Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 109

Thread: Отзиви за събора 2014

  1. #61
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Пичове споко бе. Последния човек, на който трябва да се нахвърляте е Иво (Лъки). Дори Ви моля да му се извините за нападането.

    Всичко добре, но да се правим на коне с капаци няма как да стане. Понеже винаги хващам бика за рогата ще спомена малко неща.

    Първо този събор бе промотиран и т.н. от КАРБ - Клуб Алфа Ромео България.
    Тази организация си има устав на работа и евентуално структура. От там следват много неща, които не се случват.

    Второ. Тука това е форум на Алфа Ромео и Клуб Алфа РОмео. Т.е. общия интерес би трябвало да бъде Алфа Ромео. Това не е туристическо развлекателна организация с цел да се запознават хора от виртуалното пространство на разпивка и т.н. Има си форуми и клубове за запознанства, има си и туристически клубове и форуми.

    Трето. Това, че група хора са се събрали и са си прекарали добре няма много общо с Алфа Ромео, с някаква програма свързана с устава на КАРБ и т.н.

    Примерно ако Вас ви забавлява това, че сте се събрали да пиете заедно, то аз не го обвързвам с Алфа Ромео и със събитие свързано с марката. Ако вижданията Ви за събор е да паркирате колите горе долу заедно и да седнете в заведение, то на мен такава програма ми е слаба. И аз съм се забавлявал по събори, но това е вследстие на основната програма свързана с Алфа Ромео. Заваблявали сме се и то така, както едвали си представяте.

    Иначе моля не намесвайте отношенията на хората, по снимките познах много стари познати, които знаят, че винаги могат да разчитат на мен, както и аз на тях. Но това пак няма нищо общо с мероприятие свързанос Алфа Ромео.

    Да запознали сме се с много хора покрай марката, ама това са отделни неща. Когато КАРБ е намесен нещата са още по отделни.

    Много се надявам да сте ме разбрали правилно.

    Адмирации за положените усилия!


    Attachment 131347

    освен Цецо - Фиоре, къде са другите членове на УС

    Управителен съвет:
    1. Иван Мутафчиев- pinko- председател -0887631329; ivan.mutafchieff@gmail.com
    2. Цветавн Чолаков- зам. председател и касиер -0888224054; tsvtcholakov@gmail.com
    3. Владимир Костов-az4o- 0898729615; vlkostov86@gmail.com
    4. Димитър Томов - bodom -0899974265; bodomirov@gmail.com
    5. Калин Атанасов- Kuker- 0896555589;atanasov3000@gmail.com
    Първо той се нахвърли да ни обяснява кое е стойностно и кое НЕ!!!
    Второ това, че ти си на контра с управата на клуба, си е твой проблем!!!

    Въпрос към теб:
    С това си мнение се опитваш да сплотяваш ли да разделяш?

    Това, че не е имало представители на управата на клуба говори лошо за тях!
    Но както се вижда това с нищо не ни е развалило приятното прекарване!

    "И да ти кажа честно, Алфи почти немаше, напихме се и само за плетки си говорехме, некви гоблени разцъквахме".........

    Моля те не ми отговаря!
    Хора които НЕ присъствахте, достатъчно оцапахте темата!!!
    Вместо да кажете, евала момчета и момичета, че макар и слабото участие на клуба сте се събрали, повеселили и прекарали добре...... Вие плюете тези които нещо не са ви удобни!!!

    НЕ ВИ ПРАВИ ЧЕСТ!!!

    Щом искаш да правиш нещо за Алфа Ромео, прави го но не по този ПОДЪЛ начин!!!

    Решавайте проблемите м/у вас и КАРБ в скритите раздели, защото така само вредите на останалите......


    Поздрави на всички, надявам се и аз да не бъда разбран погрешно!!!

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  2. #62

    Default

    Подло, е да се лъжат хората публично. Това, което се случва. Да се промотира нещо от името на Кока Кола и да и получат Сайдер. Сайдера също е хубав, но ако тръгнеш от Бургас за Кока Кола и ти връчат сайдер, може да не си доволен. Понеже аз бая сайдер съм изпил затова реших да пиша.

    Поста ми беше с цел да не сте коне с капаци, и да не се задоволявате с хляб и сол.

    Проблеми с управа на клуба нямам. До ден днешен си комуникирам с този от тях , който се мъчи да прави нещо и когато съм бил помолен съм се отзовавал, както аз така и десетки хора, които споделят моето мнение.

    И пак си мисля че Иво (Лъки) е толкова възпитан и тактичен човек, който като фенове на марката трябваше отдавна да познавате и задължително трябва да му се извините.

    Като цяло трябва да сте благодарни за това, което Ви написах. Иначе мен ме боли за нищо не случващото се, но от друга страна, отдавна съм разбрал що за хора действат нещата на КАРБ и затова наистина пък ме боли наденицата, и спокойно си подбирам, избирам и организирам мероприятията свързани с марката Алфа Ромео.

    Моля отново бавно и без нерви да се прочете предния ми пост, ако желаете естествено, все пак всеки е свободен да се налива със Сайдер, аз обаче на тоя етап пия Кока Кола.

    Много пъти поздравих за усилията и проведената среща, но човек има право да възприема всичко причупено през неговата си емоционална призма.

    Поздрави!

    п.с. В скрити раздели не участвам ни един.
    Last edited by ne0; 21-04-2014 at 12:52.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #63
    Старши алфист 164 td's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Popovo-Zemst
    Age
    49
    Posts
    748

    Default

    Нено,тихо че имам 4 непоказвани никаде клипа от пиания танц на оръдието в Арбанаси от 06.2008 г.Ш ги пусна и ш видиш кво става тогаз.
    164 td-1989,164 td-1993,166 2.4 jtd 20V-2004,ibiza 1.0i-2000,F30 320d-2013.

  4. #64
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Пускай.........

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  5. #65
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Quote Originally Posted by fnt View Post
    Пускай.........
    Признай си, че нищо не помниш от тази вечер, хахахаххаха.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  6. #66

    Default

    aз па помна

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  7. #67
    Старши алфист 164 td's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Popovo-Zemst
    Age
    49
    Posts
    748

    Default

    Quote Originally Posted by stelt View Post
    Признай си, че нищо не помниш от тази вечер, хахахаххаха.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Изображение094.jpg   Изображение095.jpg  
    164 td-1989,164 td-1993,166 2.4 jtd 20V-2004,ibiza 1.0i-2000,F30 320d-2013.

  8. #68
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by 164 td View Post
    Ей тоз FNT-то голям алкохолик.....

  9. #69
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Трябва да издиря снимката на Нено вързан в един хамак и "си почива"
    Щура работа!

    Решавайте проблемите м/у вас и КАРБ в скритите раздели, защото така само вредите на останалите......
    Само не разбрах между кой и кой . Ако говориш за Алфисти. бг -НЯМА проблеми между КАРБ и АЛФИСТИ.БГ, дори напротив.
    А Иво (Лъки) е един наистина премерен човек,който няма да тръгне да прави интриги или да плюе.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  10. #70
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Трябва да издиря снимката на Нено вързан в един хамак и "си почива"
    Щура работа!


    Само не разбрах между кой и кой . Ако говориш за Алфисти. бг -НЯМА проблеми между КАРБ и АЛФИСТИ.БГ, дори напротив.
    А Иво (Лъки) е един наистина премерен човек,който няма да тръгне да прави интриги или да плюе.
    Е ми тогава Иво да се извини, щом казва, че нашия събор не е стойностен!

    И аз не знам межу кой и кой има проблеми, но както виждаш Цецо
    плюят по вас!!!

    Аз лично нямам проблем с никой!

    Обаче някой си тук да ми заявява, че събирането не било стойностно при положение, че не е присъствал!!! Ша мъъъ извинявате но няма как да се съглася!!!

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  11. #71

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Трябва да издиря снимката на Нено вързан в един хамак и "си почива"
    Щура работа!
    За протокола в хамака не бях аз, а един Варнески пропадняк ......

    A уж аз съм бил пиян.... клевети

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  12. #72
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    ти вярно се правеше на дъждовен облак и обливаше всичко с вода
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  13. #73
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Quote Originally Posted by stelt View Post
    Признай си, че нищо не помниш от тази вечер, хахахаххаха.
    Така си е, ама щото мина много време

    Ей тоз FNT-то голям алкохолик.....
    Така изглеждам, защото съм уморен от работа ..........

    пс 164 td, пусни тези клипчета, обеща ми

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  14. #74
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Talking

    Quote Originally Posted by gigi View Post
    Ей тоз FNT-то голям алкохолик.....
    Quote Originally Posted by fiore View Post
    ти вярно се правеше на дъждовен облак и обливаше всичко с вода
    Архив Арбанаси 2008

    Истината е, че доста хора спряха да пишат и съответно се изгубиха и от съборите. А с подходяща компания винаги става весело. Както много пъти повтори Вальо, тази година ние лично си изкарахме добре. Но пък ние си знаем магариите и не на всеки би му било интересно. С Иво сме присъствали на доста мероприятия и знам точно какво има предвид. В Румъния хората ни приеха и нямаше помен от интриги и други подобни. Аз с удоволствие пак бих присъствал на техен или на сръбския събор.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 1.jpg   2.jpg   3.jpg   4.jpg   5.jpg  

    6.jpg   7.jpg   8.jpg   9.jpg   10.jpg  

    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  15. #75

    Default

    По принцип тва си е направо нищо за бойната група

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •