Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 140 of 140

Thread: Мнение за марката

  1. #136
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by SandoOne View Post
    Късмет ти трябва с продажбата ако наистина е добра ще я купят лошото че хората се ориентират към по нови а и с годините тръгват на по лошо нещата пукат се маркучи изгарят бои гният и кво ли още не ...

    Не знам какво точно имаш предвит " хората се ориентират към по-нови", като в България повечето коли които се карат, са от началото на 90-те.Колата вече съм си я нагласил за мен,но пък ако има желаещ няма да му откажем, естествено на съответната цена.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  2. #137
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by vesko11 View Post
    Не знам какво точно имаш предвит " хората се ориентират към по-нови", като в България повечето коли които се карат, са от началото на 90-те.Колата вече съм си я нагласил за мен,но пък ако има желаещ няма да му откажем, естествено на съответната цена.
    Брато, туй че продаваш 156-ца за 3200, със космическа газ си е твоя работа, ако наистина е толкоз хубава, за тия пари ше се намери кой да я купи

    Ама ся тва че повечето коли са от началото на 90-те вече са празни приказки Масовата възраст колите които се карат в БГ, по моя преценка така кво виждам по светофарите е между 5 и 15 години. Но тва, че някой кара кола на 15 години не значи че би си купил кола на 15 години, щото той може да я кара сега 15 годишна, ама да си я е купил преди 15 години.
    А колите които, се купуват, което е различно от това какви се карат са на възраст между 5-6-7 до 10-11 години. По-стари се купуват по изключение. Повечето хора ако видят 156 наредена в автокъща или на автопазара я подминават като прекалено стара Като имаш предвид, че сега сме 2015-та, реалистично най-най-старата кола нов внос която можеш да продадеш в момента без да чакаш една година и за добри пари е около 2000-ната година макс, освен ако не си внесъл бати униката

    Така, че дай сега малко по-реално да си говорим, стига с тез от началото на 90-те.
    Факт е, че средния купувач търси по-нова и по-съвременна като модел кола от 156. Такава е ралността просто
    Last edited by Sm0k; 31-01-2015 at 18:14.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  3. #138
    Старши алфист pyle's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София, кв. Слатина
    Posts
    796

    Default

    По-скоро я подминават, заради общоприетото мнение, че италянските коли не стават, според мен 156-цата е с много разчупен дизайн и все още изглежда нова.

  4. #139
    Запален алфист ivo_63's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ruse
    Posts
    487

    Default

    Quote Originally Posted by vesko11 View Post
    За сега брадарКогато бъде обслужена цената ще и скочи,естествено всички фактури от закупени консумативи и фактурите от сервиза в който ще бъде обслужена ще бъдат пазени прилежно в папка
    изчетох темата и обявата видях , да питам само - като е на 20 000 от обслужване , за какво ще я обслужваш пак или вече и врътна още 40 000 ? Продавам и аз една кола, какво искаш да и напиша на капака - при мен се работи по желание на клиента - може да сложа и дата , да речем днешна , че е обслужена.Дано разбираш какво пиша , че си малко неграмотен.

    ---------- Post added at 14:10 ---------- Previous post was at 14:03 ----------

    Quote Originally Posted by Кайо View Post
    Аз пък от личен опит знам,че хора с под 100 поста,регистрирани 2008 година и автори на велики теми като ''колко се помпИ 15" гума'' са ми .....trans penem mihi est.
    сори не съм видял поста ти , не съм гумаджия ,но знам как се помпят гуми , в някои области няма начин да не знам повече от теб, за гумите печелиш ти. И как се пита правилно - колко се помпА ли ?
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105+++ EX
    Peugeout 2.2 HDI 133+++
    Alfa 159 +++ next

  5. #140
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    За последното, да така се пише

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •