Results 1 to 15 of 109

Thread: Отзиви за събора 2014

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #26
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    На мен ми стана много странно защо се разделят на Алфисти и по-Алфисти. Аз да питам каква е дифиницията за Алфист? Някой ще каже ли? И как някой си Халясчо ще определи дали Лъке не е Алфист? Откъде да знае Халясчо колко произведени Алфа 164 Q4 има в света, колко в България? Ми той Халясчо кара най-голямата масовка- Алфа 156 1.9 JTD. Той е по-Алфист, щото е отишъл на пролетен събор 2014 и вче е герой! А някой него обвини ли го, че не е присъствал на съборите, на които Лъки е ходил?

    Колега Халясчо, не давай определения за хора, които не познаваш. Не е правилно отношението ти, а още повече като колега и фен на същата марка, това е неоснователна нападка. По този начин правеш разделение между хората, а не ги обединяваш, както е редно. Колегата Лъки е посочил причина за отсъствието си, която обаче пречупена през твоята призма е тъпа причина и го нападна. Ами аз също не дойдох. Виновен ли съм с нещо? Сигурен съм, че не си бил на събори, на които аз съм бил. Не те нападам обаче, щото смятам, че е глупаво да се прави това. Бъди толерантен, ако искаш и с теб така да се отнасят.

    Иначе Браво на присъствалите, че са се събрали, хубаво е, че сте си изкарали добре, хубаво е, че още има фенове тая марка, която за съжаление замира.
    Last edited by Bobi_33; 29-04-2014 at 22:28.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •