Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 109

Thread: Отзиви за събора 2014

  1. #1
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default Отзиви за събора 2014

    Събора протече много добре!

    Поздрави за цялата Търновска група, все така готини!

    И най-вече за Тедо който пое цялата тежест в/у себе си!

    Поздрави и на всички които присъстваха, мнооо готино беше.....

    Снимки по-късно, не че са мнооо ноооо.....

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  2. #2
    и аз алфист angelovi69's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Kazanlak, no ot Veliko Tarnovo
    Age
    54
    Posts
    784

    Default снимки

    Всичко беше супер! Малко снимки на белисимите, на по-големи и по-малки ( млади ) Алфисти.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSC00292.jpg   DSC00293.jpg   DSC00294.jpg   DSC00295.jpg   DSC00296.jpg  

    DSC00297.jpg   DSC00298.jpg   DSC00299.jpg   DSC00300.jpg   DSC00301.jpg  

    DSC00302.jpg   DSC00303.jpg   DSC00304.jpg   DSC00310.jpg   DSC00305.jpg  

    DSC00306.jpg   DSC00309.jpg  
    Alfa Romeo 156 SW 122kW 2004 DISTINCTIVE
    Lancia Y 1,2 8V 60к.с. 2001g. - на щерката
    Skoda 100S-в пенсия и КлиоI,1,4 Energy-продадено Opel kadet 1,3 LS sedan 1989 44kW 4 скорости-по неволя-пръдливия Ханс-продаден 0878316296и 0893569553

  3. #3
    Запален алфист kolchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Павликени
    Age
    42
    Posts
    238

    Default

    За пореден път се чувствах страхотно в компанията на Алфисти. Благодаря на всички че са толкова готини и дано все така да се събираме. https://www.facebook.com/ivailo.geor...1070330&type=1
    Alfa 156 1,9 JTDAlfa 146 1,3 BOXER
    LANCIA DEDRA 2.0Turbo 165HP
    Alfa 75 2.0
    EX

  4. #4
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Организацията беше добра!
    За което и благодаря!
    Липсваха някои зрънца, та да се проявим както трябва, а и никой не обясни на Д Джея, че не рипаме много на чалга и аграрна музика, ама....
    Обаче в петък вечер беше шоуто!
    Аз млъквам, защото неща научени на чашка и маса не разпространявам никога!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  5. #5
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    За 5 години откакто имам моята Алфа присъствах за пръв път на събиране. Не познавах лично никой. Понеже съм натурално срамежлив, не можах и да се запозная с всички. Но ми хареса атмосферата и възможността да видя толкова много Алфи на живо. Живот и здраве на Италфест-а отново.
    146 1.6TS CF1 '98


  6. #6
    младши алфист koki79's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Габрово
    Age
    44
    Posts
    51

    Default

    Здравеите на всички фенове! Искам да искажа с 2 думи,какво видях,и какво преживях:отидох пред великолепния хотел, където беше срещата ни-не 11часа,а 10.00 бях там,трябваше да потеглим в 11 часа за някакви водопади,както и да е,та в 13,30 часа потеглихме за дряновския манастир,погледнах в огледалото и преброих 20 килички само.Та имам специален въпрос към организаторите на събитието,кои е организатора и ГСМ-ма му да не се излагаме във форума,моля господата да ми отговорят.
    Alfa Romeo 155 1.7 8v 1995
    0877 850 309

  7. #7
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by koki79 View Post
    Здравеите на всички фенове! Искам да искажа с 2 думи,какво видях,и какво преживях:отидох пред великолепния хотел, където беше срещата ни-не 11часа,а 10.00 бях там,трябваше да потеглим в 11 часа за някакви водопади,както и да е,та в 13,30 часа потеглихме за дряновския манастир,погледнах в огледалото и преброих 20 килички само.Та имам специален въпрос към организаторите на събитието,кои е организатора и ГСМ-ма му да не се излагаме във форума,моля господата да ми отговорят.
    Организатор нямаше!
    Всичко си стана на самотек!!!

    Просто повечето се познаваме и благодарение на някой по-дейни колеги нещата се подредиха......

    За това и мненията по-горе са все позитивни......

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  8. #8
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Quote Originally Posted by haljscho View Post
    Организатор нямаше!
    Всичко си стана на самотек!!!

    Просто повечето се познаваме и благодарение на някой по-дейни колеги нещата се подредиха......

    За това и мненията по-горе са все позитивни......
    Съседната тема гърми от желанието на клуба да организира събора - записвания, програма, банкови сметки...
    Как така изведнъж не сте имали организатор?!?

    Извинете, че се намесвам, но е малко странна тая история...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  9. #9
    BMW Killer ivailo rachev's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Paris,France
    Age
    35
    Posts
    741

    Default

    Здравейте,като гледам сте си прекарали добре за което много се радвам и много съжалявам,че не можахме да дойдем,някой от вас знаят защо.Големи благодарности на Тедо,че пое всичко заради мен.БЛАГОДАРЯ ПРИЯТЕЛЮ.За организацията,главната идея беше на Боби(164td) да се съберем няколко човека,от там нататък аз реших да обединим тези няколко човека с организирания от КАРБ пролетен събор.После с помощта на Наско(wrc) и Тедо(romeo_156_GTA),те намериха хотела,останалата помощ беше на Цецо(fiore),кореспонденцията с хотела,вечери и тем подобни правих аз до 11-ти,от там нататък всичко пое Тедо.Калоянчо вече разбра кой е организатора,видях че си ми звънял,но Парахода(белодробна болница) ми е втори дом,в момента там лежа заради туберкулозна инфекция и нямам много възможност да говоря покрай докторите.Идеята за похода беше Хотнишкия водопад,но времето не позволи,за това вече на място сте решили за дряновския манастир.
    Last edited by ivailo rachev; 14-04-2014 at 09:55.
    Fiat Bravo 1.6 16V 97" ex ex...My first italian beast
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 95" 150+++hp ex... Bye my come dream...
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S. 99" with head from Quadrifoglio Verde ex.
    Alfa Romeo 155 2.0 8V SUPER 94"

  10. #10
    Старши алфист alfista 96's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Пловдив, Кичука
    Posts
    569

    Default

    Хммм ,ако трябва да разглеждам мероприятието като ПРОЛЕТЕН СЪБОР НА карб,то тогава щях да съм много разочарован.Това че някаква организация е предоставила банковата си сметка ,не е прави организатор.Но понеже съм позитивна личност ,аз го разглеждам като пролетен събор на БОЛЯРИТЕ Колегите от Търново се постарали кой колкото може и това ми хареса.Така погледнато всичко си беше супер.Запознах се много колеги.Браво БОЛЯРИ
    Alfa Romeo 156 2.4JTD , 156 SW 2.4 JTD ,156 SW 1.9 JTD , 156 SW 1.9 JTD Q4 ,147 1.9 JTD

  11. #11
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Съседната тема гърми от желанието на клуба да организира събора - записвания, програма, банкови сметки...
    Как така изведнъж не сте имали организатор?!?

    Извинете, че се намесвам, но е малко странна тая история...
    Просто всики бяха позитивно настроени за един приятен уикенд, готови да се забавляват и да си прекарат добре!
    Тааааа нещата си се подредиха от самосебеси.....


    За организатора си доста наясно, така че няма нужа да е бистрим повече

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  12. #12
    Запален алфист Veronica's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    109

    Default

    За организацията без коментар, важното е че се събрахме все готини хора и не позволихме това да ни развали настроението. За което евала на всички присъстващи и благодаря за приятният уикенд. Съжалявам само че не успях да се запозная със всички.
    А, Рачев, съжалявам че си болен, наистина, но когато човек се захваща с подобна организация, редно е да я доведе до край, или поне да посочи някой който да го замести!
    Обичам кифли!

  13. #13

    Default

    Пичове Евала, че все още има фенове, които се самоорганизират. То това си е по-важното.
    Иначе КАРБ е "мртъв ладен" отвсякъде и всякакви дори минимални очаквания на невъзможни. Само с Цецо може да водиш някава комуникация и да се случи нещо. Иван (Пинко) тотално несериозен се доказа и той и така. За него явно устав и други важни неща не значат нищо и не му дреме, че тотално разсипа и малкото останало от КАРБ. Имали въобще ОС не се знае. Те и членовете не се знаят знаят ли се.

    Горе главата винаги има хора като Наско (който съм сигурен, че е отделил от времето си да помогне, Наско го видях по снимките) и други, които да свършат нещо за марката и феновете.

    Поздрави!
    Last edited by ne0; 14-04-2014 at 13:54.

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  14. #14
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Той Рачев си е свършил перфектно работата, за което сме му благодарни.
    На мен събирането ми хареса, радвам се че се видяхме и тази година.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  15. #15
    BMW Killer ivailo rachev's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Paris,France
    Age
    35
    Posts
    741

    Default

    Той Рачев до където можа си свърши работата.От там нататък изказах благодарностите на този,който ме замести и с него сме говорили и занапред какво мислим.А ако си мислите,че аз съм поредния заблуждаващ посетителите на форума ще кажа да попитате хората,които ме познават защо станах член на клуба и какво имам за цел,а това е да помогна с каквото мога отново всички да са доволни от мероприятия и всичко покрай марката и да я популяризираме повече.Искам да покажем,че не само Опел и БМВ могат да имат големи посещения по съборите.Сега ми е пределно ясно защо сте негативно настроени,но ще направим всичко да върнем посещаемостта.Когато започнах да организирам събора още нямах детелинка под ника,това стана в последствие.Нека да ви подскажа,че в момента водя преговори с една рекламна фирма за изработка на дрехи.В най-скоро време ще дам допълнителна информация относно тази част.
    Fiat Bravo 1.6 16V 97" ex ex...My first italian beast
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 95" 150+++hp ex... Bye my come dream...
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S. 99" with head from Quadrifoglio Verde ex.
    Alfa Romeo 155 2.0 8V SUPER 94"

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •