Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 78 of 78

Thread: Покупка на Алфа

  1. #76
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by tweety View Post
    Здравейте Колеги,

    Както обещах погледнах колата в Берковица. За жалост не мога да кажа много, тъй като собственика беше извън града и не успях да я запаля и погледа под капака. Все пак ето какво видях, пък ако след това ако все още някой прояви интерес на следващото прибиране ще я запаля и закача за компа. До колкото видях вътре - колата изглежда запазена. Доста добър салон, оригинални гумички на педалите, но положението отвън беше трагично. Приложил съм малко снимков материал, за да се убедите сами. Започвам от най- лекото. Колата е с различни гуми и джанти - предните са 16'' а задните 17''. Задна лява гума има огромен балон и е срязана доста грубичко точно при балона. С изключение поражението от градушката задницата на колата изглежда добре (няма ги цифрите на багажника за модела и двигатела). Предницата е под всякаква критика - двата фара има много голям луфт до калника, като цяло изобщо не пасват. Двата калника са пребоядисвани и е имало доста кит, който в момента се е напукал и се люпи доста убедително. Дори на единият калник е с доста ръжда под парчето кит. Самите калници не пасват към вратите. Успявам почти да си вкарам пръста и стърчат уплатнения - абе мазало. Същото положение е и за вратите - никак не пасват на мястото си и доста от гумените уплатнения стърчат. За мен колата е удряна доста добре и то централно, защото и от двете страни положението е такова. Предният капа също не пасва добре - можете да видите на снимките разстоянието до калника в горния край и след това колко голяма става фугата надолу към фара. Уплатнението на предното челно стъкло почти го няма от едната страна и както можете да се убедите на снимката мога спокойно да си сложа ръката под лайсната. Боята на черната част на вратите пада.
    Като цяло май това успях да намеря за бързо. Ако някой се интересува повече при следващото ми ходене на там мога да я разгледам отново и по-детайлно, но аз лично не бих взел тази кола.
    Е то какво да се интересуваш при това положение освен за части ?!
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  2. #77
    започва да се пристрастява Dr Z's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Бургас
    Age
    38
    Posts
    52

    Default

    Quote Originally Posted by benzol View Post
    някой ходил ли е да гледа тази http://www.cars.bg/c797671
    За тази съм писал по-рано, мн е зле ))) за 2 хил и аз съм търсил, ама такова чудо като запазена 166-ца за 2 хил няма )
    Alfa 166 2.4 JTD '03 150HP Ex
    Espace 2.2 DCI '06 150HP

  3. #78

    Default

    Quote Originally Posted by Dr Z View Post
    За тази съм писал по-рано, мн е зле ))) за 2 хил и аз съм търсил, ама такова чудо като запазена 166-ца за 2 хил няма )
    Е тука си много прав....за 2 хил.лв....алфа 166 ..пффф.....
    На мене ми се смяха като продавах моята за 5 бона,припращах ги да си купят точно от тия за по 2,3,4 лв.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •