Results 1 to 3 of 3

Thread: Лумпените от БСП пак са под "тенджерата" на Бузлуджа

  1. #1
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default Лумпените от БСП пак са под "тенджерата" на Бузлуджа

    Крещят и викат победа
    Пак обещават светло бъдеще за България
    Отново ще възраждат /може би кражбите си/ родината
    Направиха Белене, сега започнаха и 7-ми блок на Козлозуй, че и от него да издоят около 4-5 милярда и да оставят само един "гьол" - както площадката на Белене.
    Боже, кога ще ни оттървеш от тая комунистическа паплач, беснееща, алчна и грабеща българите до момента 123 от 500 г?

    Писна ми вече от емнайста национална катастрофа.

    Абе в тая чиния на Бузлуджа да не са се заселили всички земни и извънземни пороци на вселената? Малко късно се сетиха да я заключат.... за съжаление е уникално архитекско творение и едва ли ще се разруши следващите ХХХ години. Тя тая чиния да не е Аксаково.... Цялата държава ще се срине и ще иде в дерето, но там под чинията ще се празнува и пирува.....
    Амин!
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  2. #2
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    И победа над какво.Кат каже някой- ще видиш като дойдат нашите на власт...и какво като дойдат, нали бяха.Само дуене и приказки.Кажи им че конгреса на столетницата е решил всички симпатизанти ще плащат 2% членски внос и глей кво става, и футболен отбор няма да могат да съберат.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #3

    Default

    А, бе вие се ебавате, ама аз станах свидетел на следния разговор между 5-6 човека на възраст 60-80 години в магазина:
    - А, бе мани ги тия (незнам кои точно визираше)... Виж Станишев, той поне прави нещо. Вдигна пенсиите с 4-5 лв. 4-5, 4-5 пак е нещо...

    Одобрително кимане от останалите събеседници...

    Тогава осъзнах нещо- всеки си има собствена истина в живота и нито те могат да ме убедят в тяхната, нито аз тях.

    Най- вероятно самият Станишев мисли, че прави велики дела за България.
    Lexus IS200

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •