Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33

Thread: Италфест 2014 - записване за аудиотунинг

  1. #16
    Запален алфист alfaa156's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Plovdiv
    Age
    32
    Posts
    289

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Защо просто не напишете, че ще е поредното тъпо, комплексарско състезание по измислените правила на ЕМА, къйдето не са важни резултатите, а колко лъскави са бушоните и колко разноцветни са свинските опашки, с които са вързани кабелите.
    Ако измислите нещо по- интелигентно, имам една Тарантула в багажника, няколко специални говорителя и чудесен плеър. Всичко това работи сега на 20% от възможностите си.
    Ако ще се разхождат някакви комплексарчета и ще търсят кусури, а няма да оценяват звученето, пак ще си киснем в посредствеността. В такъв конкурс няма да участвувам!
    колега явно си много далеч от тоя тип състезания явно ти неискаш СПЛ а SQ ,но оценяването си го има и в двете състезания такаче няма спасение от комплексарчетата :Д
    Alfa Romeo 156 - 1,6 ts - K&N air filter

  2. #17
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Ами искаше ми се да стане нещо наистина хубаво, тоест да си излъчим една комисия от от нашите среди и да направим нещо наистина за забавление.
    Не можеш да си представиш, колко съм близко до тия неща и колко съм разочарован от комплексарщина и липса на компетентност. Сина ми нямаше още 18 години, та се наложи един свестен мъж от Варна да му представи проекта. Стана трети, защото на някой му се стори прекалено евтин силовия бушон. Аз на моята съм сложил обикновен 63А автомат и нямам никакви оплаквания. Детето с проект за около 2000 евро постигна 138 децибела и удари в земята всички. Някои от победените дойдоха да му стиснат ръката и да го окуражат. Други високомерно се изсмяха. След година на Балканското на ЕММА ги разпинти и окончателно се отказа от състезанията. Даже си свали цялата уредба и сега има в колата едно много скромно плеърче. Само огромното динамо напомня за онзи период.
    Както виждаш съм вътре в лайната, защото и до сега ми пращат да слагам радиатори на безумни групи, както и да настройвам предусилвателни групи. За съжаление, само малка група от хора се интересува от подобни неща.
    Исках, ако ще да има и класиране за най-лошо озвучаване или най-екстревагантно. Някой можеше да дойде с вграден ВЕФ или нещо подобно.
    Абе сеир да става.
    А сега, пак ще сте си няколко човека, дето ще се убеждавате в мнимите и реални качества на уредбите си.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #18
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Ами искаше ми се да стане нещо наистина хубаво, тоест да си излъчим една комисия от от нашите среди и да направим нещо наистина за забавление.
    Не можеш да си представиш, колко съм близко до тия неща и колко съм разочарован от комплексарщина и липса на компетентност. Сина ми нямаше още 18 години, та се наложи един свестен мъж от Варна да му представи проекта. Стана трети, защото на някой му се стори прекалено евтин силовия бушон. Аз на моята съм сложил обикновен 63А автомат и нямам никакви оплаквания. Детето с проект за около 2000 евро постигна 138 децибела и удари в земята всички. Някои от победените дойдоха да му стиснат ръката и да го окуражат. Други високомерно се изсмяха. След година на Балканското на ЕММА ги разпинти и окончателно се отказа от състезанията. Даже си свали цялата уредба и сега има в колата едно много скромно плеърче. Само огромното динамо напомня за онзи период.
    Както виждаш съм вътре в лайната, защото и до сега ми пращат да слагам радиатори на безумни групи, както и да настройвам предусилвателни групи. За съжаление, само малка група от хора се интересува от подобни неща.
    Исках, ако ще да има и класиране за най-лошо озвучаване или най-екстревагантно. Някой можеше да дойде с вграден ВЕФ или нещо подобно.
    Абе сеир да става.
    А сега, пак ще сте си няколко човека, дето ще се убеждавате в мнимите и реални качества на уредбите си.
    В такъв случай моето озвучение мисля, че ще те заинтригува и ще ми е нужна една консултация на феста Пък за по-късен етап съм пригласил едно шишенце от дядовата

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  4. #19
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Нещо от сорта приемате ли?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_15363246937917.jpg  
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  5. #20
    Запален алфист alfaa156's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Plovdiv
    Age
    32
    Posts
    289

    Default :)

    да колега разбирам те ,но емо от гроунд зеро прави шоу на него му е пределно ясно ,че това не е професионално състезание и горе долу точките идват от резултата ,който си направил оценяването се пак трябва да го има неможе някой сулио и пулио да ми удари 140 дб и монтажа да му е ужасен и да спечели няма как да стане
    Alfa Romeo 156 - 1,6 ts - K&N air filter

  6. #21
    започва да се пристрастява m__to's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    87

    Default

    аз пък съм с смотана туба 12, но се записах за да видя колко свири
    156 SW 1,9 JTD

  7. #22
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Аз пък нямам предпазни бушони ама ми е интересно да видим ко ш стани

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  8. #23
    Bolen alfist Majed_146's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Горна Оряховица / Ботевград
    Age
    42
    Posts
    412

    Smile

    и аз нямам бушон, и касетофона е висящ, но записвам се

    Majed_146 AR 145

    Alfa 146 1.6 TS ---> 2.0 TS Remapped by Oem
    FIAT TIPO 1.6 DOHC

  9. #24
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Копи-пейст братле хаха

    1 Павел Кадев 147 JTD
    2. Мартин Марков 156 jtd
    3. Пламен Иванов-АР 156 jtd
    4. Иван Апостолов 145 QV
    5. Александър Бесалев - алфа ромео 156
    6. Марио Найденов- Фиат пунто мк1
    7. Majed_146 AR 145

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  10. #25
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by alfaa156 View Post
    да колега разбирам те ,но емо от гроунд зеро прави шоу на него му е пределно ясно ,че това не е професионално състезание и горе долу точките идват от резултата ,който си направил оценяването се пак трябва да го има неможе някой сулио и пулио да ми удари 140 дб и монтажа да му е ужасен и да спечели няма как да стане
    Аз какво ти казвам, че подобно оценяване е комплексарско. Строго погледнато, подобни състезания са като рекламни кампании. Точно такива правила замътва главите на участниците и те гледат надписите и марките, а не реалните резултати. Важното е да има надписи на прехвалени марки, а не проявеното майсторство на участниците. Може да имаш най- красивия монтаж, ама като отнего нищо не излиза?...
    Ето за това не се и напъвам да участвувам в подобни циркове. Катоще е цигания, поне да е пълна.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  11. #26

    Default

    1 Павел Кадев 147 JTD
    2. Мартин Марков 156 jtd
    3. Пламен Иванов-АР 156 jtd
    4. Иван Апостолов 145 QV
    5. Александър Бесалев - алфа ромео 156
    6. Марио Найденов- Фиат пунто мк1
    7. Majed_146 AR 145
    8. Иван Алексиев Fiat Stilo JTD / PB 5989 MP/

  12. #27
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by V@K@T@ View Post
    В такъв случай моето озвучение мисля, че ще те заинтригува и ще ми е нужна една консултация на феста Пък за по-късен етап съм пригласил едно шишенце от дядовата
    Когато става дума за официални неща, не се казва шишенце от дядовата, а "документ с тапа".
    За консултации съм винаги насреща!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  13. #28
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    Аз пък имам само 2 толонколонки в цялата кола и няма да се срамя с тях
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  14. #29
    започва да се пристрастява m__to's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    87

    Default

    Въпрос:
    Какъв е носителят от който ще се пуска песента ?
    156 SW 1,9 JTD

  15. #30
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by m__to View Post
    Въпрос:
    Какъв е носителят от който ще се пуска песента ?

    Е, с тоя въпрос ме закла. Ще питам и ще ти пиша.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •