Results 1 to 13 of 13

Thread: жило за шоферската врата?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default жило за шоферската врата?

    някой има ли жилото за отваряне на шофьорската врата от вътре за 164 суперка?скъса ми се жилото и нема отваряне сега,има едно като г-образно лостче къде се държи за ръчката там се скъса,та ми трябва жилото,не знам от 164 еднакви ли са с суперката и от нещо друго стават ли,цена като ново знае ли се колко струва и къде?

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    някой има ли жилото за отваряне на шофьорската врата от вътре за 164 суперка?скъса ми се жилото и нема отваряне сега,има едно като г-образно лостче къде се държи за ръчката там се скъса,та ми трябва жилото,не знам от 164 еднакви ли са с суперката и от нещо друго стават ли,цена като ново знае ли се колко струва и къде?
    http://www.megaparts.bg/avtochasti/z...164-sedan.html
    Alfa Romeo 164 TS Super 1997
    Alfa Romeo 166 FL 2,4 JTDm 20V Sportronic 2005
    Alfa Romeo 166 FL 2.4 JTDm 20V 2004 - EX
    Alfa Romeo 164 TS Super 1995 - EX

  3. #3

    Default

    благодаря,току що им писах казаха че утре ще го пратят,не знам същтото ли е не е ли ще разбера.

  4. #4
    Старши алфист Член на клуба Gligan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    569

    Default

    Суперката е с жило, старата е с щангичка (там пък се чупят самите дръжки). Ако нещо ти объркат жилото пробвай при "микрон доцев" (нарочно го пиша с малки букви) в Княжево
    Alfa Romeo 164 2.0 TS/M1; V1 Medium `92; Matra Murena `83;
    Mercedes S 430 4 matic `02; Opel Corsa C XE 2.0 16V `05
    Peugeot Traveller `17 2.0 HDI 180 h.p.; Mitsubishi Pajero `94 2.5 TDI
    Iveco S 59 2.5 TDI; Peugeot Boxer 1.9 `95

  5. #5

    Default

    аха чакам го утре ще дойдат до нас голям кеф нема да се обикаля пича вика до 10 лева доставката е безплатна викам пиши си 3 лева на сметката а то е 7 чудесни сте,много се пати с шоферската врата,ограничител,2 пъти дръжки от вътре 1 път от вънка пробиване за захващане на старата дръжка и какво ли не беше,явно са си проблемни тия детски болести по алфите,ама то кво да искаме те са на по 20 години,и аз така с еуспокоявам понякога българина иска да купи кола евтино да го ползва 10 години да не се троши и после да го продаде с горница задължително,бях в Тин Кар нямат и пуснах темата.

  6. #6

    Default

    жилото което ми донесоха е за пасажерската врата не за шоферската и не става,отидох до тях до Резбарска 55 и ми изнесоха некво още едно жило дето ама е по дълго с 1 педя и не е такова хем му дадох на момчето да мери да гледа по старото та ще се търси на друго място.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •