто ПЛАНОВЕ.

    Това че една марка прави планове през 2005 примерно за период от 10 години , не означава че ще ги изпълни особено ако не е рентабилно , особено ако няма пазар за подобен автомобил!!! Най-лесно беше да се пусне един сериозен фейс на 159 , който веднага да бъде оплют от агресивните медийни групи на немските производители и да не носи печалба.
    Last edited by AR147; 15-04-2014 at 10:58.
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  6. #6
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by AR147 View Post
    По скоро вие станахте банални с това че постоянно ревете а дори не сте потенциални купувачи докато модела не стане на 500к километра или 15 години.
    Кола не се прави за 2 дни , нормално да е предвидена за еди кога си , и както казва колегата пуснал поста това звучи много по реално от просто ПЛАНОВЕ.

    Това че една марка прави планове през 2005 примерно за период от 10 години , не означава че ще ги изпълни особено ако не е рентабилно , особено ако няма пазар за подобен автомобил!!! Най-лесно беше да се пусне един сериозен фейс на 159 , който веднага да бъде оплют от агресивните медийни групи на немските производители и да не носи печалба.
    Въобще не им се хващай, това е поредната спам тема, пусната от някой, който няма друга работа. Проблемът е, че в раздела няма модератор и постоянно се пръкват такива... а тема за Джулия си има от не знам колко години, но е по-хубаво да наториш на чисто явно.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  7. #7
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 01:22.

  8. #8
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    похвално е желанието ти да допринесеш за Форума, както и усилията, които си положил, другия път го направи където трябва.. новината, която теб така те е разтърсила не е толкова нова и невероятна, че да заслужава специална тема и всичкото тюхкане и жалене, което я последва. Но и на този раздел му се разказа играта и ако не са теми, в които някой новорегистриран продава калници и друга скрап от стопедесеишестица, то се появява такъв като теб. Поне като превеждаш нещо слагай и линк към оригиналния източник, че така може да сметна, че тази новина си си я съчинил на три ракии.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  9. #9
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 01:23.

  10. #10
    започва да се пристрастява danchoti's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София
    Posts
    45

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    ... по-долу предлагам на вниманието ви моя превод на тази статия:...
    Колега, докато не посочиш източникът на информация, "статията" си остава една басня с автор nickgaidarov, четенето на която си е загуба на време
    156 1.8TS / 75 2.0TS

  11. #11
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 01:24.

  12. #12
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    село Плевен
    Posts
    81

    Default

    Много грозна предница
    Дано да е като тази :

  13. #13
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 01:37.

  14. #14
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Отврат,едната грозна,другата по-грозна.......
    Тоа Макароне ако е решил тъй да изглеждат новите Алфи по-добре ич да ги нема........
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  15. #15

    Default

    На мен пък ми харесва първата.Втората е като фейслигтната Шкодичка.

    Досега имаше някаква индивидуалност, за съжаление с модела Giulietta(Гюлля) алфа започна да губи значително от индивидуалността си особено в задната част на автомобила.

    Лично аз такава безвкусица като Гюлля не бих си купил никога.

    Изобщо тоя Маркионе да вземе да се самоуволни що се отнася до алфа ромео.За управлението на ФИАТ става, за алфа ромео не става.

    За малката гама от двигатели на алфа не ми се и говори дори.А бре марката е оставена на "самотек" ако питате мен.
    Отделно за 10-на година петролна криза как не създадоха по икономични двигатели и бензинови и дизелови.Сега цялата икономия идва от старт-стоп системата на БОШ и при бензиновите от турбото.

    От 2015 или 2016 година влиза в сила нова методика за определяне на разхода на гориво.Той ще е поне 80% по -верен в сравнение със сегашния и тогава шашмалогиите няма да са толкова.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •