Results 1 to 6 of 6

Thread: Крушки за ксенон

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Пловдив,Карнобат
    Posts
    64

    Default Крушки за ксенон

    Колеги може ли да ми кажете какъв модел са ксеноновите крушки на 159-ката ксенонови,какви са оригиналните,има ли някакъв по евтин и добър вариант от оригинала и какви са ?

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Когато купих колата, беше с някакъв ксенон, еднат крушка изгоря на 4 тия ден. Взех нова крушка, обикновена от първата бензиностанция, H7 за 14 лв./бр., и сега колкото и странно да е, светят еднакъв цвят. Поръчал съм си нов ксенон H7 и ще го слагам тези дни.

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    ПЛЕВЕН
    Posts
    342

    Default

    Quote Originally Posted by V.Nedelchev View Post
    Колеги може ли да ми кажете какъв модел са ксеноновите крушки на 159-ката ксенонови,какви са оригиналните,има ли някакъв по евтин и добър вариант от оригинала и какви са ?
    Оригиналният ксенон е Филипс -35 вата , крушката е модел D1S.Цената вече не е толкова висока , но има и още по-приемливи алтернативи.
    Alfa Romeo Giulietta 170hp

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Ботевград
    Age
    46
    Posts
    93

    Default

    Крушката е D1S. Има китайски вариант за около 40 лв. с 1 година пълна гаранция от xenon.bg, ако не се лъжа. Смених една преди 3 месеца и съм без грешка. Температурата е 4200К. Иначе, в dx.com си поръчах още 2 крушки за $25....дойдоха ми след месец и сега си имам резервни. Иначе на Bosh или Osram са по 180 лв. Мерси, ама няма нужда.

  5. #5

    Default

    Аз съм с Осрам Ксенарк.... няма нищо общо с китайчетата... но пък струваха 300+ пари с отстъпката за два броя...

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Пловдив,Карнобат
    Posts
    64

    Default

    Мерси много колеги поръчах си на бош аз двете със 30% отстъпка ми седнаха 280

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •