Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 113 of 113

Thread: Италфест 2014 - записване на драг

  1. #106
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    1 Не на всички Италфестове е плащана такса за драг.

    2 Хубаво е когато се обявява решение на организаторите на това така или иначе некомерсиално събитие да се казва защо. Отговори от типа "Щото така" по-скоро може да откажат някого да дойде, от колкото обратното, а и не виждам причина да е провокиран подобен отговор.

    3 Желателно е при толкова участници да има класове. Ако причината е липсата на купи или награди, предвид факта, че никой не се пуска за тях може да се направи и грамота. Има време, има и в Пловдив кой да го направи, има и в София. Има коли с времена 14, има коли с времена 18 на 400м. Нереално е да са в един клас. Мероприятието не е било никога и най-вероятно няма да бъде за драг, но това е бих казал най-основната атракция и се съмнявам някой да си е подготвял 1 година колата за майсторското, а не за драг-а.

    Нали си говорим ТУК СЕГА, за да не се караме пак ТУК СЛЕД ТОВА?

    1.Таксата няма да коментирам. Има я и това е.

    2. Отговорих по този начин, защото хиляди пъти написах, че всичко се прави в името на тоа да стане едно по-организирано и спретнато мероприятие, имайки предвид че е един ден с много неща в програмата. Нямах желание за 1001 път да го пиша

    3. Класове и грамоти за класовете има. Купите са за най- бързите.

    А за ТУК СЛЕД ТОВА, аз лично няма да се карам и няма да участвам в дискусията. Правя каквото мога, който го оцени ОК, който не го оцени, няма да го обеждавам в нищо. Давам всичко от себе си въпреки перипетиите които самата аз имам, но не всичко зависи от мен.
    Last edited by tsvety; 12-09-2014 at 13:37.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  2. #107
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    1 Не на всички Италфестове е плащана такса за драг.

    2 Хубаво е когато се обявява решение на организаторите на това така или иначе некомерсиално събитие да се казва защо. Отговори от типа "Щото така" по-скоро може да откажат някого да дойде, от колкото обратното, а и не виждам причина да е провокиран подобен отговор.

    3 Желателно е при толкова участници да има класове. Ако причината е липсата на купи или награди, предвид факта, че никой не се пуска за тях може да се направи и грамота. Има време, има и в Пловдив кой да го направи, има и в София. Има коли с времена 14, има коли с времена 18 на 400м. Нереално е да са в един клас. Мероприятието не е било никога и най-вероятно няма да бъде за драг, но това е бих казал най-основната атракция и се съмнявам някой да си е подготвял 1 година колата за майсторското, а не за драг-а.

    Нали си говорим ТУК СЕГА, за да не се караме пак ТУК СЛЕД ТОВА?
    Как се отговаря на въпрос от сорта на "6то?"

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  3. #108
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    На въпрос "6то" се отговаря по собствена преценка според както мама и тати са ни учили.

    Това за таксата не съм го писал, за да се коментира, а за да не се заблуждават другите, че винаги се е плащало, при положение, че не е така.

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    Това да няма класове не е пряко мое решение, а е решение на двете организации които са се заели с не леката задача да организират феста.
    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    Класове и грамоти за класовете има. Купите са за най- бързите.
    Тия двата цитата може и да не се коментират.

  4. #109
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    На въпрос "6то" се отговаря по собствена преценка според както мама и тати са ни учили.

    Това за таксата не съм го писал, за да се коментира, а за да не се заблуждават другите, че винаги се е плащало, при положение, че не е така.





    Тия двата цитата може и да не се коментират.

    А този пост прочете ли го:
    Първоначално публикувано от tsvety Покажи съобщение
    Класирането и награждаването ще е общо за всички. А когато се прави схемата за пускане на колите, разбира се ще се има предвид силата на колите за да не се пускат силни с по-слаби. Живот и здраве всичко да е наред с техниката, аз поемам ангажимента да разпределя колите по класове и да ви нанеса времената които сте дали, за да имате представа как сте се представили спрямо сродните по клас коли. Но не съм сигурна дали на самия фест ще успея да го направя.

    След дискусията за класовете тук. Се повдигна въпроса пред организаторите дали ще успеем да направим грамоти. Вчера ми потвъртиха че грамотите за налични , но не съм обявявала класове защото не бях сигурна ,че ще станат
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  5. #110
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Реално класовете ще са безстепенни
    Нали колите ще се групират за самите елиминации по дадените предварително времена, та ще са максимално близки по 2-ки
    Шокс, много песимистични тия таргет 14-18 сек времена бря

  6. #111
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Хммм ми да видим. Залагам на макс 3 коли под 14.

  7. #112
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    ЗАПИСВАНЕТО ЗА ДРАГ ПРИКЛЮЧИ

    Тъй като колегата WhitePower ще е на работа и отпада за драга, тъкмо 34 участника сте. На първата страница са обединени всички от двата форума и фейсбук. Ще проверя на ново един по един за да няма пропуски.

    ВАЖНО !!!!

    В името на добрата организация към която стремим, ще бъде съставен списък кой с кого ще е при стартовете за време/ от които ще бъдат съставени двойките за елиминациите/. При съставянето на тези списъци ще се слагат равнопоставени коли на база заявения модел и сила на двигателя. Това се налага за да може колите да се наредят предварително и да не става хаос. Т.е. неща от сорта на "аз искам да се пусна с този и онзи" няма как да станат. Участниците във всички дисциплини са достатъчно много. Всеки иска да остане доволен, независимо дали е с кола 1,2 сток или с кола тип самолет. Затова трябва да е стегнато и организирано всичко.
    Дано да сте ме разбрали правилно
    Успех колеги и да не забравите - аз съм последна на драга
    Не бързай
    не ме отписвай още има шанс да успея за драга
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  8. #113
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by WhitePower View Post
    Не бързай
    не ме отписвай още има шанс да успея за драга
    ОК Вписан си
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •