Page 25 of 109 FirstFirst ... 1523242526273575 ... LastLast
Results 361 to 375 of 1626

Thread: Новата Alfa Romeo Giulia - продължение

  1. #361
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Guzzi View Post
    Мечтайййй.1617лв. данък до петата година.Ще трябва пак да спреш цигарите.
    За мен 2.0 турбо или 2.2 печка....ю
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  2. #362
    Старши алфист Vesko84's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София, Пазарджик
    Age
    40
    Posts
    535

    Default

    Защо не казват нищо за трансмисиите, интериора, инфотейнмънт системата? Нищо, никакви базови цени на JTD-тата. Май още не са ги доизпипали, но поддържат огъня жив.
    2003 166 3.0 V6 Distinctive, 2016 Skoda Fabia 1.2TSI DSG
    ex 33 1.5 Boxer, 155 1.8 T.S., 156 2.0 T.S., 166 2.5 V6, 159 2.4 JTDm Q-Tronic

  3. #363

    Default

    От Giulia модела бих си купил единствено най-мощната бензинова версия- 510, 3.9сек. от 0-100км/ч.

    Има страхотен италиански звук на двигателя и ще мачка всичко немско де що срещне/настигне по пътя ...

    Ще им Еб@va мамата ...

    От JTD-тата ще има 3 литрово битурбо с над 270 коня, под 6.4 от 0-100кмч.

    Бре момчета от 510 Коньовото QV по убаво няма да има...

    Дано пуснат и по-големи "кораби", че аз съм фен на размера 166-цата/5-тата серия на БМВ...

  4. #364

    Default

    Пил съм всичко....глътал съм и патока........е таа антена не мом да я преглътнем..........иначе става.не съм изненадан.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  5. #365
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Радко е обективен бе, колата е добра с данни за расов автомобил, за разлика от последните модели от 10 години назад да не кажа и повече, които залагаха на една гола визия и дотам.
    Верно щом тоя я хареса, начи е много убава. Не го бях чувал да каже добра дума за Алфа, горе долу от толкова години от колкото твърди че са залагали на една гола визия и до там

    Quote Originally Posted by HACCP View Post
    За мен лично е интересно защо Фиат Груп създават пряк конкурент на Maserati Ghibli S Q4 и не само, дори е по добър. Giulia е по лека по мощна (с около 100 коня), по бърза (на спринта до 100 км е с почти секунда по бърза) и е на същата платформа. И в този ред на мисли цената ще е близка до тази на Ghibli S Q4 (около 80 000 $ по спомен)
    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Защото всички концерни по света имат вътрешна конкуренция,просто са за различни фенове !!!![COLOR="Silver"]
    Е очевидно не е пряк. Гиблито от 130 000 лева започва, а на топ версиите като S Q4 и такива със цялото оборудване са над 200 бона
    А при базова цена на БМВ F30 седан от 55-60 хиляди лева, няма как базовата на Алфата да е над 100 бона, предполагам е ясно на всички По-скоро ще се върти около цените на БМВ отколкото около тия на Гибли
    Вероятно цената на Giulia QV ще се доближава до базовата цена на Гибли, но... кола на която най-скъпата версия струва колкото най-евтината на другата... не са на едни пари - видно е че едната е ще е два пъти по евтина от другата
    С други думи хората са направили Мазерати за бедни и пряк конкурент на БМВ 3 - това което обещаха Ся то вътрещноконцернни конкуренции хубаво, различни фенове хубаво, ама всяка марка си се позиционира някъде. Ако имаш над 100 бона за кола, къвто и фен да си трудно някой дилър ше те убеди да вземеш Алфата вместо Мазератито ако са на едни пари. А и бъдете сигурни, че качеството на изработка все пак няма да е чак като на Мазерати, въпреки че изглежда сравнително високо за класа. Дето вика Радко - расов автомобил

    Ся като оставим всичко това настрана, колата е страшна - колкото повече я гледам толкова повече ми харесва. Техническите данни са уникални, топ мотора е лидер в класа си (заедно с АМГто), предаването си е на мястото... мисля че сички дето предните години мрънкаха, ся няма за кво да се хванат. Те явно пак намериха де, ама тва е друга тема
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  6. #366
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    199

    Default

    Щом е с правилното задвижване всичко и е простено! Да ни е честита!
    90 2.5 V6
    Croma 1.9 multijet

  7. #367
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Колата е убиец бре, не мога да повярвам, че се намират хейтъри, които нещо не им харесва.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  8. #368
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Quote Originally Posted by Fear View Post
    Колата е убиец бре, не мога да повярвам, че се намират хейтъри, които нещо не им харесва.
    Преведи ми "хейтър"! Да видя дали се вписвам в определението ти.
    На мен не ми харесва шрифта на надписа "Giulia". Щеше да е доста по-стилно ако използваха "Алфашрифта".
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  9. #369
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by bager View Post
    Преведи ми "хейтър"! Да видя дали се вписвам в определението ти.
    На мен не ми харесва шрифта на надписа "Giulia". Щеше да е доста по-стилно ако използваха "Алфашрифта".
    Tакъв, който ще намери кусури там, където ги няма или пък става въпрос за субектини неща, като в случая с визията на колата или шрифта на надписа ѝ.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  10. #370
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Quote Originally Posted by bager View Post
    ...шрифта на надписа "Giulia"
    Ей тези са твоите хора - бърникали са и по самото лого:
    http://www.robilant.it/en/

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  11. #371
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Дизайна е съобразен с това, което се продава масово на пазара. И все пак си има италианската уникалност. В съчетание с бруталната мощност, трябва да отхапят парче от баницата. Стискам палци да вдигнат продажбите и след 2-3 модела да пуснат пак някой модел с агресивен дизайн...
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  12. #372
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Quote Originally Posted by Fear View Post
    Tакъв, който ще намери кусури там, където ги няма или пък става въпрос за субектини неща, като в случая с визията на колата или шрифта на надписа ѝ.
    Кажи честно!?! Визията на колата е "обективно" нещо, така ли? Хаха...
    Ето ти друга гледна точка: Хейтър си ти, защото не харесваш някой да има по-различно мнение от теб.
    Тук обсъждаме колата и никой не е длъжен да изказва само суперлативи. Още повече, че наистина става въпрос за субективни неща като дизайн и визия. Та, в тоя ред на мисли не бързай да "хейтваш" различно мислещите от теб.
    Това само исках да кажа.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  13. #373
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by bager View Post
    Кажи честно!?! Визията на колата е "обективно" нещо, така ли? Хаха...
    Ето ти друга гледна точка: Хейтър си ти, защото не харесваш някой да има по-различно мнение от теб.
    Тук обсъждаме колата и никой не е длъжен да изказва само суперлативи. Още повече, че наистина става въпрос за субективни неща като дизайн и визия. Та, в тоя ред на мисли не бързай да "хейтваш" различно мислещите от теб.
    Това само исках да кажа.
    Точно това съм казал, че визията е субективна и не може да се казва, че колата е кофти, само защото не ти харесва как изглежда.
    Твое право си е да не ти харесва, това си е индивидуално лично мнение, но не можеш да генерализираш на неговата база.
    Т.е., казваме едно и също, само не знам защо не се разбираме.
    Признавам, че постът ми те е подвел, не става ясно от него.
    Last edited by Fear; 25-06-2015 at 10:01.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  14. #374

    Default

    Страхотна е! Адски много ми харесва!!! След онези фиатски недоразумения Мито и Джулита това е вече истински автомобил!!! Нааааайс! Ще я чакаме на живо!

  15. #375
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Все пак с този модел се целят високи продажби и дигане на марката от дъното... На мен лично още ми е трудно да свикна с предницата и, но съм сигурен, че на живо колата ще изглежда по съвсем различен начин. А и за хардкор феновете на марката има 4С в два варианта, която е 100% Алфа. Дано тръгнат добре нещата и след няколко години се радваме на още нови модели.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

Page 25 of 109 FirstFirst ... 1523242526273575 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •