Page 57 of 109 FirstFirst ... 747555657585967107 ... LastLast
Results 841 to 855 of 1626

Thread: Новата Alfa Romeo Giulia - продължение

  1. #841
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Ами точно там е работата, че пистата има въведени ограничения и за частни мероприятия. А колегата нещо се напъва и е дал календара за свободния достъп. Ама той знае, че ограниченията са свалени за частно мероприятие. Може, но аз лично не знам тези ограничения да са паднали. Ако са паднали, ок, тогава ще видим истински времена, а не ПР кампания.
    Само ще ти кажа да не се напъваш, защото очевидно не знаеш какво означава GTS на БМВ.
    Ама карай, важното е да е весело.
    А и ми е много интересно да слагаш М4 в едно с Джулия, ама ГТС-а не бил М4. хаха
    Или викаш ти караш М4-ка седан, че я сложи в една категория. Ама пак - М4-ка може да сравняваш, ама като е леко по-форсирана не може вече. Защо тогава сравняваш QV. Същото звучи - ама тя е QV, не е Джулия.
    Вземи първо научи какво означават буквичките и цифрите при БМВ, пък тогава давай коментари.
    Last edited by BO; 08-10-2015 at 11:18.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  2. #842
    Запален алфист gorang's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    453

    Default

    Ми само една лека справка с гугъл и излиза:
    "Eдна година след въвеждането на пазара на BMW M4 Купе BMW M GmbH представя High-Performance модел за движение основно по състезателната писта"

    Май-май не са в един клас
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDm Q4 Lusso, Alfa Giulietta 1.6 JTDm, Alfa 166 2.4 JTD 20V, Piaggio NRJ Power DT; EX: Alfa 159 2.0 JTDm, Alfa Romeo Giulietta MA; Alfa Romeo 166 JTD; Alfa Romeo 156 SW 1.9 16v JTD; Alfa Romeo 156 2.4 jtd, Alfa 147 TS.

  3. #843
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Ами точно там е работата, че пистата има въведени ограничения и за частни мероприятия. А колегата нещо се напъва и е дал календара за свободния достъп. Ама той знае, че ограниченията са свалени за частно мероприятие. Може, но аз лично не знам тези ограничения да са паднали. Ако са паднали, ок, тогава ще видим истински времена, а не ПР кампания.
    Само ще ти кажа да не се напъваш, защото очевидно не знаеш какво означава GTS на БМВ.
    Ама карай, важното е да е весело.
    А и ми е много интересно да слагаш М4 в едно с Джулия, ама ГТС-а не бил М4. хаха
    Или викаш ти караш М4-ка седан, че я сложи в една категория. Ама пак - М4-ка може да сравняваш, ама като е леко по-форсирана не може вече. Защо тогава сравняваш QV. Същото звучи - ама тя е QV, не е Джулия.
    Вземи първо научи какво означават буквичките и цифрите при БМВ, пък тогава давай коментари.
    Колегата не се напъва, ти обяви трасето за затворено, а после се отметна. Няма лошо да се опитваш да представиш и други гледни точки по някакъв въпрос, но почти във всичките ти мнения, които съм чел са някак заядливи, а не конструктивни и се започват някакви диви спорове. Имаш много знания, това е очевидно, но полза от дърляне не виждам. И защо му е на Смок-а да познава буквичките на БМВ, важното е да знае тези на Алфа какво означават ?
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  4. #844
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by rossenvn View Post
    И защо му е на Смок-а да познава буквичките на БМВ, важното е да знае тези на Алфа какво означават ?
    Прав си.
    Но съм сигурен, че ако му задам въпрос какво е QV и как е произлязло това съкращение, то пак няма да знае.
    Ама сега ще тръгне из нета да чете, защото наистина няма да знае реално какво се крие зад QV-то, ама се пишем фенове на италианските автомобили.
    Даже за 90% от писалите в тази тема съм сигурен, че не знаят какво е QV и как е произлязло, ама иначе всички са "Алфисти". Всеки "фен" обяснява, че QV била най-наточената версия - нещо като GSI или GTI. И само като питаш защо има детелинка и разговора свършва до тук с "феновете".
    Last edited by BO; 08-10-2015 at 13:16.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  5. #845
    Запален алфист gorang's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    453

    Default

    На представянето на колата във Франкфурт много добре беше разказано....
    Това обаче не е въобще по темата
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDm Q4 Lusso, Alfa Giulietta 1.6 JTDm, Alfa 166 2.4 JTD 20V, Piaggio NRJ Power DT; EX: Alfa 159 2.0 JTDm, Alfa Romeo Giulietta MA; Alfa Romeo 166 JTD; Alfa Romeo 156 SW 1.9 16v JTD; Alfa Romeo 156 2.4 jtd, Alfa 147 TS.

  6. #846
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Прав си.
    Но съм сигурен, че ако му задам въпрос какво е QV и как е произлязло това съкращение, то пак няма да знае.
    Ама сега ще тръгне из нета да чете, защото наистина няма да знае реално какво се крие зад QV-то, ама се пишем фенове на италианските автомобили.
    Даже за 90% от писалите в тази тема съм сигурен, че не знаят какво е QV и как е произлязло, ама иначе всички са "Алфисти". Всеки "фен" обяснява, че QV била най-наточената версия - нещо като GSI или GTI. И само като питаш защо има детелинка и разговора свършва до тук с "феновете".
    Сега почваш да съдиш хората и да определяш кой какво знае и какво не... все едно сме в 4ти клас, но по-всичко до тук личи, че имаш заложени комплекси свързани с марката. Чуствай се свободен да обясниш на не знаещите алфисти тук какво означава QV и как е започнала цялата история, сигурен съм, че на много хора ще им е интересно

  7. #847
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    ...Само ще ти кажа да не се напъваш, защото очевидно не знаеш какво означава GTS на БМВ.
    Ама карай, важното е да е весело.
    А и ми е много интересно да слагаш М4 в едно с Джулия, ама ГТС-а не бил М4. хаха
    Или викаш ти караш М4-ка седан, че я сложи в една категория.
    Ами карал съм 4er Grand Coupe, което въпреки гръмкото си име в което присъства думата "купе" си е чиста тройка седан с четири врати и фастбек заден капак Наистина M4 гран купе няма (засега), всички М4-ки са купета, но въпреки новите моделни означения на БМВ, това все още са тройки купе, базирани на шасито на седана. Не съм се интересувал и дали има огромна разликва в пърформанса на седана М3 и купето М4, ма тва сигурно ти ше ни го разкажеш.
    Вземи малко научи моделната гама и модификациите поне на марките на които видимо симпатизираш, преди да даваш коментари. Щот първо ниво са моделите, буквите и цифрите са второ ниво

    А ако искаш да кажеш нещо смислено запознай нас невежите със разликата межу BMW 4er, BMW M4 и BMW М4 GTS.
    За жокер ти давам снимки на интериорите на трите. Oще един жокер - снимките са в същия ред: 4er -> M4 -> M4 GTS, да не ги объркаш.
    Трети жокер - М4 GTS освен "леко" по-форсирана е и "леко" по-олекотена

    След като ни разкажеш разликите можеш аналогично да поспекулираш с разликите между Giulia и Giulia QV, да ги съпоставиш с BMW да видя как ше направиш съпоставка на 2 на брой неща с 3 на брой неща и кое от 3-те ще ти е излишното. Може би излишното, ще е 4er, a 136-коньовата Giulia дизел ще в лигата на M4-ката. Повявай ми, всички Алфисти биха го приели като комплимент

    Детинските ти излияния, как ние феновете и в частност аз незнаем какво е QV, от къде е произлязло и защо е с детелинка, дори няма да ги коментирам. Имам сериозни подозрения, че и преди Харалд Вестер да пусне маркетинга в действие и да разкаже историята на детелината на пресконфенецията във Франкфурт (която пресконференция явно си гледал и сега се правиш на капацитет с тва което си видял youtube), съм знаел за историята на няколко италиански марки (включително Алфа) повече от колкото ти някога ще си направиш труда за която и да е марка. Но наистина не сме в 4-ти клас да се надфащаме точно на тая тема. И наистина, чувствай се свободен да ни разкажеш на нас псевдо-алфистите и чисти алфаджии историята, която никога не си направихме труда да узнаем
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails BMW_4er_Coupe_67-1024x769.jpg   BMW-M3-M4-interior-side-1024x768.jpg   2015-BMW-M3-Interior-Automotive.jpg   2015-BMW-M4-Interior-Wallpaper-Full-HD.jpg   2016-BMW-M4-Red-Interior.jpg  

    m4gts-144.jpg   m4gts-148.jpg  
    Last edited by Sm0k; 08-10-2015 at 15:41.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  8. #848
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Даже за 90% от писалите в тази тема съм сигурен, че не знаят какво е QV и как е произлязло, ама иначе всички са "Алфисти". Всеки "фен" обяснява, че QV била най-наточената версия - нещо като GSI или GTI. И само като питаш защо има детелинка и разговора свършва до тук с "феновете".
    Ти имаш някакви много сериозни комплекси на тема "всичко мога, всичко знам", а останалите са тъпанари и ти си недооценен, и светът не е осъзнал какъв капацитет живее сред простолюдието. Същата смешка като този незабравим образ:
    http://vbox7.com/play:41609450&start=84
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  9. #849
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Най-обичам да ми обясняват как не знам нещо хора, които не са ме виждали никога и не са си говорили с мен нито минутка. Тогава изпадам в див кумизъм и се сещам за част от припева от една песничка на Светльо Хиподилски - "...Всички сме звезди във интернет..."

    От показаното до момента, Джулия-та си е баш седан и трябва да се сравнява със сродните нему, независимо длаи ни харесва или не...
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  10. #850
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Споко бе момчета .. кво се нервите за глупости. Нека си го хвалат немския казан. Giulia QV рано или късно ше мине през SquadraSportiva/Novitec и после пак ше има обяснения и оправдания що е дала по-добро време на Ринг-а или некъде другаде ..

    Даже съм сигурен, че и Zender сигурно точат лиги вече ..

    Снимки на БМВ нема да поствам ...

    Само да добава ... Z4 може да го духа ..

    Click image for larger version. 

Name:	alfa_romeo_4c_by_zender_002.jpg 
Views:	79 
Size:	85.9 KB 
ID:	148530
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  11. #851
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Sm0k, ще се уакаш бе, човек, спокойно, не си на война. .
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  12. #852
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Sm0k, ще се уакаш бе, човек, спокойно, не си на война. .
    Той може би ще ,но ти вече се уака ,та чак замириса...
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  13. #853
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Аз вече броя осем-десет човека, които се опитват да обясняват елементарни неща на ЕДИН човек, който явно няма да ги разбере. Явно е че всичките десетина "псевдо алфисти" няма да успеят, за това предлагам на всички да направят един тотален игнор. Така де дискусия се води от поне две страни. Ако само едната си бръщолеви глупостите то в един момент ще спре, защото няма кой да му ги чете и обръща внимание.

    Темата е за едно иновативно и уникално италианско творение.
    Собствениците на немски кофи могат да ходят да се фукат в циганската махала или в студентски град.
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  14. #854
    Banned
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Петрич
    Age
    44
    Posts
    1,317

    Default

    Аз и в друга тема съм се дърлял с въпросният колега и продължавам да твърдя че за него с пълна сила важи максимата към която аз се придържам в темите които той взима участие,а тя е убий глупака с мълчание.
    Извинявам се за спама,ама това вече не се търпи.

  15. #855
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Sm0k, ще се уакаш бе, човек, спокойно, не си на война. .
    Значи BO, аз от както спрях цигарите имам редовен стомах, всеки ден се уаквам, но за щастие на всички колеги го правя в тоалетната Трябва да отбележа обаче, че има наши скъпи колеги и приятели, които имат навика да го правят и във форума. Въпреки това ние... да го кажа така, оценяваме техните мнения и ако ги няма ще липсват на всички ни, сигурен съм

    Също трябва да призная, че е много вероятно някой път буквално наистина да съм се уакал докато отговарям на твоите мнения. Просто те понякога са толкова авантгардни и така предизвикват статуквото, че най-малкото изискват задълбочено внимание, а аз напоследък съм малко зает и намирам време за разискването им основно докато съм в тоалетната

    Иначе, моля те, за война не може и дума да отваряме. Спокоен съм и искрено се забавлявам Понеже на 10-20 твои мнения има и по 1 разумно (чат-пат), допускам че може и да не си чак такова хахо на каквото се правиш и да ги плещиш тия неща нарочно за да се забавляваш как ще реагира форума Така че, го приеми като приятелска раздумка за забавление, както винги съм го приемал и аз... то и без това нашия форум с псевдо-алфисти рядко става за друго
    Last edited by Sm0k; 09-10-2015 at 00:22.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

Page 57 of 109 FirstFirst ... 747555657585967107 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •