Results 1 to 10 of 10

Thread: Предна емблема 156

  1. #1
    пристрастен KoRny's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Перник
    Posts
    404

    Default Предна емблема 156

    Колеги откъде да си поръчам само емблемата за 156,но да си е с оригиналните цветове защото съм виждал с по-светли нюанси и не ми харесват.Видях в сайта на АХМ под 10 лева са,но снимките са от интернет и не знам дали продават от менташките.Иначе имах някакъв спомен около 50 лева от Интеркар ...
    Alfonso 1.3 Boxer EX

    Alfonso 156 2.4 140 -new breed

  2. #2

    Default

    Вземи си силиконова с лепка отзад, аз съм такава и съм много доволен. Взех я от продавалника от едно момче 7-8лв. ги продаваше. Ще те изкара много повече от оригиналните. И поне не даваш 50лв. А е същия ефекта.

  3. #3

    Default

    Утиди в някоя печатница и си поръчай да ти я направят като лепенка.Залепяш я върху емблемата и готово.Аз моята предната я намерих в един магазин за втора употреба стоки от Германия (чисто нова) за 1 лев.А отзад залепих лепенка върху старата.
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 1998 LPG -ex
    Fiat Tempra 1.6 i.e LPG - 227 000 km - scraped
    Lancia Lybra 2.4 JTD 03' 150 hp

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Пловдив
    Posts
    221

    Default реставриране на емблема

    Може да се свържете с колегата Емо (phoenix) да ви прати по един реставраторски комлект и да забравите, като оригинални стават. Моята вече е на 2-3 г. и не е мръднала.
    Alfa 156 2,4 JTD '99


  5. #5
    пристрастен KoRny's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Перник
    Posts
    404

    Default

    А цветовете същите ли са,защото съм виждал емблеми с по-светло синьо,с друго червено и не ми харесват грам...
    Alfonso 1.3 Boxer EX

    Alfonso 156 2.4 140 -new breed

  6. #6

  7. #7
    пристрастен KoRny's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Перник
    Posts
    404

    Default

    Еми знам я темата,явно за сега най-добрия и популярен вариант е от колегата Феникс,но пак се хваща разлика от оригиналната..Кофти,че тия от 50 лева не карат дълго,явно ще си правя емблема по-мой вкус тотално различна Като се различава от оригиналната ,поне да не е в шрифта и тоновете,а тотално друга,но ще запазя идеята до някаква степен + новият цвят на колата
    Alfonso 1.3 Boxer EX

    Alfonso 156 2.4 140 -new breed

  8. #8

    Default

    ТЕЗИ дали ще станат?
    За предната намерих тема, но задната може ли да се смени без да се сваля ключалката?

  9. #9

    Default

    Стават, но ги напръскай с лак за кола, но с втвърдител

  10. #10
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    74

    Default

    Стават, аз такива сложих отпред и отзад и съм доволен засега.
    156 Sportwagon 1.9JTD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •