Page 9 of 10 FirstFirst ... 78910 LastLast
Results 121 to 135 of 144

Thread: ИТАЛФЕСТ 2014 София - писта "Дракон" Калояново

  1. #121
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Единадесети Фест за мен, единадесети добре протекъл фест. Крайно време е да спрете да сте чак толкова черногледи и да присъствате с нагласата за търсене на пропуски! Лош Фест е, когато присъства една кола, а когато виждам лица, които виждам за единадесети път( а и доста нови) на Феста за мен е добър фест, ако ще да е на поляната пред входа на пистата, ако ще една нотка музика да не се чуе, ако ще една миризлива кебапчийница да няма. Огромни благодарности за екипа осъществил мероприятието!

  2. #122

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    ИТАЛФЕСТ 2014 отмина и вече всики се точат на следващият.
    Едни са доволни а други не а има и такива които винаги ще намерят за какво да критикуват без да са си мръднали пръста.
    Знаехме за риска да не вървим точно по график тъй като програмата беше доста гъста. Въпреки това мога да кажа че направихме всичко което предварително бяхме мислили плюс допълнителни неща които бяха изненада. Имаше пропуски, но без такива не минава никога. Само хора които не са се занимавали не знаят какво се случва зад всичко но имаше промени в последния момент. Два пъти променяхме откриването заради неизпълнени ангажименти. Успяхме в ход да ви направим представяне на последния модел на Алфа ромео- 4с. Сега се замислям че последното представяне на актуален модел от същата година на автомобил беше отново на Алфа Ромео- Brera и отново на Италфест проведен на писта „Дракон“- 2006. Очевидно винаги когато има нов модел на Alfa Romeo феста се провежда в Калояново( да се молим по често да виждаме нови модели на AR) Имахме някой забавяния свързани с технически проблеми на пистата, заради което майсторското управление се проведе само в един манш и състезанието по Драг беше кратко. За съжаление нямахме шанс да задържим повече медицинския екип на пистата заради предизборни ангажименти а без такъв не може да провеждаме каквото и да е състезание на трасето. Такъв ни е късмета явно- в Сливен заради предизборни ангажименти също имахме проблеми.
    Въпреки всичко в програмата нямаше нито една „Дупка“ и Нямаше и минута в която да не се случва нещо, а имахме още готови варианти за запълване на паузи. Колегите от „пежо“ и „рено“ вече ни поздравиха за това. Собствениците на пистата отчетоха че ИТАЛФЕСТ 2014 е бил най добре организираното мероприятие от автоклубове тази година и второто по масовост след BMW.
    На тазгодишният фест според предварителни данни са присъствали над 800 човека( вкл. Организаторите) и над 350 италиански автомобила ( имаше коли без номера от входа)
    Зад организацията и за провеждането на ИТАЛФЕСТ 2014 стоят доста хора на които трябва д аблагодарим.
    Благодаря на фирмите които осигуриха наградите и финансова подкрепа – „Extreem service bobo), „Lisan service“( Lisan), „Sprint auto“(rado145qv), „Enev auto“(dellltata), „beer trade“( Gligan), „Kazakov oil”, VFTI, Toki4a, Interion nucrema(fnt), писта „Дракон“,“megashop“;
    Благодаря на Косьо (Shoxxx) за това че създаде невероятно добро настроение и за помоща преди и по време на феста. Вечерта той каза „Сега няколко дни ще си помълча“
    Благодаря на Горица (Ранобудниче) за това че се нагърби с организирането на развлекателната част, настаняване, вечери и т.н. Една работа която който не е вършил не знае колко е натоварваща.
    Благодаря на Tsveti, която от първия момент пое записванията за състезанията и организирането им. Въпреки това беше и единствената жена, която се престраши да излезе наравно с мъжете на пистата.
    Благодаря на Митко (Bodom), който пое музиката и обработката на резултатите
    Благодаря на Калин (Кукер), който организира по най добрия начин стюардит епо пистата и реагираше бързо.
    Благодаря на момчетата и момичетата стюарди- Цветелина, Радо(Covacha), Тео, Радо(Gligan), Пламен, Иво(Мордохай), Цвети, Ранобудниче.
    Благодаря на момчетата от Фиат форум- Оги, Пешо и Калин, които свършиха доста работа по органицацията.
    Нека всеки койго има някакви идеи и препоръки, породени от проведеното мероприятие да ги сподели докато са м у пресни за да ги вземем предвид в следващият фест.
    Всеки път когато сме организирали меропирятия от алфисти.бг с помощта на КАРБ съм изказвал благодарности на КАРБ и лично на теб.
    Цецо нескромно държа да споделиш за подкрепата на хората от нашия екип на Алфисти България - а именно Ради, Цвети, Георги - Блустормна, Гиги, моя милост и т.н.
    Пиша това за да се знае, че доста хора са застанали зад Вас и да няма неясноти за деленета и т.н. Покажи на тия хора, кой какво е направил с думи.
    Още от самата идея феста да е на Калояново, (откога натискаме да е на Калояново, първите контакти и т.н.) че до прибирането от фест.
    Дано и за ндапред да си помагаме.

    Голямо браво за мероприятието, както казаха колеги по-горе... посещаемостта е главен фактор!

    Както винаги съм твърдял организацията трябва да се води от поне две жени... доказан метод за успех от 6 на брой трак дея!
    Last edited by ne0; 15-09-2014 at 13:16.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #123
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Знаех си че ще пропусна някой.
    През целия ден се разхождах на пистата с бадж на alfisti.bg (Заради това че се мразим)
    стественно дължа извинения за това че не вписах алфисти в горния пост, но аз специално винаги съм изказвал благодарности към вас. никога не съм правил разделение и съм стоя на позицията че не трябва да се създава изкуственна интрига там където я няма. Голяма част от успеха на мероприятията се дължи точно на вашата помощ и персонално твоята(Нено) С теб преди този фест проведохме часове разговори в обсъждане на идеи и това как да се осъществят и съжалявам че не присъства тази година на пистата. Съветите и предложенията котито дадохте са безценни.

    За Bustorm, просто нямам думи- Винаги се справя перфектно с дизайна.

    позицията ми продължава да бъде че трябва максимално да си съдействаме за да печелят феновете и собственици на Алфа Ромео и италианските автомобили и докато съм в управата на КАРБ това ще лобирам това да е така.|

    Невъзможно е да изредя всички които по някакъв начин са застанали зад нас така че моля да бъда извинен ако пропускам някого.
    Last edited by fiore; 15-09-2014 at 13:28.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  4. #124

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Всеки път когато сме организирали меропирятия от алфисти.бг с помощта на КАРБ съм изказвал благодарности на КАРБ и лично на теб.
    Цецо нескромно държа да споделиш за подкрепата на хората от нашия екип на Алфисти България - а именно Ради, Цвети, Георги - Блустормна, Гиги, моя милост и т.н.
    Пиша това за да се знае, че доста хора са застанали зад Вас и да няма неясноти за деленета и т.н. Покажи на тия хора, кой какво е направил с думи.
    Още от самата идея феста да е на Калояново, (откога натискаме да е на Калояново, първите контакти и т.н.) че до прибирането от фест.
    Дано и за ндапред да си помагаме.

    Голямо браво за мероприятието, както казаха колеги по-горе... посещаемостта е главен фактор!

    Както винаги съм твърдял организацията трябва да се води от поне две жени... доказан метод за успех от 6 на брой трак дея!
    Благодаря (позволявам си от името на двете ни с Цвети) за оценката.


    А по повод някои от останалите постове в темата, част от които изписани с привкус и полъх кой, какво и колко.. предлагам да се насладим на емоцията (от една страна) и да си вземем съответните поуки (от друга).

    Защото (както знаем).. Успехът има много бащи, а неуспехът - само една майка.

  5. #125
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Фестът мина чудесно. Благодарности на всички организатори и най-вече на жените. Май те главно изнесоха организацията на гърба си.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  6. #126
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    ИТАЛФЕСТ 2014 беше супер!
    Благодаря на всички положили усилия в този ден, за да може всеки един от нас, посетителите и участници, да си прекараме на 101% приятно!
    Фестът беше уникален и като посещаемост, спрямо последните години и като игри и дисциплини! БРАВО!

    Отново се видяхме с много познати и приятели, болни от същата болест! Просто беше супер.

    Имам само две забележки към планирането на феста:
    1. Изборът на хотел за празничната вечеря, повече НИКОГА, да не е Сарай!
    2. Няма нужда от дисциплината майсторско шофиране в програмата, тъй като феста се провежда на състезателно трасе от затворен тип. Според мен е неуместно.

    Надявам се това да бъде взето под внимание, при планиране на бъдещ Италфест на писта "Дракон",Калояново.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  7. #127

  8. #128
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    И на мен това ми беше първи фест, макар и вече 6-та година да имам 146-ичка. Живот и здраве няма да е последния. Много ни хареса атмосферата създадена от готините хора. Имаше много хубави коли (нащраках ги всичките), интересни дисциплини и страхотно време. Супер беше. Вече чакам следващия.
    Благодаря на тези спомогнали за организацията на събирането, за да можем всички останали да си изкараме добре.
    146 1.6TS CF1 '98


  9. #129
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Азе пръста не съм си мръднал за феста, ама както съм казвал и преди, това не значи, че не мога да си кажа мнението.Хубав фест, въпреки забавянето се случваха неща или на пистата или на паркинга, а и като му е скучно на човек трябва да знае, че винаги под шатрата на извеняците от Вентура има какво да се чуе. За малкото време на пистата си прекарах по-приятно, отколкото на някои от другите 6 италфеста, на които съм бил и си поговорих и видях с много пристрастени, които правят атмосферата това, което е. Яд ме е че трбваше да тръгна доста рано, но пък съм доволен че фестовете се насочват в посока на която на мен ми харесва.

    ПП. Критиките ще си ги спестя, тъй като са индивидуални, така да се каже - въпрос на гледна точка.
    Last edited by nastybg; 15-09-2014 at 21:55.
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  10. #130
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Качени са и времената от майсторското.
    Ако някой знае чия е черната 156 с PK регистрация - да ми пише да коригирам.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  11. #131
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    на rijko е черната 156
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  12. #132
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    хахаха интересно обаче, е че никой освен Любомир Григоров - Alfa Romeo GT не е запомнил трасето навсякъде десятки хахах че тук таме и по някой др. конус ... С какво ги боядисват тия конуси бре някой може ли да ми каже че по джантата имам тръкнато от единия конус не знам с какво да го изчистя хаха

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  13. #133
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by V@K@T@ View Post
    хахаха интересно обаче, е че никой освен Любомир Григоров - Alfa Romeo GT не е запомнил трасето навсякъде десятки хахах че тук таме и по някой др. конус ... С какво ги боядисват тия конуси бре някой може ли да ми каже че по джантата имам тръкнато от единия конус не знам с какво да го изчистя хаха
    Не толкова трасето, колкото имаше много издънки на първия гараж - не се влиза изцяло.
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  14. #134
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Вака, проблема не е точно в запомнянето на трасето според мен Почти всички 10-ки (изключение правят 2-3) са за не изцяло влизане в първият гараж

    Edit: ха, pa4ito - взе ми думите от устата
    Last edited by Bodom; 16-09-2014 at 10:36.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  15. #135
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by Bodom View Post
    Вака, проблема не е точно в запомнянето на трасето според мен Почти всички 10-ки (изключение правят 2-3) са за не изцяло влизане в първият гараж

    Edit: ха, pa4ito - взе ми думите от устата
    Аз бях на другия гараж и слушах Лейч какво говори по радиото
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

Page 9 of 10 FirstFirst ... 78910 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •