Results 1 to 3 of 3

Thread: Fiat Freemont

  1. #1
    Запален алфист CTOMAHATA's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    140

    Default Fiat Freemont

    Вече за пореден път по улиците на София попадам на MPV с емблема на фиат. Това е европеизирания американец Fiat Freemont базиран на Dodge Journey. Тъй като започвам да се оглеждам за седем местно возило взех да се замислям дали да не е това. Варианта 2 литра JTD 170hp 4x4 ми звучи OK. Още по-добре би ми звучало 2.4 JTD, но за сега няма такъв. Надявам се скоро да го включат в гамата.


    Вие какво мислите? Някой карал ли го е?


    Ето няколко напудрени статии.
    autobild.bg - най-доброто от двата свята
    24chasa.bg - Пътуващата спалня
    clubs1.bg - Продажбите надминават очакванията
    ams.bg - Dodge Journey за Европа
    motosport.actualno.com - Българският екипаж ще атакува "Дакар" (тази статия бе пуснат в друга тема)
    156SW 1.9JTD 16V

  2. #2
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by CTOMAHATA View Post
    Вече за пореден път по улиците на София попадам на MPV с емблема на фиат. Това е европеизирания американец Fiat Freemont базиран на Dodge Journey. Тъй като започвам да се оглеждам за седем местно возило взех да се замислям дали да не е това. Варианта 2 литра JTD 170hp 4x4 ми звучи OK. Още по-добре би ми звучало 2.4 JTD, но за сега няма такъв. Надявам се скоро да го включат в гамата.


    Вие какво мислите? Някой карал ли го е?


    Ето няколко напудрени статии.
    autobild.bg - най-доброто от двата свята
    24chasa.bg - Пътуващата спалня
    clubs1.bg - Продажбите надминават очакванията
    ams.bg - Dodge Journey за Европа
    motosport.actualno.com - Българският екипаж ще атакува "Дакар" (тази статия бе пуснат в друга тема)
    Само да ти кажа,че 2.4 е спрян от производство преди 2 г.,няма как да го видиш във Фриимонт.Евентуално по натам,ако решат може да слагат 3.0 ЖТДм
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #3
    и аз алфист angelovi69's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Kazanlak, no ot Veliko Tarnovo
    Age
    54
    Posts
    784

    Default

    Ако помня вярно, с такъв дойде на събора във Враца колегата Пинко-той има преки и верни впечатления.
    Alfa Romeo 156 SW 122kW 2004 DISTINCTIVE
    Lancia Y 1,2 8V 60к.с. 2001g. - на щерката
    Skoda 100S-в пенсия и КлиоI,1,4 Energy-продадено Opel kadet 1,3 LS sedan 1989 44kW 4 скорости-по неволя-пръдливия Ханс-продаден 0878316296и 0893569553

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •