Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 60 of 60

Thread: Готварско изкуство в особено големи размери или какво прави RUNNING WILD в кухнята

  1. #46
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Значи правилно съм рекла
    Всъщност си права - няма тегло, има маса...
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  2. #47

    Default

    Quote Originally Posted by pa4ito View Post
    Всъщност си права - няма тегло, има маса...
    Има.
    И котлон

    Оспамихме убавата тема.

  3. #48
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Има.
    И котлон

    Оспамихме убавата тема.
    ... а на котлона супичкааааа

    Търкай ...

    П.П. Ако е вярно това (цък тука) то масата на вселената е 3 х 10^52 kg...
    Last edited by pa4ito; 10-09-2014 at 23:17.
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  4. #49

    Default

    като цяло съм като култовите модели на алфа за наши дни 159 обърнати в кила,купона беше як хора от всякъде накапа ни дъжд ама здраве да е,там ходят предимно вежливи и възпитани хора за 2 дена не дойде полиция не съм видял полицай на стадиона,надсвирване с гайди танци хора и ядене всякакво,това са много прилични събития за уикенда за нормални хора,бях си взел въдичка ама не можах д аходя че беше мътна реката която пълни Душанци,вижда се нестинаря с мустаките как седи в жаравата и си пали цигарка,те цялото семейство си денсят и жена му и сина му са другите в огъня.

  5. #50

    Default

    ops
    Last edited by RUNNING WILD; 26-12-2014 at 02:53.

  6. #51

    Default

    Аз просто няма какво да кажа....чудесна софра си спретнал.Ще викна некой път
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  7. #52
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Гоуем си Румба, гледам и жените до печката аха ти се нахвърлят, обаче какви са тези две блюда на 8-та снимка.Кажи и неква рецепта за вратни свински пържоли щото на жената от работа им дали по 2 кила и бутилка червено.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  8. #53
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Мацките опрределено си ги бива. На мене шарана все ми се разлигавя, ама сега видях добра идея!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  9. #54

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Аз просто няма какво да кажа....чудесна софра си спретнал.Ще викна некой път
    ако е за преяждане работя 00-24.00 часа...

    ---------- Post added at 19:13 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Гоуем си Румба, гледам и жените до печката аха ти се нахвърлят, обаче какви са тези две блюда на 8-та снимка.Кажи и неква рецепта за вратни свински пържоли щото на жената от работа им дали по 2 кила и бутилка червено.
    сгодни женици са да стават за чворене,това което виждаш са 2 тави кадаиф украсени с сладко от вишни домашно разбира се не съм слагал сметана щото тази от спрей потича не държи форма ако не е замразена се разлива,викам колко да правя айде 2 да не останеме гладни,за 5 човека сготвих ядене за 20 човека за 2 дена сериозно,само рибата е 12 кг...руска салта картофена салата хапки селеьодка кадаиф и тн...не можахме да изядеме.е и 1/5,та за рецепта вратни пържоли щи кажа лесно е но ти трябва бяло вино не червено,правиш един сос бешамел
    прясно мляко
    черен пипер или индйско орехче
    брашно
    домашно масло сметаново ако намериш
    сметана готварска Хопла 100 милилитра
    бяло вино 0.200 мл
    гъбки печурка .200 гр

    това е бешамела,слагаш маслото да се разтопи 50 грама като се разтопи в него запържваш брашанцето и почваш леко да добавяш прясното мляко леко бъркаш с дървена лъжица постепнно да стане хомогенна смес,после добавяш малко сол черният пипер и сметаната готварската и пак леко разбъркваш на бавен огън после добавяш бялото вино разбъркваш и слагаш гъбките и го махаш от котлона,не е нужно гъбите да ги чакаш в соса да се варят слагаш ги да си останат свежи
    в една тава нареждаш начуканите вратни пържолки,взимаш една чаша с малко лимонада малко черен пипер малко сол разбуркано и вода,с тоя сос или сироп поливаш вратните пържолки и ги вкарваш в фурната да се пекат леко на 180 градуса и да плуват в тоя сос,като се поизпари соса са готови,от там соса който е в тавата от пържолите го изсипваш при бешамела и бъркаш и с този сос заливаш пак пържолите и вкарваш да се пече още половин час,от него почват да излизат балончета като кратер на вулкан става,после слагаш на масата и се сетиш за мене с усмивка,бон апети...

    ---------- Post added at 19:16 ---------- Previous post was at 19:13 ----------

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Мацките опрределено си ги бива. На мене шарана все ми се разлигавя, ама сега видях добра идея!
    ми виж шарана се готви лесно,едното на снимката е шаран 3.600 кг а другото е щука пак печена с плънка тя е 2 кг,има и скумрия на скара и толстолоп на скара прекрасна риба която хората не могат да готвят?не го чакаш да се опече шарана най вероятно или го завиваш с фолио нещо бъркаш някъде,шарана е готов като го бучкаш с клечка за зъби ако тече сокче от него от дупчицата значи не е готов спре ли да тече готов е,имам и термометър го бучкам да ми мери градусите ама няма смисъл,първо го печеш на 160-180 градуса 1 час и после на 200 да хване коричка още половин час и е готов,пуска мазнинка и се готви сам лесно,пълня го с вълшебна плънка.

  10. #55
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Тенкю.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  11. #56

    Default

    бяхме на барбекю в събота празнувах рожден ден с още една мома,събрахме се веселка тайфа,от форума поканих няколко човека ми никой не дойде как и да е,викам да съживя темата с малко снимки,едно яре пълнено и печенко занимавах се с него цифра време 100 тина кюфтенца и доста свински врат на скара,от делно паниран кашкавал сиренце чушки боб салата с лютеница и тн...десерт кадаиф.

  12. #57
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Страшен си, който не те е уважил е сбъркал.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  13. #58

    Default

    Да ви препоръчам нещо:


    <A aria-haspopup=true aria-describedby=js_c id=js_d aria-owns=js_b href="https://www.facebook.com/street.chefs.bulgaria/?fref=nf" data-hovercard="/ajax/hovercard/page.php?id=1511295279170312&extragetparams=%7B%22 fref%22%3A%22nf%22%7D">Street Chefs

    13 ноември в 21:47 ·




    http://www.bacchus.bg/novini/…/11/13/2649108_kamion_jelanie/




    Last edited by венни; 24-11-2015 at 00:44.

  14. #59

    Default

    Може ли да ми дадете идея за нещо, което става супер бързо,че сега се прибрах от работа и трябва да си направя нещо набързо да хапна.

  15. #60
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by chakurov View Post
    Може ли да ми дадете идея за нещо, което става супер бързо,че сега се прибрах от работа и трябва да си направя нещо набързо да хапна.




    Е кажи поне с какво разполагаме в хладилника
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •