Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: Въпроси от нов собственик на 147-ца

  1. #31
    Diesel addicted emzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    1,350

    Default

    С USB вземи. Прокси алайнмънт не бих правил по блутут (примерно).

  2. #32
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Чирпан
    Posts
    221

    Default

    Да и аз мислих да е с USB..

    Като го взема ще питам малко да ме образовате, че не ги зная тия неща като това "Прокси алайнмънт" ..
    Сега ми стана интересно какво е Прокси алайнмънт ? ----- едит: разгледах из МЕС и видях какво е това и за какво се ползва.


    п.с Колега emzo утре имам уговорка с този съсед с 147-цата да се видим,ако не се съгласи да пробваме с неговия бутон, в сряда свободен ли си след обяд да се видим ?
    Last edited by NoFeArr; 27-04-2014 at 18:39.

  3. #33
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Чирпан
    Posts
    221

    Default

    Днес се видях със съседа с 147-цата.. пробвахме неговия бутон за ASR, но ефект никакъв, лампичката на таблото пак си остана да свети и при натискане на бутона не се случва нищо. Ще трябва да се закача за диагностика,но да видим кога. Ако с колегата emzo се разберем да се видим ще пиша за развитието.
    Last edited by NoFeArr; 28-04-2014 at 21:31.

  4. #34
    Diesel addicted emzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    1,350

    Default

    Мога да ти отделя 30ина мин, че съм на работа все пак.

  5. #35
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Чирпан
    Posts
    221

    Default

    До довечера ще ти пиша ако ще пътувам. Но щом си на работа, по-добре да не те занимавам в работно време ...Може да го оставим за някои почивен ден.

    Sent from my PAP5300DUO using Tapatalk
    147 1,6 105к.с. 2002г.

  6. #36
    Diesel addicted emzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    1,350

    Default

    Тъй ако колегата е броил правилно проводниците на буксата на АБС помпата, излиза че колата няма АСР.

  7. #37
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Чирпан
    Posts
    221

    Default

    След обслужването на колата идва ред и на тропащата предница...
    Та малко въпроси. Прегледах една две теми в форума за сваляне на носачите, но не успях да разбера:

    1- За да сваля горен и долен носач трябва ли ми скоба за пружината на амортисьора ?

    2- Свалянето и слагането на носачите може ли да стане без канал и подемник ?

    3- Не ми се ходи на сервиз защото никой няма да ми трае колата няколко дни там да свали носачите та тогава да я мислим дали нови или рециклаж. Но ако трябва скоба за пружината ще се ходи в сервиз ако трябва направо с новите носачи.

    4-Ако взимам нови носачи имам 2 варианта който са близки финансово или от тези ATEC или някакви полски ми предложиха, според вас на кое да заложа ?

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •