Page 28 of 109 FirstFirst ... 1826272829303878 ... LastLast
Results 406 to 420 of 1626

Thread: Новата Alfa Romeo Giulia - продължение

  1. #406
    Запален алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Уникална стойка има колата, не знам само защо всеки се хвана да коментира дизайна а никой не коментира например активната аеродинамика на колата която се вижда на клипчето макар и за малко. Нещо което наистина и липсва на марката през последните ДЕСЕТИЛЕТИЯ, за пример мога да дам 75-цата която също има активна аеродинамика.
    145 1.7 16V Boxer


  2. #407
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Quote Originally Posted by infernus View Post
    Уникална стойка има колата, не знам само защо всеки се хвана да коментира дизайна а никой не коментира например активната аеродинамика на колата която се вижда на клипчето макар и за малко. Нещо което наистина и липсва на марката през последните ДЕСЕТИЛЕТИЯ, за пример мога да дам 75-цата която също има активна аеродинамика.
    По-скоро 90-ката.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  3. #408
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Да изчакаме и тестовете, но за момента колата е чудесна. Все пак трябва да се продава и в САЩ, а и трябва да покрива изисквания за нараняване на пешеходци, които 159 - поради острите си форми не покрива. С правилното задвижване, ще има избор от мотори, дано и като поведение да е трепач.

  4. #409

    Default

    ГОСПОДИ, благодя ТИ , че ни донесе това!!!

    Хич не ми дреме кви бмв имало с нз си колко грама газове на километър, нз си кви френски пръдни с 15 плъзгащи се врати и нз си колко глупави копченца на тея японски кашони.

    ФОРЦА АЛФА
    Virus Alfa

  5. #410
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Понеже се чудехме за цени, ей тука две интересни статии. На италиански са, ама който му се чете има гугъл транслейт:

    http://www.clubalfa.it/10931-alfa-ro...0000-euro.html
    http://www.clubalfa.it/10920-alfa-ro...izio-2016.html

    Значи "според различни източници, колата ше е със стартова цена на истински премиум седан, 30 000 евро" което било с хиляда евро под Ауди и БМВ.
    Имайки предвид че в тука дилърите продават доста под средните цени за европа, а това са числа като за западна европа, предполагам ше е нещо около 50 - 55 хиляди тука. Под 50 едва ли. И тва все базови цени за които ше ти дават някое еко моторче под 200 коня Хубавите ше са с пари

    Производството започвало през октомври, на пазара ше е от началото на другата година. Публичната премиера ше е във Франкфурт и там сигурно ше има ясно инфо за цени и модели, ама тва се знеше
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  6. #411
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by gigi View Post
    Да изчакаме и тестовете, но за момента колата е чудесна. Все пак трябва да се продава и в САЩ, а и трябва да покрива изисквания за нараняване на пешеходци, които 159 - поради острите си форми не покрива. С правилното задвижване, ще има избор от мотори, дано и като поведение да е трепач.
    Точно това щях да кажа, че тия изтумбени предни капаци, са заради изискванията за намаляване на пораженията при удар на пешеходец. Само фаровете и стоповете трябваше да са "по-така" и наистина щеше да е тотален трепач. Да видим, кога ще я пуснат в реална продажба и какво ще извади конкуренцията, понеже ми се струва, че докато стартират реалните продажби, ентусиазмът ще спадне и немците ще реагират с някой "напълно нов" фейслифт...
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  7. #412
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    На мен с всеки изминал ден ми харесва все повече. Визията не е особено впечатляваща, но си има своя чар. В комбинация с правилните мотори и задвижване, мисля че в нея има доста по-добър баланс между визия/технически показатели, от която и да е масова алфа в последните 15 години.
    Last edited by injekciona; 26-06-2015 at 08:25.
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  8. #413
    Barbarian AttilaSL's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Weston-super-Mare UK
    Age
    45
    Posts
    312

    Default

    Може би така ще изглежда в туристическия шампионат!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails image.jpg  
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 2003 г 150+

  9. #414
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Уникално .....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails alfa-giulia-comp-qv-4.jpg  
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  10. #415
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Ебаси БМВ-то.
    Ако е БМВ е грозно, ама като е Алфа е уникална.

    Иначе ми хареса. Добре, че забравиха за грозните азиатски стил предници, с ококорени фарове като очите на изнасилена девственица.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  11. #416
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Точно пък бмв не виждам отзад ... по виждам мазерати гранд туризмо ... пак не съм на мнение че Баварците са гризни ...
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  12. #417
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano View Post
    Аз почетох няколко форума от чужбина на БМВ и колегите приемат автомобила доста позитивно
    Те това е важното - БМВ-феновете (явни и неосъзнати) да я харесат, целта на маркионе е постигната.
    За разнообразие може да погледнеш и AlfaOwner - не че мнението на няколко закоравели алфа-фенове е от значение де.

    А сериозно и без закачка - наистина повечето хора по форумите харесват колата. Освен това попадам на мегаинтересни, незнайно откъде изтекли технически детайли, които подсказват, че тези 510 коня са само върхът на айсберга в техническо отношение. Наистина се надявам този интерес да е подплатен и финансово (като заговорихме за претенции без покритие), та и другите планирани модели да видят бял свят.

    И още нещо, понеже явно има някакво много примитивно възприемане на отрицателното ми лично мнение - светът е пълен с огромно количество грозни, безлични и откровено гадни коли (някои с гигантски претенции), срещу които и дума не съм казал - просто защото не ми пука за тях, не са ми интересни и не вярвам, че от производителите им може да се очаква нещо друго. С Алфа очевидно не е така, щом дърт пергиш като мен си губи времето по форуми като некъв тийн от зората на демокрацията.
    Last edited by bass; 26-06-2015 at 10:03.

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  13. #418
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Мдаа... всяка алфа която не харесвам на пръв поглед...на втори и трети започва все повече да ми харесва докато накрая става "лудница" в моето съзнание... Тази изобщо не ми харесва на пръв поглед...

    Тръпки ме побиват. Започвам да мечтая...Алфа Ромео...отново!!!
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  14. #419
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Мдаа... всяка алфа която не харесвам на пръв поглед...на втори и трети започва все повече да ми харесва докато накрая става "лудница" в моето съзнание... Тази изобщо не ми харесва на пръв поглед...

    Тръпки ме побиват. Започвам да мечтая...Алфа Ромео...отново!!!
    Не си сам в мечтите си,и аз отново почнах да си мечтая за Алфа,и по-точно,както каза бат Стефан,да мисля кой орган да си продам......................
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  15. #420
    Запален алфист gboiaj's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Posts
    149

    Default

    аз ще я чакам да се обезцени
    Alfa Romeo 155 1.7 TS-ex
    Alfa Romeo 155 1.9 TD-ex
    Alfa Romeo 155 1.8 MY 95 Sport-ex
    Alfa Romeo 156 2.0 JTS Ti

Page 28 of 109 FirstFirst ... 1826272829303878 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •