Results 1 to 6 of 6

Thread: alfa Gt проблем със прозорците

  1. #1

    Default alfa Gt проблем със прозорците

    Здравейте колеги, отскоро карам алфа GT 1.9jtd и съм супер доволен, за щастие уцелих доста читава кола. Колата върви перфектно няма почти никакви забележки, но наскоро ми се наложи да пътувам на дълъг път и забелязах че при висока скорост от прозорците доста шуми което е доста досадно и също така като я мия с водостуйката от горе през прозореца пропуска вода(не много, но е досадно всеки път да мия стъклото и отвътре). Та въпроса ми е някой може ли да ми даде съвет какво да направя че да се реша този проблем. Четох за някакво рестартиране на прозорците(отваряш прозореца задържаш копчето надолу 10сек. после затваряш и задържап копчето нагоре 10сек.), но пак няма ефект . Ще съм много благодарен за съвет.

  2. #2
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 16-07-2015 at 14:10.

  3. #3
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    В уплътнението има жлеб в който трябва да влезе стъклото като се вдигне.Когато стъклото е изместено не влиза в този канал и ефекта е точно този-свисти и влиза малко вода.Проблема се отстранява лесно.Махаш кората на вратата и регулираш стъклото да си влезе в канала,това е.Не сменяй никакви уплътнения!!!
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  4. #4
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Quote Originally Posted by wrc View Post
    В уплътнението има жлеб в който трябва да влезе стъклото като се вдигне.Когато стъклото е изместено не влиза в този канал и ефекта е точно този-свисти и влиза малко вода.Проблема се отстранява лесно.Махаш кората на вратата и регулираш стъклото да си влезе в канала,това е.Не сменяй никакви уплътнения!!!

    Потвърждавам. И моя десен прозорец започва да свисти със скорост над 180.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  5. #5
    Запален алфист sudo's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Варна
    Posts
    228

    Default

    Quote Originally Posted by stelt View Post
    Потвърждавам. И моя десен прозорец започва да свисти със скорост над 180.
    Явно всички го имаме този проблем
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS - ex
    Alfa Romeo 146 1.6 TS - ex
    Fiat Brava TD100 - ex

  6. #6
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Аз вече го нямам
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •