Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 109 of 109

Thread: Отзиви за събора 2014

  1. #106
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    3,015

    Default

    На мен ми стана много странно защо се разделят на Алфисти и по-Алфисти. Аз да питам каква е дифиницията за Алфист? Някой ще каже ли? И как някой си Халясчо ще определи дали Лъке не е Алфист? Откъде да знае Халясчо колко произведени Алфа 164 Q4 има в света, колко в България? Ми той Халясчо кара най-голямата масовка- Алфа 156 1.9 JTD. Той е по-Алфист, щото е отишъл на пролетен събор 2014 и вче е герой! А някой него обвини ли го, че не е присъствал на съборите, на които Лъки е ходил?

    Колега Халясчо, не давай определения за хора, които не познаваш. Не е правилно отношението ти, а още повече като колега и фен на същата марка, това е неоснователна нападка. По този начин правеш разделение между хората, а не ги обединяваш, както е редно. Колегата Лъки е посочил причина за отсъствието си, която обаче пречупена през твоята призма е тъпа причина и го нападна. Ами аз също не дойдох. Виновен ли съм с нещо? Сигурен съм, че не си бил на събори, на които аз съм бил. Не те нападам обаче, щото смятам, че е глупаво да се прави това. Бъди толерантен, ако искаш и с теб така да се отнасят.

    Иначе Браво на присъствалите, че са се събрали, хубаво е, че сте си изкарали добре, хубаво е, че още има фенове тая марка, която за съжаление замира.
    Last edited by Bobi_33; 29-04-2014 at 23:28.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  2. #107
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    На мен ми стана много странно защо се разделят на Алфисти и по-Алфисти. Аз да питам каква е дифиницията за Алфист? Някой ще каже ли? И как някой си Халясчо ще определи дали Лъке не е Алфист? Откъде да знае Халясчо колко произведени Алфа 164 Q4 има в света, колко в България? Ми той Халясчо кара най-голямата масовка- Алфа 156 1.9 JTD. Той е по-Алфист, щото е отишъл на пролетен събор 2014 и вче е герой! А някой него обвини ли го, че не е присъствал на съборите, на които Лъки е ходил?

    Колега Халясчо, не давай определения за хора, които не познаваш. Не е правилно отношението ти, а още повече като колега и фен на същата марка, това е неоснователна нападка. По този начин правеш разделение между хората, а не ги обединяваш, както е редно. Колегата Лъки е посочил причина за отсъствието си, която обаче пречупена през твоята призма е тъпа причина и го нападна. Ами аз също не дойдох. Виновен ли съм с нещо? Сигурен съм, че не си бил на събори, на които аз съм бил. Не те нападам обаче, щото смятам, че е глупаво да се прави това. Бъди толерантен, ако искаш и с теб така да се отнасят.

    Иначе Браво на присъствалите, че са се събрали, хубаво е, че сте си изкарали добре, хубаво е, че още има фенове тая марка, която за съжаление замира.
    Моля ти се изтрий си мнението!

    В ТОТАЛНА ЗАБЛУДА СТЕ!!!

    И четете както ви е удобно и човека който съм "нападнал" (а всъщност не съм) вие приятел и т.н. и трябва да го за защитите незнайно защо, без значение дали е прав в случая......

    Прочетете внимателно заглавието на темата и се придържайте към него!!!


    АЗ НЕ ОПРЕДЕЛЯМ КОЙ Е АЛФИСТ И КОЙ НЕ,ВИЕ ГО ПРАВИТЕ, ЩОТ СЕ МИСЛИТЕ ЗА НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ОСТАНАЛИТЕ.....

    Ся да почна да ти обяснявам, че съм си имал вземане даване с Алфи още преди ти да знаеш за тяхното съществуване, не мислиш ли, че е мноооо ТЪПО!!!


    Става въпрос за конкретното мероприятие, на което Лъки не е присъствал а казва, че не си струва а всъщност ТОЙ даже не познава повечето хора които са присъствали!!!



    И ко речи АЗ карам най-масовата алфа и..........


    Вирни се назад в темата, прочети ми мненията, прочети ми мненията във форума и ми кажи къде АЗ обиждам КОЯТО И ДА БИЛО АЛФА!!!


    Щом човек си е купил Алфа, кара е с кеф, поддържа си е....... ТОЙ Е АЛФИСТ!

    Всеки си купува кола според възможностите!
    Мойте са толкоз!

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  3. #108
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    К... Куеги, научете се най-накрая да го прехвърляте в другия крачол, иначе форума вечно ще напомня за двете овчарчета, които след дълъг спор чий е по-голям решили да се над@бават.
    Най-запаления алфист може никога да не е имал алфа, важното е просто да цени и обича марката, или всички фераристи са с ферарита?

    ............

    И викам да престанем да призоваваме някого да затваря темите, сякаш сме някакви безмозъчни и някой трябва да ни затваря по килиите, щото сигурно е нещо повече от нас.
    Пък за социализма, едно е масажистката да те е къпала по него време, друго е да си редил бордюри, е, няма как всеки да е с добри впечатления от един и същи строй.
    На едно не се учудвам никак -на това, че досега не съм видял момчетата от Варна да участват в тия вечни уточнения "кой е алфист", еми щото са готини момчета и наистина заслужават уважение. Още първия път като ги видях с това ме впечатлиха, спокойни, интелигентни и уважаващи марката и събеседника.
    Last edited by Liminat; 30-04-2014 at 10:08.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  4. #109
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    haljscho абе оня сипатяга килконе да не е продал алфата никъф го нема
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •