Ами време е и ние да се похвали малко по-официално и тук.
До сега избягвах да пиша каквото и да е тук, понеже имах много яка серия след, като се похвалих във сурат-тефтера.
Все едно някой ми завидя много...
Малко пред-история. След като с голям късмет продадох старата алфа и купих новата в един и съши ден на следващия ден се започна: Изгоряха двата телевизора, единия чисто нов(не се покрива от гаранцията), на другия ден изгоря прахосмукачката, после изгоря и вентилатора в банята, на следващия ден отказа и пералнята, а по някаква причина и съдомиялната се скапа и наводни новия паркет който тъкмо бях наредил и сега трябва да сменям една част.
Мислех си, че с това ще спрем, но уви... на другия ден отивайки на работа за да напусна и да си изгубя работата, както бях умислен в едно задръстване блъснах и новата кола (с 5км/ч ама се смачка капака)... и сега търся преден капак
Та сега лека по лека се възстановявам и с лек страх реших да се похваля и тук. Във форума съм срещнал основно приятели, така че реших да поема риска
Та новата макина
Алфа Ромео 147, 1.9 JTDm 16v, 150 кончета, 2006г.
има си почти всичко което съм искал.
Двуозонов климатроник, темпомат, сила, хубави капли 17-ки, светъл салон, 5 врати... абе красавица.







Имам няколко неща които ще трябва да добавя в интериора, но за тези проектчета мааалко по-късно.
Първия жокер е че вече се сдобих с волан с пера
скоро и старт бутон