Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 29 of 29

Thread: Alfa Romeo моят сайт

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Стралджа-Ямболско,Madrid-Spain
    Posts
    45

    Default

    Quote Originally Posted by nikola_n
    Всичко е конструктивна критика, ДАВАЙ НАПРЕД (без чалги).
    А така ! само напред,ще стане добро саитче
    Алфа33 1.7 IE 92г

  2. #17
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София
    Posts
    165

    Default

    пич най добре се у4и да правиш сайтове с други марки автомобили москвич например много добре ще му лепне тая визия
    Alfa Romeo 156 SW, 1.9

  3. #18
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Абе хубаво има желание - прави. Гледам , че се работи по смяна на музиката
    Има доста да се поработи върху визията и моделите - ама найсе.
    Все пак аз не разбирам от направа на сайтове и сигурно ссе изискават някакви усилия - за което няма лошо - УСПЕХ!!!
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  4. #19
    Болен алфист pent's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,164

    Default

    браво на момчето.. поздравления за старанието!

    слушай старите тук и оправи грешките!

    пс.
    и аз скоро мислех да правя, но все не остава време......
    Alfa Romeo 145 1.6 16V TSpark '98

  5. #20
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Поздравления и от мен,според мен е прекрасна идеята че Мартин се е постарал да направи нещо за любимата си марка(която е любима и на всички нас -надявам се ).
    Разбира се ,че може още да се желае по доусъвършенстването на сайта му.Но не ми е ясно от каква позиция сте настроени така критично към човека , който съвсем самоинициативно е решил да направи нещо хубаво и то с най- добри намерения.(да не говорим ,че го е направил и free).
    Типично по български-първата работа е да оплюем и стъпчем творението на даден човек без дори идея да си имаме какви усилия и старание и желание е вложил.Е аз понеже си имам понятие от web design и знам ,че не толкова лесна задачка да се прави сайт(особено пък с Flash елементи)Но не ми е работата да оценявам Мартин,за мен факта ,че се е погрижил и постарал да направи нещо полезно( което вижда бял свят ) за нашата любима марка е достоен за уважение .И според мен такива идеи трябва да бъдат поощрявани ,а не потъпквани.Все пак това не е ли Идеята , която ни обединява всички нас??

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  6. #21
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    256

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr
    Поздравления и от мен,според мен е прекрасна идеята че Мартин се е постарал да направи нещо за любимата си марка(която е любима и на всички нас -надявам се ).
    Разбира се ,че може още да се желае по доусъвършенстването на сайта му.Но не ми е ясно от каква позиция сте настроени така критично към човека , който съвсем самоинициативно е решил да направи нещо хубаво и то с най- добри намерения.(да не говорим ,че го е направил и free).
    Типично по български-първата работа е да оплюем и стъпчем творението на даден човек без дори идея да си имаме какви усилия и старание и желание е вложил.Е аз понеже си имам понятие от web design и знам ,че не толкова лесна задачка да се прави сайт(особено пък с Flash елементи)Но не ми е работата да оценявам Мартин,за мен факта ,че се е погрижил и постарал да направи нещо полезно( което вижда бял свят ) за нашата любима марка е достоен за уважение .И според мен такива идеи трябва да бъдат поощрявани ,а не потъпквани.Все пак това не е ли Идеята , която ни обединява всички нас??
    Никой не е потъпквал идеята му, но мислиш ли че такава чалга има място в сайт на любината ни марка!?
    146 1.6 Boxer '96

  7. #22
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    A aз да ви припомня ли каква музика се въртеше вечертта на Италфеста ?
    90 % беше разни мазни чалготии

    Блаххххххххх
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  8. #23
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by nikola_n
    Никой не е потъпквал идеята му, но мислиш ли че такава чалга има място в сайт на любината ни марка!?
    Ако питаш мен за чалгата и цялата чалга-кич "култура" -никъде не и е мястото..лично мое мнение .
    А да не говорим, че в сайта на Мартин ги няма 4-те от най любимите ми модели Алфа(33, 75, 155, 145, GTV. Но това не ми пречи поощря идея като неговата, защото той се е постарал съвсем самоинициативно и както виждате сайта е все още в макеетен вид, така че тепърва ще се дооформя, попълва и коригира. Дори самия му автор се обърна към нас за това. А да не говорим,че ние не сме му работодатели ,че да предявяваме такива претенции , изисквания и нападки към него. Надявам се ,че стига да има желание ще го направи подобаващ .

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  9. #24
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    256

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr
    .....
    Човека просто пита какво мислим!!! Аз както си разглеждах и чух "Тез червени домати" Какво друго трябва да кажа, освен "Махни тая гадна чалга от там " или всички да бяха казали "Браво сайта ти е супер" ами не е супер. Само заради това че е взел един шаблон от някъде и е написал 3 думи, сложил е 10 снимки, не означава че е свършил голяма работа. Според мен това е работа през пръсти, а така и баба знае.
    146 1.6 Boxer '96

  10. #25
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by nikola_n
    .Човека просто пита какво мислим!!! Аз както си разглеждах и чух "Тез червени домати" Какво друго трябва да кажа, освен "Махни тая гадна чалга от там " или всички да бяха казали "Браво сайта ти е супер" ами не е супер. Само заради това че е взел един шаблон от някъде и е написал 3 думи, сложил е 10 снимки, не означава че е свършил голяма работа. Според мен това е работа през пръсти, а така и баба знае.
    Съгласна съм с теб на 90 % само 10% съм леко на въпреки заради идеята на човека.Иначе така си е, както казваш .
    А пък за "Тез червени домати "направо не е за вярване ...нямах звук като отворих сайта за първи път

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  11. #26

    Default

    nikola_n така като гледам как разбираш от правенв на сайтове ,пак и май баба ти знае как се правят,я ми кажи GSM-a и да и звънна за консултация да чуя един професионален отговор

  12. #27
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    6

    Default

    Хора, важното е идеята, останалото ще стане с времето, не може едновременно да стане хитов сайт и да харесва на всички.
    Така че давай напред
    Alfa Romeo 155 1.8 8V TS '93

  13. #28
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    256

    Default

    Quote Originally Posted by Martinski
    nikola_n така като гледам как разбираш от правенв на сайтове ,пак и май баба ти знае как се правят,я ми кажи GSM-a и да и звънна за консултация да чуя един професионален отговор
    Не мисля че човек трябва да е професионален уеб дизайнер, за да разбере че това което си ни показал не е много професионално. Не че те упреква затова, аз също не съм професионалист и зная че това е пътят към по-добрите неща които ще направиш в бъдеще. Просто съм опитвал това онова и зная за какво става въпрос. А ти не се убиждай не съм искал да те засегна, а Тел № няма да ти дам
    146 1.6 Boxer '96

  14. #29
    Политкомисар Yon's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    В. Търново
    Posts
    1,226

    Default

    офффф
    Quote Originally Posted by pr_00f
    A aз да ви припомня ли каква музика се въртеше вечертта на Италфеста ?
    90 % беше разни мазни чалготии

    Блаххххххххх
    Е да де ама чакаха да заспиш и тогава имаше Дай, Дай безмилостна сеч Софито и Устата дайййй
    97' Alfa Romeo 146 1.6 TS
    06' Smart Forfour 1.3

    .....и тогава Ботев слязъл от Балкана със "Шмайзер" в ръка....

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •