Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 177

Thread: Сбирка Алфа 155 и приятели - Самоков 2014

  1. #61
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Алекс, някакви пари предварително трябват ли?
    зааааааааааа
    пийнийе лиииии
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  2. #62
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Колеги, да опитаме да стиковаме програмата,а ?
    Оказва се, че няма как да се настаним в хотелчето по-рано от 14:00ч, така че искам да си помислите и да ми кажете дали ви устройва следния вариант:

    - сборен пункт пред зала "Арена Самоков" във 13:00ч - оставям малко време за изчакване на закъснели колеги. Карта на мястото сложих в един от предните постове;
    - оставяме част от колите до хотелчето;
    - натоварваме се по възможно най-удобен начин в по-малко коли, и тръгваме към Цари Мали Град до с. Белчин - разстоянието е около 15км, ще ни отнеме към 15-20мин да стигнем, и оставям един час за разглеждане и снимки. Важно - входа в комплекса е 4лв за възрастен и 2лв за дете - не склониха да направят групова отстъпка. Освен това паркинга е платен - по 3лв за автомобил. Надявам се да намерим места за спиране без пари ;
    - към 16:00 най-късно предлагам да сме в Боровец, за да направим една разходка из Царската резиденция, пак със снимки. Входа ако не ме лъже паметта е 3лв/човек;
    - към 18:00 да сме пред Била в Самоков, за да съберем някакви пари и да си накупим каквото решм за вечеря. След това се нанасяме по стаите, и се събираме на барбекюто в градината на хотелчето. От там насетне мисля не трябва да се планира нищо

    За следващия ден можем да се разходим из Самоков, и ако по някаква причина сме пропуснали Боровец - да наваксаме с плана. По обяд освобождаваме хотелчето, и хващаме пътя.

    Ако Румен (RunningWild) удържи на обещанието си да ни е Master Chef за вечерта, предлагам спането му да е от нас, и да го почерпим подобаващо!

    Чакам вашите мнения, че времето тече.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #63

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Колеги, да опитаме да стиковаме програмата,а ?
    Оказва се, че няма как да се настаним в хотелчето по-рано от 14:00ч, така че искам да си помислите и да ми кажете дали ви устройва следния вариант:

    - сборен пункт пред зала "Арена Самоков" във 13:00ч - оставям малко време за изчакване на закъснели колеги. Карта на мястото сложих в един от предните постове;
    - оставяме част от колите до хотелчето;
    - натоварваме се по възможно най-удобен начин в по-малко коли, и тръгваме към Цари Мали Град до с. Белчин - разстоянието е около 15км, ще ни отнеме към 15-20мин да стигнем, и оставям един час за разглеждане и снимки. Важно - входа в комплекса е 4лв за възрастен и 2лв за дете - не склониха да направят групова отстъпка. Освен това паркинга е платен - по 3лв за автомобил. Надявам се да намерим места за спиране без пари ;
    - към 16:00 най-късно предлагам да сме в Боровец, за да направим една разходка из Царската резиденция, пак със снимки. Входа ако не ме лъже паметта е 3лв/човек;
    - към 18:00 да сме пред Била в Самоков, за да съберем някакви пари и да си накупим каквото решм за вечеря. След това се нанасяме по стаите, и се събираме на барбекюто в градината на хотелчето. От там насетне мисля не трябва да се планира нищо

    За следващия ден можем да се разходим из Самоков, и ако по някаква причина сме пропуснали Боровец - да наваксаме с плана. По обяд освобождаваме хотелчето, и хващаме пътя.

    Ако Румен (RunningWild) удържи на обещанието си да ни е Master Chef за вечерта, предлагам спането му да е от нас, и да го почерпим подобаващо!

    Чакам вашите мнения, че времето тече.
    На мен ми допада

  4. #64

    Default

    аз искам да знам колко човека ще присъстват за колко трябва да се готви?20 или 28?аз лично няма да се размотвам по Боровец и тн не ми е интерсно а ще хващам ножа и престилката,да ви кажа че варианта с пазаруване на място е кофти обяснявам защо-1 час лутане и тн,трябва да се правят салати кюфтета да се нарежат пържоли да се мариноват а това са часове нема как да стане просто на момента на място,трябва да се панират хапки и какво ли не ако ще се прави като хората,да се разпали барбекю до работна температура е 50 минути минимум та искам да кажа че ще седнеме в 12. нощта с варианта пазаруване от Самоков и готвене,имам склад хладилници маси и какво ли не и не ми е проблем за съхранение и работа предлагам да напазарувам и начукам пържолите и ще ги мариновам и си подготвя разни други работи щото нямаме време да сготвиме за 20 + човека,правя сметка да има
    1-вратни пържоли
    2-пилешки пържоли
    3-пилешки хапки бон филе
    4-кашкавал пане
    5-сирене пане
    6-салата домати краставици чушка сирене яйце-овчарска
    7-пържени картофи с сирене
    8-кюфтета тиквички,кюфтета картофени
    9-може плескавици от кайма с кашкавал владея ги
    10-за закуска палачинки или бухтички но ще остане от вчера с сигурност


    идеята е че трябва четвъртък и петък да взема продукти хубави и на добри цени,ще се вземе свинско пилешко олио брашно подправки яйца домати краставици чушки лук дървени въглища и тн от изброените работи,ще се вземе само месото ще е 6-7 кила кашкавал 3 кила сирене 3 кила и тн,сметнах го и за 20 човека за обяд за вечеря и за закуска излиза по около 10 лева на човек като ги взема качествени неща знам от кой какво,но това е он-инклузив кой колкото може до припадане,бих предложил да кажете на кой вариант сте навити аз да пазарувам и да приготвя или заедно от Самоков да пазаруваме,не знам какво има там в кухнята и ще нося газов котлон барбекю дъски за рязане тигани ножове за всеки случай имам всякакви,та кажете ако щете гласувайте какво да се прави да се знае овреме.

  5. #65

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    аз искам да знам колко човека ще присъстват за колко трябва да се готви?20 или 28?аз лично няма да се размотвам по Боровец и тн не ми е интерсно а ще хващам ножа и престилката,да ви кажа че варианта с пазаруване на място е кофти обяснявам защо-1 час лутане и тн,трябва да се правят салати кюфтета да се нарежат пържоли да се мариноват а това са часове нема как да стане просто на момента на място,трябва да се панират хапки и какво ли не ако ще се прави като хората,да се разпали барбекю до работна температура е 50 минути минимум та искам да кажа че ще седнеме в 12. нощта с варианта пазаруване от Самоков и готвене,имам склад хладилници маси и какво ли не и не ми е проблем за съхранение и работа предлагам да напазарувам и начукам пържолите и ще ги мариновам и си подготвя разни други работи щото нямаме време да сготвиме за 20 + човека,правя сметка да има
    1-вратни пържоли
    2-пилешки пържоли
    3-пилешки хапки бон филе
    4-кашкавал пане
    5-сирене пане
    6-салата домати краставици чушка сирене яйце-овчарска
    7-пържени картофи с сирене
    8-кюфтета тиквички,кюфтета картофени
    9-може плескавици от кайма с кашкавал владея ги
    10-за закуска палачинки или бухтички но ще остане от вчера с сигурност


    идеята е че трябва четвъртък и петък да взема продукти хубави и на добри цени,ще се вземе свинско пилешко олио брашно подправки яйца домати краставици чушки лук дървени въглища и тн от изброените работи,ще се вземе само месото ще е 6-7 кила кашкавал 3 кила сирене 3 кила и тн,сметнах го и за 20 човека за обяд за вечеря и за закуска излиза по около 10 лева на човек като ги взема качествени неща знам от кой какво,но това е он-инклузив кой колкото може до припадане,бих предложил да кажете на кой вариант сте навити аз да пазарувам и да приготвя или заедно от Самоков да пазаруваме,не знам какво има там в кухнята и ще нося газов котлон барбекю дъски за рязане тигани ножове за всеки случай имам всякакви,та кажете ако щете гласувайте какво да се прави да се знае овреме.
    Ти си уникален, Румба!
    Ако искаш, мога да ти помагам.
    Съм ЗА това, което предлагаш.

  6. #66

    Default

    казвам какво ще се случи с времето и продуктите,за мене е все тая аз си готвя така или иначе това ми е забавлението,шефке има нужда от сервитьорка некоя засукана с пола гъзовейка да се фръцка и да и се вижда татусчето на кръста абе така нали се сещаш за цвят,мога да и направя обувки от тиквички срязани сандалки и токчета от морковчета сутиен от портокали и тн...но пък рискуваме някой да се разгорещи и да си отхапе от нея в движение.

  7. #67

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    казвам какво ще се случи с времето и продуктите,за мене е все тая аз си готвя така или иначе това ми е забавлението,шефке има нужда от сервитьорка некоя засукана с пола гъзовейка да се фръцка и да и се вижда татусчето на кръста абе така нали се сещаш за цвят,мога да и направя обувки от тиквички срязани сандалки и токчета от морковчета сутиен от портокали и тн...но пък рискуваме някой да се разгорещи и да си отхапе от нея в движение.
    За времето си прав.
    Макар че, ако се отплеснеш в гореизброените ръкоделия - и 2 дни няма да стигнат : )))

  8. #68
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    казвам какво ще се случи с времето и продуктите,за мене е все тая аз си готвя така или иначе това ми е забавлението,шефке има нужда от сервитьорка некоя засукана с пола гъзовейка да се фръцка и да и се вижда татусчето на кръста абе така нали се сещаш за цвят,мога да и направя обувки от тиквички срязани сандалки и токчета от морковчета сутиен от портокали и тн...но пък рискуваме някой да се разгорещи и да си отхапе от нея в движение.
    А некой салонен управител по гол пищол требе ли?
    .....убу де,мое в обелка от банан.....
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  9. #69

    Default

    какво да ти кажа човече,търси се некой с голем боздуган да начука пържолите,аиде стига с простотите там на място ще са достатъчно.

    ---------- Post added at 14:42 ---------- Previous post was at 14:41 ----------

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    За времето си прав.
    Макар че, ако се отплеснеш в гореизброените ръкоделия - и 2 дни няма да стигнат : )))
    вярно е и това но ако имаш заготовката всичко друго е техника...

  10. #70
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Супер си Румба, но въпреки това мисля, че можем да опростим менюто - не е нужно да се откараш цял ден в приготвяне на плюскането.
    Хапки, салатки и пържоли са супер, и мисля с това да минем - не всичко в тази сбирка е само ядене все пак!

    Колкото до бройките хора, помолих всеки от гостите които няма да преспиват, да си каже дали ще иска да хапне и пийне с нас, но отговор от никой не дойде... Със преспиване сме със сигурност (до тук) 20 човека, и смятам че можем да направим сметка за още 4-5 като резерв за вечерята.
    Румба, ще искаш ли някакви кинти предварително за продуктите?
    Аз ти поемам нощувката, и ще черпя едно пиене за това, което ще направиш за нас!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  11. #71

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Супер си Румба, но въпреки това мисля, че можем да опростим менюто - не е нужно да се откараш цял ден в приготвяне на плюскането.
    Хапки, салатки и пържоли са супер, и мисля с това да минем - не всичко в тази сбирка е само ядене все пак!

    Колкото до бройките хора, помолих всеки от гостите които няма да преспиват, да си каже дали ще иска да хапне и пийне с нас, но отговор от никой не дойде... Със преспиване сме със сигурност (до тук) 20 човека, и смятам че можем да направим сметка за още 4-5 като резерв за вечерята.
    Румба, ще искаш ли някакви кинти предварително за продуктите?
    Аз ти поемам нощувката, и ще черпя едно пиене за това, което ще направиш за нас!
    Не е честно тъй - няма да поемаш сам.
    Ако друг не се включи, брой поне мен.

  12. #72
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    ааааааааа
    а ги немамме такива и аз ще съм плътнУ до Румбата
    низнам ма просту така ми дойде не моа да ям ни а пия

    ---------- Post added at 18:23 ---------- Previous post was at 18:22 ----------

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Не е честно тъй - няма да поемаш сам.
    Ако друг не се включи, брой поне мен.
    Какито е стрелаааа
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  13. #73

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Не е честно тъй - няма да поемаш сам.
    Ако друг не се включи, брой поне мен.
    Ти вземи едни вакуум клещи и кофа червена боя, че работа те чака : )))))

  14. #74
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Ти вземи едни вакуум клещи и кофа червена боя, че работа те чака : )))))
    мамооооооооо
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  15. #75

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Супер си Румба, но въпреки това мисля, че можем да опростим менюто - не е нужно да се откараш цял ден в приготвяне на плюскането.
    Хапки, салатки и пържоли са супер, и мисля с това да минем - не всичко в тази сбирка е само ядене все пак!

    Колкото до бройките хора, помолих всеки от гостите които няма да преспиват, да си каже дали ще иска да хапне и пийне с нас, но отговор от никой не дойде... Със преспиване сме със сигурност (до тук) 20 човека, и смятам че можем да направим сметка за още 4-5 като резерв за вечерята.
    Румба, ще искаш ли някакви кинти предварително за продуктите?
    Аз ти поемам нощувката, и ще черпя едно пиене за това, което ще направиш за нас!
    за мене не е проблем както кажете,такива неща като картофи и тиквички няма да се купуват имам ги на склад,да ти кажа чесно много мразя празните маси и като остане едно парченце от нещо всеки се срамува да го клъвне нали се сещаш,некак си се депресирам от празни чинии и маси,мани нощувките не сме опряли до там оценявам ама не е нужно,малко или много ти и другите сте си мръднали гъза за лепенки за хотел и какво ли не и това продължава години сега и аз ще захапя кухнята и така,ами пари предварително не ще ги напазарувам нещата,ще правя сметка да стигне за поне 25 човека кой колко може да тъпче а ти ще им връзваш гривничките на ръцете за он-инклузива,с сигурност някой ще се откаже но общтата сметка няма да мине 200 лева и каквото остане всеки си взима на другият ден за из път какво си хареса а не да връщам ядене,другото което е има хора ще клъвне една пържола и ще търси за друго не можеме да ограничиме хората с по една пържолка и салатка ако стигнеме до там по-добре 2 кебапчета в питка хляб,ти викаш не всичко в тая сбирка е плюскане все пак ама ей го на че аз не пия алкохол и не ми се разхожда по Боровец и тесните им улички и тн та за мене остава да се забавлявам с чирпака и да трупам масите,е те това е тиган за мене на колегата Ангел Юнака нямам такъв за съжаление иначе....загледай се в фланелката...
    Last edited by RUNNING WILD; 14-07-2014 at 21:50.

Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •