Page 98 of 109 FirstFirst ... 488896979899100108 ... LastLast
Results 1,456 to 1,470 of 1626

Thread: Новата Alfa Romeo Giulia - продължение

  1. #1456

    Default

    Няма какво да конфигурирам на немския сайт на Алфа. Аз изпратих конфигурация на БМВ, а тая Алфа за 98 000 лв. изобщо не е ясно с какви екстри е, известно е само, че е Q4 и това, което се вижда на снимките.
    Former Alfa owner.

  2. #1457

    Default

    Хора много Ви моля не спорите, цената е безобразна !!!

    Attached Thumbnails Attached Thumbnails C.bmp.jpg  
    Last edited by Jivko7777; 17-02-2017 at 01:56.
    156 2.4JTD 136+ PS

  3. #1458
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Колата е уникална какви БМВ-та са ви патили направо ви се чудя на акъла .. Алфа Ромео форум пълен смях

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  4. #1459
    Запален алфист nedko87's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Колега остави хората да си мислят че БМВ-то и мерцедеса са много по-добри от алфите те просто си имат неосъществени мечти.
    Гост това е човек ,който идва да пие кафе а ти изпива всичката ракия

  5. #1460

    Default

    Значи БМВ то по-горе ако му се добави 4x4 ще стане по-скъпо от Алфата, Мерцедеса базовия 4 матик е 83000 лв. да стане екстров ще му трябва и на него една 20 ка, и той ще подмине Алфата. Така, че колко па да е скъпа, като се оказа че е по-евтина, това чисто прагматично, освен това може да е пристрастно но е и доста по-красива
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  6. #1461

    Default

    TheCleaner, можеш ли да споделиш какво е нивото на оборудване на Джулията, че нещо съпоставките, които се правят не са много обективни. След като станат ясни параметрите на 98 000 - левовата Джулия, чак тогава може да се сравнява с Мерцедеси, БеЕмВе-та и прочие.
    Former Alfa owner.

  7. #1462

    Default

    Разбрахме, цената е една, екстрите са едни и същи, просто едното е ръбест кенеф а другото искуство на колела. Сега мир



  8. #1463
    Запален алфист gorang's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    453

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    TheCleaner, можеш ли да споделиш какво е нивото на оборудване на Джулията, че нещо съпоставките, които се правят не са много обективни. След като станат ясни параметрите на 98 000 - левовата Джулия, чак тогава може да се сравнява с Мерцедеси, БеЕмВе-та и прочие.
    Колата е VELOCE, има го на снимката и ако наистина си фен, щеше да знаеш за какво иде реч. Потърси в Гугъл и ще разбереш....
    Това оборудване е най-високото, като се изключи QV
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDm Q4 Lusso, Alfa Giulietta 1.6 JTDm, Alfa 166 2.4 JTD 20V, Piaggio NRJ Power DT; EX: Alfa 159 2.0 JTDm, Alfa Romeo Giulietta MA; Alfa Romeo 166 JTD; Alfa Romeo 156 SW 1.9 16v JTD; Alfa Romeo 156 2.4 jtd, Alfa 147 TS.

  9. #1464

    Default

    Колега, знам че е Велоче, не ме пращай към Гугъл, а пиши какви са екстрите, интериор, екстериор и прочие. Ти как си представяш един потенциален купувач, след като не може на сайта на Алфа Ромео (Бугаристанския) да си направи примерна конфигурация (както е на сайта на БМВ) да тръгне да търси в Гугъл? Това е и една от причините марката да не е популярна, информацията за моделите е повече от оскъдна и едва ли всеки гледа разните му там ТВ предавания за коли и клипчета в Ютюб. Просто е несериозно .
    Former Alfa owner.

  10. #1465

    Default

    E българския клон са некадърници.
    В английския, италианския и холандския сайт примерно има работещи конфигуратори и цени.
    В другите им сайтове не съм влизал.

  11. #1466
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    E българския клон са некадърници.
    В английския, италианския и холандския сайт примерно има работещи конфигуратори и цени.
    В другите им сайтове не съм влизал.
    Във всички сайтове с изключение на БГ имат конфигуратор. Тук при нас е пропаднала работа ..
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  12. #1467

    Default

    И алфа не са глупави, за да пуснат джуилията на цената на бентли.

    А4, 3 series, C-class и Giulia са със супер близки цени, така са се "разбрали" производителите
    В различни конфигурации, различен модел е най-евтиния, но разликите са минимални.

  13. #1468
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Аз па днес ходих до АИ да я видя колата на живо и да разпитам за цени и условия. Е познайте Нито я видях (посланника бил там и беше заградено с паравани ), нито можаха да ми кажат конкретни цени (казаха ми грубо 80к-100к), нито имат ценова листа, която да ми покажат! Нищо! Дадоха ми тел.номер да се обадя да си запиша час за демонстрация! Евалата! Така се продава!
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  14. #1469
    Запален алфист vesko_iotov's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Враца
    Posts
    130

    Default

    тук може би има отговор на цената http://www.youtube.com/watch?v=AHIytYD67PY
    159 1.9 jtd TI
    156 1.8 ts 99g ex

  15. #1470

    Default

    Аз па днес ходих до АИ да я видя колата на живо и да разпитам за цени и условия. Е познайте Нито я видях (посланника бил там и беше заградено с паравани ), нито можаха да ми кажат конкретни цени (казаха ми грубо 80к-100к), нито имат ценова листа, която да ми покажат! Нищо! Дадоха ми тел.номер да се обадя да си запиша час за демонстрация! Евалата! Така се продава!

    За съжаление е 1001% вярно.

    От около 6 месеца влизам поне по веднъж на месец в българския сайт на алфа ромео(АИ може би) и се опитвам да видя цени -Е НЯМА такива.

    Кликвам на Giulia и се отваря ценовата листа за Джулиета...
    И така откакто е излязъл модела и се продава.

    Дори някои да има меараци за Джулията от АИ правят всичко възможно да ги демотивират ...

    Без значение имаш или нямаш пари като влизаш в продължение на 6 месеца и "няма никой" ти се убива желанието изобщо да влизаш в Български сайт...
    Last edited by alfa racer GTA; 17-02-2017 at 17:49.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

Page 98 of 109 FirstFirst ... 488896979899100108 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •