Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 177

Thread: Сбирка Алфа 155 и приятели - Самоков 2014

  1. #76

    Default

    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    мамооооооооо
    Приятел, другар, съпитийник на маса, ама мама ти определено не съм
    Много се радвам, че скоро ще ти кажа НАЗДРАВЕ!

  2. #77

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Не е честно тъй - няма да поемаш сам.
    Ако друг не се включи, брой поне мен.
    хора стига бе аз не съм кетеринг на заплата идвам доброволно нема какво да поемате ако има нещо нужда за готвенето помощ ще кажа.

  3. #78
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    ...иначе....загледай се в фланелката...
    Румене - винаги съм знаел, че си пич, но не спираш да ме изненадваш!

    Оставям менюто изцяло в твои ръце - прецени само какви пари трябва да ти дадем като се съберем!

    Държа обаче заради твоя жест за нас аз да направя жест за теб, и гостуването ти в хотела да е за моя сметка!
    И колкото и да е неподходящо - ако искаш наш стикер за твоята кола, ще се радвам да си част от нас! Така или иначе "сектата 155" за момента се доказва като най-сериозна - ще се радваме да си част от нас, само кажи дали искаш!

    За фланелката - не вярвам скоро да правим някакви нови версии, но ще те имам в предвид за следващия път - всеки приятел на 155 е добре дошъл и ценен за нас!!! Наздраве!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #79

    Default

    едно време като беше мод те изненадвах повече с сигурност,пич съм само когато се налага, фен съм на модела 155 ама не мисля да си кича колата с лепенки,е то ше ми хареса така спане безплатно сега ако и викнеш некоя компаньонка пловдивска да изскочи от тортата нема да пропусна среща на 155,тая фанелка освен в Копривщица е ходила и в Стара Загора се сещам,ето една снимка да видиш как ми седи като боди XXXL,не знам кой им е дизайнера на размерите ама...то да те е страх и шапка да си поръчаш от тях си я сложиш на главата те захапе не можеш да си я махнеш.

  5. #80
    Старши алфист TS's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Posts
    633

    Default

    Ако има нужда от помощ ще помогнем с приятелката ми. Само,че ние ще сме за единия ден,без преспиване.

  6. #81
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Приятно и весело изкарване ви пожелавам на срещата!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  7. #82
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    едно време като беше мод те изненадвах повече с сигурност...
    Не знам какво точно имаш в предвид, но когато бях мод, с теб проблеми не съм имал!

    За размерите на фланелките също не нося отговорност - в темите за поръчка винаги съм давал точни размери на фланелките, за да си преценят хората - буквените означения винаги са били различни за всеки производител.

    Както и да е, това по никакъв начин не променя мнението ми за настоящата среща. Което пък ме подсеща да ви амбицирам с един клип на пряката конкуренция :

    E36 Meeting 2013

    Ние най-вероятно няма да имаме подобен клип, но що пък да не си изкараме по-добре от тях???
    Last edited by Alfa User; 15-07-2014 at 22:37.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  8. #83

    Default

    попростявах едно време но не съм толкова тъп се оказа в времето в последствие и за това се изненадваш приятно -това имах в предвид,шегувам се за всичко разбира се,това че съм бидон не са ми виновни хората и размерите им,налагаш на бидона с зелето щом става ми става и на мене фланелката,за изкарването си зависи от нас самите,до сега не съм видял някакви агресивни типове или неконтролируеми пияници подбрали сте се с годините и атмосферата като цяло е доста добра дори за външни хора-както и трябва да е,това което ми харесва е че няма чалги и маанета иначе трудно ще изтърпя каквато и да е сбирка,горе долу след 2 сбирки с вас знам какво да очаквам с 3тата,Мордохи ще ме стиска за врата Венци ще скача а Токича с стъкленият поглед ти носи питие което не можеш да откажеш дори да не пиеш,трябва да има такива сбирки иначе сме просто никове.

  9. #84
    Старши алфист TS's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Posts
    633

    Default

    Къде се изгубихте ?

  10. #85
    Born to be а Legend reloading's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    ТроянЪт/СофияСити
    Age
    33
    Posts
    782

    Default

    Аз сигурно ще позакъснея в смисъл ще тръгна от София към 14:00 така че ще Ви гоня по пътя или евентуално в СамокоФ
    155 1.8 8v SUPER MY95

  11. #86
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Обнових инфото с пожелателната програма за сбирката в първия пост.
    Желателно е да не допускаме големи закъснения, за да е всичко наред.
    Дано и времето е с нас!!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  12. #87

    Default

    ходих да погледна за какво става въпрос,не изглежда лошо,в кухнята има печка хладилник маса и тн,от зад има полянка не е малка точно колко да ни побере,човека каза че ще изкара маси на двора и столове,вътре има за спиране за 4-5 коли,на улицата каза че не можело да се спира но в съседство има блокчета и паркинги,има наблизо Била и кви ли не магазини,тая част на Самоков е като курортно градче даже видях червено Ферари пазарджишко днес там пълно е с народ,горе долу става но си в града не е зеленина гора и полянка да дишаш така да се каже,каквото такова но има коли който иска може да ходи навсякъде.

  13. #88
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Надявам се времето да не изиграе лоша шега, за да можем се насладим на хубавата полянка...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  14. #89

    Default

    Записани до момента: 21; Общ брой присъстващи: 30; За преспиване : 18.

    сега идва интересният момент,от утре започвам като минавам с колата да набавям полека едно по едно нещата от списъка,интересно ми е за колко човека да пазарувам и да готвя за записаните 21 за 30 или за лагеруващите вечер 18?трябва да се знае за да не дойдат другите и да изпющтят пържолите на другите дето преспиват така е думата нали,най вероятно ще се ориентирам по цифрата записани 21,правя списък какво да взема и трябва да знам какво да направя като заготовки и да се вместя в пари и количество,та идеята ми е за 18 преспиващи е ясно за 21 явно и те ще бъдат това ли е бройката окончателната за софрата,ако някой не разбира ето нагледно това са нещата който трябва да взема някой за мариноване и заготовки другото за ядене,позицията посочена с -имам значи че няма да ги купувам от мене са бонус,не си представяйте че някой ще ми плаща картофите и тиквичките от градината от мене са бонус.

    свински врат
    пилешки пържоли
    пилешко бон филе
    кайма-кюфтета или плескавици
    кашкавал
    сирене
    домашно сирене
    домати
    краставици
    тиквички-имам
    картофи-имам
    чушки
    лук
    чесън-имам
    мед-имам
    черен пипер
    червен пипер
    сусам
    черен мак
    магданоз
    копър
    сол
    соев сос
    балсамико-имам
    горчица
    олио
    зехтин
    оцет
    яйца
    брашно
    галета
    грил сосове-имам
    хляб
    прясно мляко-палачинки евентуално
    чашки-имам
    чинийки-имам
    вилички-имам
    лъжички-имам
    Last edited by RUNNING WILD; 20-07-2014 at 13:29.

  15. #90
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Румба, няколко пъти поставих въпроса директно кой освен записаните за преспиване ще остават за вечеря, но отговор получих само от двама-трима.

    Освен заявилите спане и вечеря 18 човека можем да включим със сигурност колегите TS (двама), pablo_pz (двама), Serafim (трима) и damyanov (сам) - т.е. ставаме 26 за провизиите.

    Не знам дали някой няма да отпадне от срещата, или пък дали някой няма инцидентно да реши да остане да хапне... Така че да сготвим за 30, пък остатъците ще ги унищожим на другата сутрин - ако остане нещо де. Практиката показва, че ако купона се завихри до посред нощ, хората огладняват наново
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •